lavress.pl

Opinie (177) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (177)

Ważny od: 14 lis 2023
lavress.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Po pierwszej buteleczce wcierki nie zauważyłam większych efektów. Postanowiłam dać szansę i zamówiłam cały zestaw składający się z 5 produktów. Teraz to są moje ulubione kosmetyki. Szampon jest bardzo delikatny. Odżywka moim zdaniem jest zbyt mocno emolientowa ale nie mam już problemu z rozdwajającymi się końcówkami. Zdrowy Włos sprawił że nie tylko włosy ale również paznokcie stały się mniej łamliwe i szybciej rosną. Co do wcierki bomba!!! Po 2 buteleczce zauważyłam zagęszczenie się włosów a po 3 moje zakola po ciąży są niewidoczne!!! Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zestaw ponieważ jest wart swojej ceny.

8 lis 2023
W moim mniemaniu produkty sa stare, konzystencja odzywki sprawia, ze nie mozna jej wydostac z butelki. Co wiecej, pompka butelki jest uszkodzona i nie dziala 🤷‍♀️ mega rozczarowanie.

Opinie nt. sklepu lavress.pl

Super produkty

Szampon ,odżywka, działają naprawdę. Pojawiły się nowe odrosty. Próbowałam wszystkiego i nic. A tutaj odrazu jest efekt, szczerze polecam.
9 mar 2024
Bardzo długi czas wysyłki, znikomy kontakt ze sprzedającym. Produkty super
Dopiero zaczynam przygodę z Lavress , jeśli chodzi o fakt złożenia zamówienia i jego dostarczenia nie mam zastrzeżeń, wszystko poszło sprawnie. Pozdrawiam
AH
Anna H.
Zielona Górta
Super. Szybko sprawnie extra! Polecam

Szybka realizacja
7 lut 2024
26 sty 2024
Nie mam jeszcze doświadczenia w stosowaniu- otrymałam wczoraj…
Produkty które nareszcie działają ! Naprawdę polecam !
Świetne kosmetyki, obsługa błyskawiczna, Polecam
10 sty 2024

Doręczenie

Szybkie doręczenie przesyłki w miłej atmosferze
Jest okej.
8 lis 2023
Zestaw naprawczy sprawdził się u mnie. Już po pierwszym zastosowaniu poczułam różnice. Włosy przede wszystkim są miękkie i nie są przesuszone jak przy innych szamponach na wypadanie włosów. Zauważyłam też że mniej mi wypadają. Olejek daje miękkości, szampon zapobiega wypadaniu, szczotka super masuje skóre głowy, a odżywka bardzo fajnie wpływa na końcówki. Polecam produkt
9 lis 2023
Polecam wszystkie produkty dla włosów bo j miałam straszny kłopot bo mi włosy wypadały ale po komplecie szampon odżywka i wciera i co pomogło więc polecam
9 lis 2023
Dopiero pare dni używam więc za wiele powiedzieć nie mogę. Podoba mi się nabieranie pipetą wcierki z buteleczki. Na rezultat muszę poczekać.
9 lis 2023
Nic innego nie stosowałam to myślę że to zasługa tych produktów. Włosy mam lepsze i przestały wypadać po dwóch miesiącach stosowania
8 lis 2023
Kupiłam cały zestaw.Uważam,ze za mała ma objętość szampon w porównaniu do odzywki.Odzywki mam 3/4opakowania,a szamponu 1/3opakowania.