lavress.pl- Logo - Opinie

lavress.pl

Opinie (177) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (177)

9 lis 2023
Po pierwszej buteleczce wcierki nie zauważyłam większych efektów. Postanowiłam dać szansę i zamówiłam cały zestaw składający się z 5 produktów. Teraz to są moje ulubione kosmetyki. Szampon jest bardzo delikatny. Odżywka moim zdaniem jest zbyt mocno emolientowa ale nie mam już problemu z rozdwajającymi się końcówkami. Zdrowy Włos sprawił że nie tylko włosy ale również paznokcie stały się mniej łamliwe i szybciej rosną. Co do wcierki bomba!!! Po 2 buteleczce zauważyłam zagęszczenie się włosów a po 3 moje zakola po ciąży są niewidoczne!!! Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zestaw ponieważ jest wart swojej ceny.

8 lis 2023
W moim mniemaniu produkty sa stare, konzystencja odzywki sprawia, ze nie mozna jej wydostac z butelki. Co wiecej, pompka butelki jest uszkodzona i nie dziala 🤷‍♀️ mega rozczarowanie.

Opinie nt. sklepu lavress.pl

Super produkty

Szampon ,odżywka, działają naprawdę. Pojawiły się nowe odrosty. Próbowałam wszystkiego i nic. A tutaj odrazu jest efekt, szczerze polecam.
8 lis 2023
Zestaw naprawczy sprawdził się u mnie. Już po pierwszym zastosowaniu poczułam różnice. Włosy przede wszystkim są miękkie i nie są przesuszone jak przy innych szamponach na wypadanie włosów. Zauważyłam też że mniej mi wypadają. Olejek daje miękkości, szampon zapobiega wypadaniu, szczotka super masuje skóre głowy, a odżywka bardzo fajnie wpływa na końcówki. Polecam produkt
9 lis 2023
Polecam wszystkie produkty dla włosów bo j miałam straszny kłopot bo mi włosy wypadały ale po komplecie szampon odżywka i wciera i co pomogło więc polecam

Polecam!!!

Polecam produkt tej firmy, po 2 miesiącach używania mam wyraźne zagęszczenie włosów, bardzo dużo nowych baby-hair.
9 lis 2023
Bardzo dobre kosmetyki, używam już 6 miesięcy i widzę ogromną różnicę w jakości włosów oraz ilości.
9 lis 2023
Dopiero pare dni używam więc za wiele powiedzieć nie mogę. Podoba mi się nabieranie pipetą wcierki z buteleczki. Na rezultat muszę poczekać.
9 lis 2023
Nic innego nie stosowałam to myślę że to zasługa tych produktów. Włosy mam lepsze i przestały wypadać po dwóch miesiącach stosowania
8 lis 2023
Kupiłam cały zestaw.Uważam,ze za mała ma objętość szampon w porównaniu do odzywki.Odzywki mam 3/4opakowania,a szamponu 1/3opakowania.
9 lis 2023
Podoba mi się efekt zmiękczenia włosów,które mają skłonność do puszenia.Rewelacyjny jest też zapach wszystkich produktów LAVRESS👍
8 lis 2023
Dopiero zaczęłam stosować, kupiłam cały komplet, zobaczymy po kilku tygodniach stosowania czy przyniesie efekty.
8 lis 2023
Dopiero zaczynam przygodę z zestawem, ale chyba coś się dzieje. Włosy mniej wypadają, pojawiają się "maluszki"🙂

Wcierka rewelacja!

To już moje trzecie opakowanie wcierki i nie potrafię się z nią rozstać. Włosy są mocniejsze, mniej wypadają.
9 lis 2023
Realizacja zamówienia w błyskawicznym tempie. W ogóle polecam produkty Lavress: skuteczne.
9 lis 2023
błyskawiczna wysyłka, wcierka spełnia zadanie - włosy faktycznie mniej wypadają
9 lis 2023
Wcierka działa, ale można ją stosować tylko przed myciem, ponieważ włosy są matowe i nieprzyjemne w dotyku. Po umyciu jest ok. W bardzo krótkim czasie pojawiły się nowe włoski.
26 lis 2023
Polecam - po użyciu wcierki włosy są inne w dotyku miękkie i dłużej wyglądają na świeże a odżywka ułatwia rozczesywanie włosów przez co nie zostaje tak dużo włosów na szczotce
24 lis 2023
Szybkie dostarczenie przesyłki !! Produkt w ładnym opakowaniu . Bardzo ładne włosy po pierwszym umyciu ,konsystencja szamponu ciężka do rozprowadzenia na włosy.
Dopiero zaczynam przygodę z Lavress , jeśli chodzi o fakt złożenia zamówienia i jego dostarczenia nie mam zastrzeżeń, wszystko poszło sprawnie. Pozdrawiam
AS

Aga

Po zastosowaniu serum, szamponu i odżywki włosy zaczęły mniej wypadać. Serum szybciej zużyłam, w porównaniu do szamponu i odżywki. Polecam