simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Asortyment do produkcji i montażu okien i drzwi

Opis
Odkryj sklep internetowy Simteq.pl, który specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości akcesoriów do montażu drzwi i okien. Podstawą szerokiego wachlarza asortymentu, w tym sklepie, są okucia budowlane do okien i okucia do drzwi drewnianych, PVC jak i aluminiowych: klamki okienne i klamki drzwiowe , zawiasy , zamki , samozamykacze . W ofercie sklepu są także takie akcesoria jak nawiewniki okienne , uszczelki do okien i drzwi, progi. Na Simteq.pl kupisz wszelkie profesjonalne materiały montażowe: silikony i pianki montażowe , taśmy, folie , a także wszelkiego rodzaju zamocowania jak wkręty , dyble czy kotwy . Całość asortymentu Simteq uzupełniają materiały ochronne do pracy takie jak nauszniki czy maski, chemia budowlana (kleje, szpachle, woski, farby) oraz narzędzia ręczne i elektronarzędzia : wiertarki, wiertarko-wkrętarki, frezarki i szlifierki. Sklep oferuje produkty najlepszych marek: Fuhr, Hoppe, Bosch, Hautau, Brevis , Weiss, Festool, VBH ,Sikkens, Aereco, Hettichi wiele innych. Ma w swojej ofercie także własną markę handlową greenteQ, wyróżniającą się wysoką jakością i dobrą ceną. Obsługuje zarówno zamówienia detaliczne jak i hurtowe. Dostarcza towar w zaledwie 24h! Przekonaj się, że zakupy na Simteq.pl to prawdziwa przyjemność. Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów.
VBH Polska Sp. z o.o.
Chełmżyńska 180
04-464  Warszawa

KRS:0000185838
Andrzej Wyszogrodzki

Opnie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

4.90 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

...zapamiętać ten adres

Wczoraj
Bardzo dobra obsługa, po zamówieniu dostawa na drugi dzień.

Wczoraj
Wszystko jest bardzo dobrze. Szybka dostawa i nic nie jest uszkodzone. Pozdrawiam

Bardzo sprawnie i szybko dostarczony towar. Elementy zgodne z opisem. Polecam

Dostawa, towar i serwis na pięć. Polecam.

Bardzo łatwy kontakt , fachowa obsługa i bardzo szybka realizacja . Dostawa na następny dziań po zamówieniu . POLECAM A. Rycek KMT Terma - Słupsk.

Polecam - obsługa OK

Wszystko ok. Polecam

OK wszystko bez zarzutu

Żadnych zastrzeżeń - polecam

Wszystko sprawnie. Towar zgodny z opisem. Krotki czas wysylki. Polecam

Super sklep ,polecam.

Wszystko ok polecam

1 tydzień temu
generalnie wszystko ok, jednak przegięciem jest wysyłanie maila z prośbą o opinię o 4 rano

1 tydzień temu
Jestem zadowolony z towaru i obsługi. Polecam.

1 tydzień temu
Bardzo dobre podejście do klienta. Szybka dostawa. Profesjonalny sklep internetowy

wszystko OK

Tanio i szybko