Pucharowo.PL -  Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie- Logo - Opinie

Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie

Opinie (223) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (733)

Ważny od: 19 lis 2020
Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

jestem bardzo zadowolony ze współpracy z pracownikami poszczególnych etapów realizacji zamówienia. Muszę podkreślić fachowość, rzetelność oraz uprzejmość przy przygotowaniu zamówienia. Na bieżąco byłem informowany o etapach zamówienia

15 wrz 2023
Firma otwarta na rozmowę i chęć usprawnienia obsługi klienta. Proces zwrotu wpłaconych pieniędzy szybki i bezproblemowy.

Opinie nt. sklepu Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie

Pucharowo.pl - i zawody się odbyły :)

Szybko , profesjonalnie . Bardzo dobra jakość produktu - co w przypadku dzieci jest bardzo ważne ... by w trakcie wręczania , nic nie odpadło :) .

super!

Jestem bardzo zadowolona z muzycznych statuetek, są piękne. Bardzo dobra i szybka obsługa, no i miła oczywiście. Polecam wszystkim.

Bez zastrzeżeń

Wykonuję zakupy co roku, na turniej otwarcia sezonu. Dostarczają bez problemu, na czas, starannie wykonanie.
Wszystko było w porządku dziecko zadowolone. Miła rozmowa z panią. Polecam z całego serduszka
Różnorodność pucharów i szybkość przesyłki. To nie pierwsze moje zakupy i nie ostatnie.
Bardzo przyjemna obsługa klienta oraz dobrze wykonane zlecenie.
1 kwi 2024
Rewelacyjna obsługa, szybki termin realizacji, swietne produkty
Szybka realizacja zamówienia. Bardzo miła obsługa !
cały proces kupna odbywał się bez zarzutu, polecam
na czas. wszystko OK
Wszystko ok.