Agrokom www.sklep-rolnicze.eu- Logo - Opinie

Agrokom www.sklep-rolnicze.eu

Opinie (186) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (752)

Ważny od: 13 kwi 2016
Agrokom www.sklep-rolnicze.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 kwi 2023
Co szczególnie Ci się podobało? Kontakt bardzo dobry z kentem. Co możemy zrobić jeszcze lepiej? Jestem nowy.

28 maj 2023
Plus: bardzo szybka realizacja zamówienia. Minus: towar przyszedł bardzo brudny i z resztkami naklejek - cenówek na opakowaniu. Musiałam to wszystko usunąć, umyć i w miarę ogarnąć, ponieważ zabawka jest przeznaczona na prezent...

Opinie nt. sklepu Agrokom www.sklep-rolnicze.eu

8 lut 2024
wolna reakcja na zamówienia opłata za dostawę zupełnie odbiega od rzeczywistości fatalnie oceniam
Odpowiedź ze sklepu Agrokom www.sklep-rolnicze.eu
9 lut 2024
Na wstępie zaznacze ze zakup przez firmę konkurencyjną, Zamówione 05.02, dostarczone przez DPD, 06.02, wiec jak dla mnie szybciej się chyba nie da. Co do opłaty za zamówienie nie dokońca mogę pojąć jak klient składający zamówienia mając do wyboru wysyłkę w kwocie 24 zł za pobraniem, wybiera przesyłkę za 49 zł dotyczącą wysyłki paczek gabarytowych gdzie zamawia tylko śruby.
26 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu Agrokom www.sklep-rolnicze.eu
27 sty 2024
Przykro nam z zaistniałej sytuacji, Zamówienie złożono 22.01, wysłane 23.01. Więc z naszej strony jak najbardziej szybka wysyłka. Nie otrzymaliśmy od Pana żadnej wiadomości że jest jakiaś opóżnienie w dostawie aby móc zainterweniować u przewoźnika.