Pucharowo.PL -  Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie- Logo - Opinie

Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie

Opinie (261) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (780)

Ważny od: 19 lis 2020
Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

jestem bardzo zadowolony ze współpracy z pracownikami poszczególnych etapów realizacji zamówienia. Muszę podkreślić fachowość, rzetelność oraz uprzejmość przy przygotowaniu zamówienia. Na bieżąco byłem informowany o etapach zamówienia

15 wrz 2023
Firma otwarta na rozmowę i chęć usprawnienia obsługi klienta. Proces zwrotu wpłaconych pieniędzy szybki i bezproblemowy.

Opinie nt. sklepu Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie

30 cze 2023
Szybko, sprawnie, ładnie :)
27 cze 2023
szybko zrealizowane zamówienie, towar dobrej jakości
26 cze 2023
26 cze 2023

Polecam!

Wspaniała obsługa szybka realizacja wysoka jakoś produktu
25 cze 2023
Szybka i profesjonalna obsługa. Pomoc w realizacji zamówień indywidualnych. Gorąco polecam.
25 cze 2023
Bardzo dobry kontakt z konsultantem.
Polecam sklep. Bardzo szybka realizacja
24 cze 2023
Wszystko ok ale myślę, że trzeba poprawić kontakt z zamawiającym. Nadal będę klientką. Polecam
24 cze 2023
W sumie sprawnie. Ale tak jakoś bez kontaktu, w momentach jak pisze się uwagi do zamówienia. No fajnie by było, gdyby ktoś podpisywał na te uwagi. Bo czasami jest tak, że zamówienie złożone, wszystko według napisanych uwag, tylko człowiek nie wie że one zostały uwzględnione. A w przypadku pucharów na imprezę Trzeba by mieć jakieś informacje, a nie się martwić niepotrzebnie.
23 cze 2023
Szybko, bez problemów….. puchary i napisy bardzo dobrej jakości
23 cze 2023

Polecam, wykonanie adekwatne do ceny BARDZO ZADOWOLONY!

Serdecznie polecam
23 cze 2023
szybko i sprawnie. jedna korekta tekstu. super
23 cze 2023
Obsługa opóźniła się o ponad tydzień do tego momentu. Do teraz nie otrzymałem zamówienia, za które byłem odpowiedzialny i poniosłem konsekwencje związane z niewywiązaniem się z zadania, które powierzyłem sklepowi pucharowo.
Odpowiedź ze sklepu Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie
22 wrz 2023
Dzień Dobry, Panie Marcinie, jest pełnomcnikiem Spółdzielni Socjalnej 4SMART, będę wdzięczny za kontak telefoniczny ze mną mój numer telefonu 661 677 677.
22 cze 2023
22 cze 2023
Polecam... mega szybko sprawnie...
21 cze 2023
Przepięknie wykonane trofea. Stały kontakt ze sprzedawcą oraz ekspresowa przesyłka.
21 cze 2023
Należy poprawić kontakt z klientem a szczególnie czas reakcji na maile
17 cze 2023
Polecam szybko i sprawnie
16 cze 2023
Podobała mi się jakość zamówienia i miła obsługa, świetni ludzie. Poprawić można dokładność przy kompletowaniu zamówienia, zawsze mam coś do poprawy, ostatnio dostałam wstążki biało czerwone, a na zamówieniu były żółto czerwone. Dlatego zrezygnowałam z przesyłek i zawsze przyjeżdżam odbierać osobiście zamówienie ze sklepu.
15 cze 2023