Dekoprint.pl
Opinie:

 Opinie łącznie (2061) Opinie (627) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Podsumowanie Opinii

Klienci bardzo często podkreślają błyskawiczną realizację zamówień oraz szybkie dostawy. Jakość wykonania produktów jest regularnie chwalona za solidność, estetykę i precyzję. Obsługa klienta jest oceniana jako profesjonalna, miła, pomocna i zaangażowana. Łatwość i sprawność kontaktu ze sprzedawcą lub firmą są często podkreślane jako duży atut. Klienci doceniają możliwość personalizacji produktów, w tym grawery, dedykacje i modyfikacje projektów. Zabezpieczenie przesyłki i estetyka opakowań są chwalone za solidność i elegancję. Wielu klientów pozytywnie ocenia pomoc i sugestie ze strony sprzedawcy przy wyborze i składaniu zamówienia.

Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.

Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?

Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,

Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opinii

OpinieDekoprint.pl

(1)
(1)
(2)
(17)
(606)
Community member 
3 Opinie
 Zweryfikowane

Profesjinalizm 100%

Po raz trzeci zamowilam szklana statuetke I po raz kolejny sie nie zawiodlam. Tym razem byla to statuetka na 18 urodziny i efekt koncowy przeszed moje oczekiwania. Wykonanie jest na najwyzszym poziomie - dbalosc o detale, piekne wykonczenie oraz starannie wykonany grawer sprawiaja, ze produkt prezentuje sie wyjatkowo elegancko. To naprawde wspaniala pamiatka na tak wazna okazje. Dziekuje za profesjinalizm, szybka realizacja oraz za to, ze kolejny raz moglam zaufac I otrzymac cos tak wyjatkowego. Z calego serca polecam i na pewno jeszcze wroce.

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Jestem bardzo zadowolona z zakupu statuetki z dedykacją. Wykonanie jest staranne i estetyczne, a efekt końcowy spełnił moje oczekiwania. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bardzo szybka i miła obsługa oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia. Zdecydowanie polecam!

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Zamowilam zestaw w skrzynce..karafka czach plus dwie szklanki...z dedykacją dla solenizanta na urodziny....zestaw bardzo szybko dotarł do mnie...solidnie zapakowany..zabezpieczony..solenizant bardzo zadowolony..piekny zestaw...polecam ..bardzo dobrze wykonany...szybko zrealizowane zamówienie...

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
3 Opinie
 Zweryfikowane

Present na rocznice slubu

Zamowilam statuetke na rocznice slubu I jestem zachwycona jakoscia wykonana. Szklo jest solidne I eleganckie, a grawer bardzo precyzyjny I czytelny. To juz kolejny moj zakup i za kazdym razem wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczegole. Szybka realizacja I swietny kontakt. Pomownie jestem bardzo zadowolona. Dziekuje. Polecany z calego serca!

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Szybko, Solidnie i bezproblemowo!

Solidny dostawca. Zamówienie solidnie zapakowane i dostarczone bez uszkodzeń po za granicę do Niemiec. Bardzo dobry kontakt z dostawcą, profesjonalne podejście do klienta. Produkt wysokiej jakości, jestem bardzo zadowolona. Prezent dla księdza z okazji 30 jubileuszu święceń kapłańskich. Polecam!

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Cacy- klient zadowolony

Super ❤️ stały i SZYBKI kontakt ze sprzedawcą, każdą zmianę w projekcie graweru grafik nanosił w kilka sekund. Wysyłka następnego dnia (raczej dlatego, że zamówienie było w weekend i czekało do poniedziałku). Zamowilam karafkę, produkt zgodny z opisem, bardzo dokładnie zabezpieczony. Trochę ciężko się zorientować na stronie jeżeli chodzi o wybór konkretnych zestawów (trzeba szukać w wyszukiwarce po kodach o które konkretnie dodatki chodzi), wiec schodzi z zamówieniem trochę dłużej, ale naprawdę warto.

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Ogólnie rzecz biorąc upominek spełnił moje oczekiwania. Jest piękny szczególnie róża w kryształowym wazonie wygląda obłędnie. Mały minusik co do podstawki. Jest zbyt delikatna do tak ciężkiej różyczki, według mnie powinna być bardziej stabilna. poza tym małym minusikiem jest super. Dziękuję.

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Jestem bardzo zadowolona z zamówionego produktu, staranne wykonanie, a do tego porządne opakowanie. Do tego super współpraca na etapie akceptacji projektu, szybkie działanie, wprowadzanie zmian i realizacja. Jestem zadowolona z usługi i polecam

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Polecam!

Duży wybór produktów, przejrzysta strona i łatwe zamawianie. Możliwość personalizacji i podglądu projektu przed realizacją. Dobry kontakt ze sprzedawcą. Statuetka bardzo ładna, elegancka, dobrze wykonana, pięknie się prezentuje. Polecam!

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Zamowiona statuetka jest pieknie wykonana, bardzo precyzyjny czytelny nadruk, w slicznym opakowniu. Zgodnie z moim tekstem.Przesylka doszla szybko. Bedzie to wspanialy prezent Jestem bardzo zadowolona I szczerze kazdemu polecam ta firme.

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
3 Opinie
 Zweryfikowane

Polecam

Wykonanie bardzo dobre, szybka przesyłka. Jedna mała uwaga, na zdjęciach nie widać, że łabędzie nie mają tułowia tylko skrzydła. Rozumiem, że taka opcja byłaby droższa ale byłby wybór.

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Statuetka bardzo elegancka

Zamówiona statuetka bardzo elegancka, wykonanie solidne, bez zarzutu, ekspresowa dostawa i kontakt w sprawie projektu oraz realizacji zamówienia . Firma godna polecenia w 100%.

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Świetna współpraca i efekt, o jaki chodziło

Świetna współpraca i komunikacja na każdym etapie realizacji w połączeniu z pełnym zaangażowaniem, doprowadziło do efektu, o jaki chodziło! Bardzo dziękujemy! Realizacja doskonała i absolutnie warta polecenia.

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

szklana statuetka z zegarkiem na 90 urodziny

Przy odbiorze statuetki z dedykacją, niepokój spowodowany wypadaniem zegarka z otworu przy jej pionizacji , poinformowano o tym Sprzedawcę . Błyskawiczna reakcja ze strony Sprzedawcy , po dwóch dniach otrzymałem nowy zegarek z pasującą uszczelką do otworu dedykowanego do zegarka . Produkt nadawał się już na prezent. Sklep polecam i będę z niego korzystał , ponieważ proponowane produkty z dedykacją spotkały się wyjątkowo pozytywnymi reakcjami osób obdarowanych .

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Dziękuję za realizację mojego zamówienia, szybko, uprzejmie, na pewno będę do Państwa wracał, chociażby z lokalnego patriotyzmu, ja jestem z Pabianic, i będę wspierał nasze lokalne firmy. Pozdrawiam

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
3 Opinie
 Zweryfikowane
Całość statuetki która została zrobiona z wygrawerowanym napisem jest przepiękna ślicznie wykonana bardzo dziękuję Państwu za tak wspaniały prezent dla mojego Mężczyzny który był pod wielkim wrażeniem i wzruszeniem. Ocena za zrobienie tak wyjątkowego prezentu na 4 grudnia daje 10 w skali chociaż zasługujecie na więcej. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych dalszych sukcesów i jak najwięcej zadowolonych klientów. Kasia.

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Szybka realizacja, bdb kontakt

Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt ze sklepem w celu dokładnego omówienia zmian w projekcie, możliwość modyfikacji pod siebie i do tego bardzo dobrze zabezpieczone kryształy piankamj. Szczerze polecam wszystkim!

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
4 Opinie
 Zweryfikowane
Super prezent od syna dla mnie na majowe urodziny i Dzień Matki. Bardzo wyraźny grawer, tekst zgodnie z życzeniem syna i fantastycznie wygrawerowane nasze wspólne zdjęcie. Sama przyjemność otrzymać taki prezent od serca.

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Piękne kolory, bardzo szybka realizacja ☺ to już moje kolejne zamówienie z Dekoprint. I zawsze pooecam, gdy ktoś szuka podobnej rzeczy

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Szybka realizacja zamówienia, bardzo dobry kontakt z firmą, jestem bardzo zadowolona, to jest moje drugie zamówienie i myślę że nie ostatnie

Odpowiedź ze sklepu Dekoprint.pl

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Zapraszam po kolejne prezenty. Pozdrawiam - Sebastian.

Środki podjęte w celu zapewnienia autentyczności

Opinie zweryfikowane:

Podjęto stosowne środki , aby zapewnić, że publikowane opinie pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście użyli lub zakupili dane produkty lub usługi.

Zaimportowane opinie:

Nie wlicza się ich do ogólnej (łącznej) oceny. Nie podjęto żadnych środków weryfikacji.