madani-sports.eu- Logo - Opinie

madani-sports.eu

Opinie (90) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (167)

Ważny od: 24 maj 2022
madani-sports.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 maj 2023
Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem. POLECAM sklep. Zamówiłem kask rowerowy z szybką fotochromową. Do tej pory używałem markowego Uvexa dlatego z pewną obawą podszedłem do kasku Madani - nie znałem tej marki. Muszę przyznać, że kask jest doskonały, w niczym nie ustępuje topowym markom zaś fotochromowa szybka czyni go zupełnie unikatowym. W moim przypadku okazał się on wygodniejszy niż poprzedni, jest lekki, solidnie wykonany, miękki w środku. POLECAM kask rowerowy Madani. Sklep - szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem. POLECAM sklep Madani. Wojciech
WR
Wojtek R.
Piekary Śląskie

19 lis 2023
Pomimo wskazania dostawy kurierem DHL, przesyłka bez żadnej wcześniejszej informacji została wysłana za pośrednictwem kuriera InPost. Nadmienię, że w potwierdzeniu dokonania zakupu również wyświetlał się kurier DHL.

Opinie nt. sklepu madani-sports.eu

19 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu madani-sports.eu
29 lis 2023
Dzień dobry, Tak - taka sytuacja miała miejsce, potwierdzamy. Nadaliśmy paczkę kurierem Inpost z uwagi na to, że DHL nie przyjechał do nas tego dnia. W ostatniej chwili dokonaliśmy zmiany celem dostawy jak najszybciej do klienta.