sportservice.pl- Logo - Opinie

sportservice.pl

Opinie (993) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1535)

Ważny od: 18 gru 2019
sportservice.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 paź 2023
Natychmiastowa reakcja: po dokonaniu wpłaty - informacja mailowa o rozpoczęciu procedury. Na drugi dzień paczka w DPD blisko domu!
BS
Barbara S.
RUDA ŚLĄSKA

Szyszek brak, materiał który jest dodany aby zakryć stojak za mały, pień krzywy. Nie robi super efektu.

Opinie nt. sklepu sportservice.pl

dostałam ankietę A PRZESYŁKI NIE MA :-( i nic nie wynika ze śledzenia przesyłki : PX6686710396 Dane przesyłki Numer przesyłki PX6686710396 Data nadania 2024-04-16 Rodzaj przesyłki Pocztex Kraj nadania Polska Kraj przeznaczenia Polska Urząd nadania PP Niepołomice K104 (ul. Wodna 4, 30-900 Niepołomice) Serwis Kurier Usługi komplementarne/dodatkowe Ubezpieczenie Masa 5 kg Status przesyłki Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Przygotowana 2024-04-16 10:16:13 Elektroniczny Nadawca Nadana 2024-04-16 19:58:09 PP Niepołomice K104 W transporcie 2024-04-17 21:30:08 Terminal Przeładunkowy Wygeneruj link https://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek/?lang=PL&numer=PX6686710396 Instrukcja: Aby wyszukać przesyłkę rejestrowaną należy w ramce wpisać numer (np.: 0015900773312345678, RR123456789PL, CP123456789PL, VV123456789PL, EE123456789PL) podany na potwierdzeniu nadania, bez spacji oraz nawiasów i nacisnąć SZUKAJ. Jeśli numer jest błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji o przesyłce z podanym numerem, pojawi się komunikat: Jeśli w miejscu przeznaczonym do wpisania numeru przesyłki nie zostanie podany jej numer- pojawi się komunikat: Jeśli wpisany identyfikator jest prawidłowy to pojawią się dane i historia zdarzeń dla określonej przesyłki. Jeżeli historia
Otwory gdzie są wkręcane sruby pokrzywione i porosciągane. Zestaw wygląda jakby był z ekspozycji rozkręcony i przekazany do klienta .
Długi czas oczekiwania niekompletne zamówienie i rysunek niedokładny źle rozrysowane i nie przjrzyscie
Długi czas dostawy od 12 jescze nie doszła piaskownica straszny kontakt z firmą nie polecam
Firma pomyliła zamówienia. A na maila w sprawie wyjaśnienia sprawy odzew jest zerowy.
Sprawdzać system by nie zawieszały się realizacje zamówień.
31 mar 2024
Wysyłać zamówienie zgodnie z podaną data podczas zamawiania
Można by zacząć od wysyłania nieuszkodzonych produktów
Brak zamówionego towaru i faktury
6 kwi 2024
Omijać szerokim łukiem.
Kwiaty na zdjęciach wyglądają na dużo większe tymczasem są malutkie i wprowadzają w błąd kupującego.Przesyłka za pobraniem jest za wysoki koszt .

Przysłać towar

Przysłać towar , to nie będę musiała interweniować na Pocztex.Do dzisiaj tj. 14.03.2024 nie mam towaru.
nie mogę ocenić,bo do tej pory nie otrzymałam produktu ,na który czekam od 3 dni,pozdrawiam
17 mar 2024

oszustwo

Wypłaciłem pieniądze z karty za usługę, której nie zamówiłem, uważam to za oszustwo
Produkt uszkodzony. Nie polecam.
szybkie,ale złe zamówienie