simteq.pl - Wszystko do okien i drzwiOpinie

: 2 919Bardzo dobryCertyfikowany sklep

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi - Asortyment do produkcji i montażu okien i drzwi

Odkryj sklep internetowy Simteq.pl, który specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości akcesoriów do montażu drzwi i okien. Podstawą szerokiego wachlarza asortymentu, w tym sklepie, są okucia budowlane do okien i okucia do drzwi drewnianych, PVC jak i aluminiowych: klamki okienne i klamki drzwiowe , zawiasy , zamki , samozamykacze . W ofercie sklepu są także takie akcesoria jak nawiewniki okienne , uszczelki do okien i drzwi, progi. Na Simteq.pl kupisz wszelkie profesjonalne materiały montażowe: silikony i pianki montażowe , taśmy, folie , a także wszelkiego rodzaju zamocowania jak wkręty , dyble czy kotwy . Całość asortymentu Simteq uzupełniają materiały ochronne do pracy takie jak nauszniki czy maski, chemia budowlana (kleje, szpachle, woski, farby) oraz narzędzia ręczne i elektronarzędzia : wiertarki, wiertarko-wkrętarki, frezarki i szlifierki. Sklep oferuje produkty najlepszych marek: Fuhr, Hoppe, Bosch, Hautau, Brevis , Weiss, Festool, VBH ,Sikkens, Aereco, Hettichi wiele innych. Ma w swojej ofercie także własną markę handlową greenteQ, wyróżniającą się wysoką jakością i dobrą ceną. Obsługuje zarówno zamówienia detaliczne jak i hurtowe. Dostarcza towar w zaledwie 24h! Przekonaj się, że zakupy na Simteq.pl to prawdziwa przyjemność. Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów.
VBH Polska Sp. z o.o.
Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
Andrzej Wyszogrodzki

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

4.87 / 5.00

< 1 %

Doświadczenia innych klientów sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Wczoraj
Beznadziejna taśma. Własny klej odkleił się od taśmy gumy mimo że do blachy się trzyma...170 złotych wrzucone w błoto.

za drogie przesyłki

1 dzień temu
Polecam szybko sprawnie i solidnie nawet w porze zagrożenia epidemiologicznego przesyłka przyszła następnego dnia

szybko i sprawnie

Wszystko zgodnie z zamówieniem.

Tak trzymać!

Błyskawiczna dostawa. Polecam,

Wszystko ok!

1 tydzień temu
Szybka wysyłka, towar zgody z opisem

Super ,sprawnie.Polecam

Jestem bardzo zadowolony !!!

Niekompletny 1 zestaw,

1 tydzień temu
Szybko sprawnie i ba czas

1 tydzień temu
Dostawa, serwis, informacja dla kupującego na i z portalu Firmy są bardzo dobre o czym świadczy moja ocena. A towar? Zestaw do konserwacji okien drewnianych kupuję i stosuję od 20 lat. Moje ona są jak nowe, nic się z nimi nie dzieje. Jest to też zasługą firmy montującej okna jak i produktu do ich konserwacji. Dziękuję za kupiony produkt jak i wspaniałą obsługę. A.Zarębski

Sprawnie i szybko.

Dostawa szybka i sprawna, dzięki. Krzysztof.

2 tygodni(e) temu
Transakcja przebiegła sprawnie. Polecam.