BIURONET.COM Artykuły biurowe, spożywcze i gospodarczeOpinie

BIURONET.COM Artykuły biurowe, spożywcze i gospodarcze- Logo - Opinie
BIURONET.COM Artykuły biurowe, spożywcze i gospodarcze- Logo - Opinie

BIURONET.COM Artykuły biurowe, spożywcze i gospodarcze - Kompleksowe zaopatrzenie biur i firm

Szukasz sprawdzonego i zaufanego dostawcy artykułów biurowych, spożywczych i gospodarczych, który pomoże w każdej trudnej sytuacji. Poznaj firmę Biuronet.com Nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy z bardzo bogatą ofertą produktów dla każdego biura i firmy. Sklep otwarty dla wszystkich klientów. Uśmiechnięci i zadowoleni pracownicy dla których potrzeby klienta są na pierwszym miejscu. Jednym słowem - biuroserwis na najwyższym poziomie. Zobacz i skorzystaj, a na pewno polecisz innym.
Biuronet.com Waldemar Kęciek
Karczewska 20
04-112 Warszawa
CEIDG REGON:013286495
Waldemar Kęciek

Opinie nt. sklepu BIURONET.COM Artykuły biurowe, spożywcze i gospodarcze

4.98/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu BIURONET.COM Artykuły biurowe, spożywcze i gospodarcze

Biuronet od wielu lat cenię za kontakt z klientem - przyjazny i profesjonalny, duży asortyment produktów oraz czytelną stronę, bardzo wygodną w użytkowaniu. Polecam !
fantastyczny asortyment towarów i bardzo sprawna obsługa - bardzo goraco polecam
Szybka realizacja zamówienia, bezproblemowy kontakt ze sklepem
Najlepszy sklep w Warszawie z artykułami biurowymi, dostawa zawsze na czas. Nigdy się nie zawiodłem!
Jestem bardzo zadowolona.
Moja Firma zaopatruje się w sklepie internetowym BIURONET od 2-ch lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą. W sklepie internetowym jest bardzo szeroki wybór artykułów, a ceny bardzo przystępne, dostawa zawsze na czas. W porównaniu z innymi sklepami w których byliśmy klientem, ten mogę polecić najbardziej innym firmom, a również indywidualnym klientom. OBSŁUGA SUPER!!!, POLECAM
Świetny kontakt ze sklepem, szybka dostawa.
super
Dostarczona paczka była pomylona, jednak gdy zgłosiłam ten fakt do Państwa w kilka minut wrócił do nas dostawca i wymienił paczkę na prawidłową. Bardzo dobry kontakt z Państwa infolinią.
Bardzo dobra, rzetelna współpraca :) dostawa na następny dzień, wszystko zgodne z opisem. Same opisy na stronie internetowej również są bardzo pomocne. Polecam niezdecydowanym :)
Świetny kontakt z biurem obsługi klienta, miła obsługa, szeroki asortyment towarów. Polecam
Super! Szeroki wybór towaru, błyskawiczna dostawa, rozsądne ceny. Polecam i dzięuję!
Pani konsultantka bardzo sympatyczna, była pomocny. Dostawa szybciutka. Polecam.
100 satysfakcji, zamówienie zrealizowane ekspresowo. Pełen profesjonalizm .
Połączono dwa zamówienia redukując dzięki temu koszty transportu. Dziękuję.
zamówione artykuły zostały dostarczone szybko i sprawnie.
Szybka dostawa, bardzo dobry kontakt z obsługą klienta.
Wszystko zgodnie z opisem i załatwione bardzo szybko