simteq.pl - Wszystko do okien i drzwiOpinie

: 3 216Bardzo dobryCertyfikowany sklep

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi- Logo - Opinie
simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi- Logo - Opinie

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi - Asortyment do produkcji i montażu okien i drzwi

Odkryj sklep internetowy Simteq.pl, który specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości akcesoriów do montażu drzwi i okien. Podstawą szerokiego wachlarza asortymentu, w tym sklepie, są okucia budowlane do okien i okucia do drzwi drewnianych, PVC jak i aluminiowych: klamki okienne i klamki drzwiowe , zawiasy , zamki , samozamykacze . W ofercie sklepu są także takie akcesoria jak nawiewniki okienne , uszczelki do okien i drzwi, progi. Na Simteq.pl kupisz wszelkie profesjonalne materiały montażowe: silikony i pianki montażowe , taśmy, folie , a także wszelkiego rodzaju zamocowania jak wkręty , dyble czy kotwy . Całość asortymentu Simteq uzupełniają materiały ochronne do pracy takie jak nauszniki czy maski, chemia budowlana (kleje, szpachle, woski, farby) oraz narzędzia ręczne i elektronarzędzia : wiertarki, wiertarko-wkrętarki, frezarki i szlifierki. Sklep oferuje produkty najlepszych marek: Fuhr, Hoppe, Bosch, Hautau, Brevis , Weiss, Festool, VBH ,Sikkens, Aereco, Hettichi wiele innych. Ma w swojej ofercie także własną markę handlową greenteQ, wyróżniającą się wysoką jakością i dobrą ceną. Obsługuje zarówno zamówienia detaliczne jak i hurtowe. Dostarcza towar w zaledwie 24h! Przekonaj się, że zakupy na Simteq.pl to prawdziwa przyjemność. Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów.
VBH Polska Sp. z o.o.
Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
Andrzej Wyszogrodzki

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

4.84/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Jedno zastrzeżenie, kurier nie napisał o której będzie. Po prostu mieliśmy szczęście że byliśmy w domu.
Wzorcowy dostawca choć z Warszawy
Wszystko w porządku. Polecam
z serwisu nie korzystałem
W pierwszej transakcji zakupiłem 450 rolek 15mm i 450 rolek 20mm uszczelki VBH i wcześniej uzgodniłem upusty które otrzymałem kupując taśmy 83mm do uszczelnienia na tej samej budowie podwaliny domu z bali byłem przekonany że jako firma budująca domy otrzymam podobny upust. Zostałem potraktowany jak Kowalski z ulicy a nie jest to ostatni zakup do tej budowy. Przepraszam ocene.Firma Concept Strzelcz
Doskonała obsługa
Przesyłka dotarła bardzo szybko, towar zgodny z zamówienie. Polecam.
polecam? błyskawiczna realizacja zamówienia.
polecam serdecznie
Jest super
handluję z firmą już 5 rok i jestem bardzo zadowolony, utrzymują ceny ,miła obsługa i bardzo szybka dostawa. Nie szukam innych dostawców. dzięki.
Wszystko szybko i sprawnie
Wszystko szybko i sprawnie. Towar zamówiony rano dostałem na drugi dzień
jestem zadowolony zakupu
Szybka dostawa
Profesjonalne podejście polecam.
Przebieg realizacji zamówienia sprawny. Polecam.
Zgodnie z opisem, towar wygląda super