kubekcontigo.pl

Opinie (1137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1972)

Ważny od: 23 sie 2021
kubekcontigo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lip 2023
1) Kod rabatowy na stronie nie działa. Mimo że kod jest poprawny i pokazuje się informacja że działa to nie obniża ceny w koszyku. 2) Do butelek powsadzane są papierowe instrukcje których nie da się z każdej tak łatwo wyjąć :/ Namęczyłam się z 20 minut z wyjmowaniem papieru z butelki zanim można jej było użyć... 3) ogólnie butelki są dobrej jakości 4) jedynym mankamentem to konieczność dokupowania dodatkowej nakrętki do butelki z wodą (zapasowej), bo z czasem guma parcieje, musiałam zamówić już 2gą zapasową zakrętkę - po prostu konstrukcja jest nieprzemyślana na długie użytkowanie. 5) szybka wysyłka

26 gru 2023
Jestem zawiedziona tym kubkiem niestety 😞 Cena taka sama jak za niekapka a ten przecieka nawet jak się go przechyli, potrząśnie, obróci. Nie mieści się do uchwytu w samochodzie. Na żywo wygląda jak garnek z uchwytem. Contigo, uwielbiam kubki od Was ale moglibyście coś wymyślić przy ustniku jakąś uszczelkę czy coś żeby jednak był bardziej szczelny… szkoda, bo bardzo mi się podoba ta opcja z uchem do trzymania, niestety musicie nad nim jeszcze popracować, bo to jednak kubek termiczny i moim zdaniem powinien być szczelny. Musze oddać. Zamówię Pinnacle, mniejszy, ale szczelny no i bez uchwytu 😳

Opinie nt. sklepu kubekcontigo.pl

Całkowite naciąganie i lekceważenie klienta! Zamówienie złożone w zeszłym tygodniu z dopłatą (!) za dostarczenie paczkomatem w sobotę 4 maja, dziś już 7 maja, a kubka brak. Jakiejkolwiek informacji z firmy na czym polega problem z realizacją zamówienia brak, zwrotu dopłaty za szybkie dostarczenie brak.
Zamówiony nowy korek i cieknie
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo przepraszam za kłopot i proszę o taką informację na reklamacje@redbird.pl Pozdrawiamy, Contigo Polska
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo proszę o informację czym jest spowodowana tak niska ocena? Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo proszę o informację czym jest spowodowany brak dwóch gwiazdek? Pozdrawiamy, Contigo Polska
Przesyłka dotarła niekompletna. Zamawiałam kubek i pudełko, a dotarł sam kubek. Było to ważne, ponieważ miał to być prezent. Pomimo reklamacji nie dostałam ani pudełka, ani zwrotu kosztów.
Kolor kubka inny niż elementu w pokrywce - to ważne, jeśli już używamy kolorów. Różnica sprawia wrażenie, jakby pokrywka była już długo używana, a to z kolei jest niezbyt estetyczne
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Czy kubek ma inne kolory niż na zdjęciu w sklepie? Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
Pojawił się błąd w trakcie płatności. Za długo to trwało i w końcu kupiłam na allegro. Prosciej szybciej i bez kosztów wysyłki.
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo dziękuję za informację i przepraszam za kłopot. Ocena jednak powinna dotyczyć produktu. Pozdrawiamy, Contigo Polska
Pisać prawdę że kubek j st uszkodzony a nie powystawowy
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Nie sprzedajmy uszkodzonych kubków. Bardzo proszę o przesłanie informacji jaki kłopot jest z kubkiem na reklamacje@redbird.pl Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
24 mar 2024
Słabo trzyma ciepło
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo proszę o taką informację na reklamacje@redbird.pl Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
Kubki ok, ale specjalnie dopłaciłam za paczkę dostarczoną w sobotę, niestety dotarła dopiero po weekendzie..
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Dziękujemy za informacje. Opinia ma dotyczyć sprzedawcy i produktu, a nie przewoźnika. Pozdrawiamy, Contigo Polska
17 lut 2024
Wysyłka dramat brak chęci współpracy w temacie odbijanie mnie do strony pomimo tego że chwilę prędzej sami zmieniliście państwo adres dostawy generalnie nie polecam
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Firma kurierska przekierowuje paczki jeśli nie ma możliwości dostarczenia do wybranego punktu. Ocena dostawy nie ma nic wspólnego z realizacją zamówienia. Pozdrawiamy, Contigo Polska
Kubek posiada wadę produkcyjną, nie jest możliwe odkręcenie bez uszkodzenia nakrętki
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo proszę o taką informację na reklamacje@redbird.pl Przepraszam za zaistniałą sytuację i pozdrawiam serdecznie, Contigo Polska

Kubek jest ładny, ale słabo trzyma ciepło

Kubek jest ładny, ale słabo utrzymuje ciepło
16 sty 2024
Dziękujemy bardzo! Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
10 sty 2024
Nie otrzymałam obiecanego breloczka
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie na reklamacje@redbird.pl i bardzo przepraszam za kłopot. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
26 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Jest to kubek przeciwko rozchlapywaniu i nie jest on 100 % szczelny, faktycznie jest też na tyle szeroki, że może się nie mieścić do uchwytu samochodowego. Typowy kubek biurowy. Oczywiście zapraszam do dokonania zwrotu i ponownego zakupu innego modelu. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
28 maj 2023

Kubek ok, gorzej z nakrętką

Sam kubek - rewelacja, gorzej z nakrętką, kolejny raz ta sama usterka - odpada czarny gwint od reszty nakrętki. Tym razem niestety ze stratami - zalane wszystkie książki i zeszyty córki w plecaku. Na szczęście można dokupić samą nakrętkę, koszt ok. 45zł, ale zastanawia, że kolejny raz dzieje się to samo z nakrętką. Nie wiem czy tylko ja mam takiego "pecha", bo obchodzę się z nakrętkami ostrożnie (mam w domu kilka takich kubków). Pozdrawiam wszystkich czytających. T Ps. Kubek z ograniczonym zaufaniem, trzymać w oddzielnej komorze plecaka / torby.
12 wrz 2023
Dziękujemy bardzo!❤️Pozdrawiamy, Contigo Polska
9 gru 2023
Nie jest to pierwszy zakup kubka Contigo, do samego towaru jakim jest kubek nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o kontakt z klientem to niestety 2/5. Rozumiem, że towar nie musi być wysłany w dzień zamówienia, ale wysyłka w dzień, w którym miał już być na miejscu to trochę rozmijanie się z prawdą z informacją na stronie.
13 gru 2023
Dziękujemy za informację. I bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
2 gru 2023

Opinia

Proszę o nieustawianie specjalnie statusów "niedostępne" po to tylko żeby wrzucić produkt w wyższej cenie w dzień promocji. Zachowanie zdecydowanie przeciw konsumentom. Co do produktu to zakrętka kubka termicznego rozpada się w połowie - moim zdaniem wada fabryczna która przy każdym dokręceniu się powiększa.
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Dostępność produktów nie jest zależna od cen i promocji. Jeżeli jest jakiś problem z zakrętka to bardzo proszę o informacje na reklamacje@redbird.pl Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
13 cze 2023

Butelka bardzo ciężka

Przesyłka szybką, ale butelka jest bardzo ciężka i niepraktyczna. Nie nadaje się w długie wędrówki w góry gdzie obciążenie ma znaczenie albo do torebki na codzien. Można sobie pić z niej w domu albo spędzić z nią czas na leżaku w ogrodzie :) wykonanie solidne.
12 wrz 2023
Dziękujemy bardzo!❤️Pozdrawiamy, Contigo Polska
30 paź 2023

Wysłano towar uszkodzony

Zakup 2 kubków. 1szt. przyszła wgnieciona - opakowanie nienaruszone więc ktoś taki zapakował - takie sytuacje nie powinny się zdarzać. Nadmienię, że tydzień wcześniej także zamówiliśmy 2 kubki przez allegro i 1szt. przyszła porysowana.
2 lis 2023
Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Proszę o jej zgłoszenie na reklamace@redbird.pl postaramy się ją rozwiązać. Pozdrawiamy, Contigo Polska