simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Asortyment do produkcji i montażu okien i drzwi

Opis
Odkryj sklep internetowy Simteq.pl, który specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości akcesoriów do montażu drzwi i okien. Podstawą szerokiego wachlarza asortymentu, w tym sklepie, są okucia budowlane do okien i okucia do drzwi drewnianych, PVC jak i aluminiowych: klamki okienne i klamki drzwiowe , zawiasy , zamki , samozamykacze . W ofercie sklepu są także takie akcesoria jak nawiewniki okienne , uszczelki do okien i drzwi, progi. Na Simteq.pl kupisz wszelkie profesjonalne materiały montażowe: silikony i pianki montażowe , taśmy, folie , a także wszelkiego rodzaju zamocowania jak wkręty , dyble czy kotwy . Całość asortymentu Simteq uzupełniają materiały ochronne do pracy takie jak nauszniki czy maski, chemia budowlana (kleje, szpachle, woski, farby) oraz narzędzia ręczne i elektronarzędzia : wiertarki, wiertarko-wkrętarki, frezarki i szlifierki. Sklep oferuje produkty najlepszych marek: Fuhr, Hoppe, Bosch, Hautau, Brevis , Weiss, Festool, VBH ,Sikkens, Aereco, Hettichi wiele innych. Ma w swojej ofercie także własną markę handlową greenteQ, wyróżniającą się wysoką jakością i dobrą ceną. Obsługuje zarówno zamówienia detaliczne jak i hurtowe. Dostarcza towar w zaledwie 24h! Przekonaj się, że zakupy na Simteq.pl to prawdziwa przyjemność. Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów.
VBH Polska Sp. z o.o.
Chełmżyńska 180
04-464Warszawa
Andrzej Wyszogrodzki

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

4.88 / 5.00

< 1 %

Doświadczenia innych klientów sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

1 dzień temu
wszystko okey

1 dzień temu
polecam

wszystko OK.

Dostawa naprawdę w 24 godziny - polecam

Polecam, szybka dostawa i korzystne ceny

Super obsługa, błyskawiczna realizacja.

Całość usługi wykonana bardzo profesjonalnie, a doradztwo techniczne wprost idealne.

Dobrze zapakowane

Błyskawiczna Transakcja Jestem w 100 kontent

1 tydzień temu
Dostawa bardzo szybko, dobry opis z rysunkami jedynie brak płatności przelewem i możliwości odbioru w paczkomatach. Dlatego pewnie tak drogo wychodzi dostawa.

1 tydzień temu
Błyskawiczna wysyłka towaru. Bardzo dobry kontakt. Może transport (kurier) mógłby być trochę tańszy jak za tak małe rzeczy (koperta), no ale cóż.

Szczerze polecam

super

1 tydzień temu
Wszystko OK. Szybka dostawa, towar zgodny z opisem.

Działanie błyskawica...

2 tygodni(e) temu