sielava.com- Logo - Opinie

sielava.com

Opinie (11) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11)

Ważny od: 22 maj 2023
sielava.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sielava.com

Piękna biżuteria!

Piękna biżuteria i doskonała obsługa klienta! Serdecznie polecam miłośnikom nietuzinkowych wzorów i produktów wykonanych z niezwykłą dbałością o detale :)
23 mar 2024
3 mar 2024
13 maj 2023

Polecam Sielavę!

Sielava to pięknie zaprojektowana i wykonana biżuteria :) Bardzo ciekawym i fajnym dodatkiem są dołączone informacje, co zainspirowało dany projekt. Zarówno działanie sklepu, jak i obsługa zamówienia bez zarzutu :) Jako miłośniczka nadmorskich klimatów polecam z całego serca!
24 maj 2023

Polecam!

Bardzo sprawnie i w dobrym klimacie! Widziałem tez że mają swoje dzieła w Hydrosferze także widać, że zajęcie z pasją :) Ba pewno jeszcze wrócę bo fajne na prezent.
25 sie 2023
Bardzo oryginalna, jedyna w swoim rodzaju biżuteria. Ładna i delikatna. Zatrzymuje wspomnienia z wakacji nad morzem 🙂
24 maj 2023
Polecam! Pięknie wykonane, bardzo udany upominek dla kogoś związanego z morzem.
15 sie 2023

Bardzo polecam

Szybka obsługa, szybka dostawa, a kolczyki przepiękne!
16 wrz 2023
13 sie 2023