dekoprint.pl- Logo - Opinie

dekoprint.pl

Opinie (519) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (759)

Ważny od: 25 wrz 2022
dekoprint.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem mega zadowolona z tego zakupu!!! Najpiękniejszy prezent na podziękowania dla rodziców jaki można sobie tylko wymarzyć!!! Jakość szklanego serca z zegarem idealna, i złoty druk przepiękny!!! Jestem niesamowicie zaskoczona szybkością wyprodukowania i wysyłki. Na zamówienie czekałam tylko 3 dni, a mieszkam w holandii. Jestem na prawdę pod wrażeniem jakości produktu i w ogóle komunikacją z firmą. Odpowiadali na moje maile błyskawicznie. Bardzo duży plus za przesłanie projektu, aby potwierdzić czy na pewno taka forma wydruku mi odpowiada. Nie wiem czy potrafię opisać słowami jak bardzo jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona z tego zakupu. Polecam wszystkim z całego serca i szczerze te pięć gwiazdek oceny, to zdecydowanie za mało!

4 sty 2024
Pakowanie prezentu w czarną folię pęcherzykową, to chyba kpina? To jak gwóźdź do trumny dla wapniaków!! A gdzie podziała się tapicerka od etui ??

Opinie nt. sklepu dekoprint.pl

SUPER

Jestem zadowolona z produktu, obsługi i całości. Złożyłam i potwierdziłam zamówienie, a okazało się że chcę jeszcze dopisać kogoś do prezentu a było to serce z grawerem życzenia i bla, bla bla i kto życzy. Okazało się że jeszcze będą dopisane dwie osoby. Muszę powiedzieć że nie było problemu, zostały dopisane , pan z którym rozmawiałam był bardzo miły i cierpliwie mnie wysłuchał . Produkt był taki jak chciałam. Ba nawet tego samego dnia przesyłkę mogłam odebrać z paczkomatu fakt późnym wieczorem .Bardzo polecam . Ja już nie jeden prezent tam zamówiłam. Ocena w skali od 1 do 15 Stawiam na 15.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!

Super pamiątka w świetnej jakości!

Jestem bardzo zadowolony z realizacji zamówienia, jakim było kryształowe serce z grawerem i wypełnieniem w kolorze złotym. Proces przygotowania projektu przebiegł ekspresowo, naniesione zostały wszystkie moje sugestie zmian, a wizualizacja projektu, który otrzymałem odpowiada późniejszemu efektowi końcowemu. Wysyłka zamówienia nastąpiła równie błyskawicznie, a jakość przysłanego produktu okazała się rewelacyjna. Serce jest ciężkie, wykonane z dbałością i pięknie prezentuje się na honorowym miejscu. Polecam!
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
KOLEJNY JUŻ RAZ ZAMÓWIŁAM Z GRAWEREM PRODUKT NA PREZENT. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA . POLECĘ TE FIRMĘ ZNAJOMYM I SAMA TEŻ JESZCZE WRÓCĘ . PRODUKT, ZAPAKOWANIE I PRZESYŁKA BEZ ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ .

Polecam !

Statuetka wykonana perfekcyjnie zgodnie z projektem, spersonalizowana idealnie podemnie. Piękne opakowanie i świetnie zabezpieczona paczka ,że nic w środku nie miało prawa się ruszyć. Bardzo polecam też ze względu na obsługę klienta, bardzo szybko i miło. Zdecydowanie wrócę tu jeszcze po nie jeden prezent 😊
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
profesjonalnie! bardzo dobry i szybki kontakt ze sprzedającym, który doradzał i proponował różne rozwiązania. bardzo szybki czas wykonania usługi oraz dostawa, wszystko starannie zapakowane, urocze gąbkowe serca zabezpieczały statuetkę w pudełku, polecam serdecznie. pozdrawiam Basia

Zakup statuetki grawerowanej

Niedawno zakupiłam u państwa statuetkę grawerowaną na prezent z okazji rocznicy święceń kapłańskich jednego z księży z mojej parafii i jestem bardzo zadowolona z zakupu ponieważ statuetka jest wykonana super.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Szybka i profesjonalna obsluga zamówienia,duży wybor propozycji,towar pierwsza klasa jak i samo jego wykonanie,serdecznie polecam osobom poszukujacym takiegorodzaju upominku,bardzo dobry kontakt z wykonawca.

CUDOWNIE!

Zamówienie zrealizowane szybko z dbałością o każdy detal. Ekspresowa realizacja i kontakt ze sprzedającym, który odpowiadał na bieżąco na moje prośby i zapytania. Na pewno nie jest to moje ostatnie zamówienie! Gorąca polecam!

Polecam!

Po raz kolejny korzystaliśmy z usług Dekoprint i jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt uzyskaliśmy bardzo szybko. Jego realizacja również była ekspresowa. Produkt bardzo dobrej jakości. Polecam!
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Realizacja zamówienia błyskawiczna. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Solenizant zadowolony i dzięki nam ma wspaniałą pamiątkę na całe życie. Serdecznie polecam firmę ze względu na jakość, szybką realizację i łatwy kontakt.
Pomysł, grawer, metaloplastyka. Jednakże, samo szkło mogłoby być bardziej przezroczyste i przepuszczające światło. Dałoby to efekt kryształu. Ale generalnie ok.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Zamówilam 2 łabędzie wykonanie jest porządne, pięknie się prezentuje nie jakaś tandeta w pięknym opakowaniu z grawerem . Bardzo ładne jestem zadowolona.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Wysoka jakość wykonania, niska cena. Kupiłem na urodziny mamie i bardzo się jej podobało :) dostawa szybka, obsługa klienta świetna. Mocno polecam
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
szybka realizacja zamówienia, łatwy kontakt; przydałby się bardziej szczegółowy opis produktu; to kolejny zakup w Dekoprint i jestem zadowolony
PR
Paweł R.
Biały Dunajec

Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Produkt zgodny z oczekiwaniami. Szybka przesyłka. To już mój drugi zakup w tym sklepie!

Profesjonalnie

Bardzo dobry kontakt, szybkie przygotowanie projektu i ekspresowa wysyłka. Zamówienia zgodne z oczekiwaniem. Gorąco polecam.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Bardzo profesjonalne i szybkie transakcje. Świetny kontakt e-mailowy. Zamówiony towar wykonany z wielką starannością.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Bardzo szybkie wykonanie i wysyłka. Polecam z całego serca. Przepiękny prezent akurat w moim przypadku dla szefowej.
GS
Gosia S.
Kielce
Zamawiałam już drugi raz w tym sklepie, wszystko na najwyższym poziomie, jakość i szybkość wysyłki.Polecam
Szczerze polecam , bardzo staranne wykonanie , szybka wysyłka i brak jakich kolwiek uwag do zamowienia.