mirjan24.pl

Opinie (167) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (784)

6 lis 2023
Szanowni Państwo, dysponują Państwo bardzo ciekawymi meblami, o niespotykanych gabarytach (np. do małych pomieszczeń). Kontakt z Państwem, to czysta przyjemność. Dotrzymane terminy. Zamawiałam u Państwa małą kanapę. Jest śliczna. Mam tylko jedno "ale" - trochę "niefajnie",że kierowca (przemiły człowiek) nie jeździ z pomocnikiem. Bywa często, że zamawiane meble odbierają osoby starsze, samotne, które nie są w stanie poradzić sobie z przetransportowaniem do domu. Czasami bywa, że naprawdę nie ma kto pomóc. A mogłaby być to usługa odpłatna i bardzo oczekiwana. Pozdrawiam cieplutko cały Zespół MIRJAN i serdecznie dziękuję. Iza S - Wrocław

Niestety brak chęci współpracy z klientem, brak elastcznosci lub chęci dogrania dostawy z dostępnością klienta, zamówienie zostało anulowane

Opinie nt. sklepu mirjan24.pl

23 godziny temu
Termin. W opisie trzy tygodnie które mijają. Fakt że po zamówieniu termin został przedłużony o max miesiąc nie usprawiedliwia. Przy planowaniu np. remontu bierze się pod uwagę termin w opisie.
Wszystko na najwyższym poziomie
Meble jeszcze ładniej prezentują się po złożeniu w mieszkaniu jestem zadowolona
WJ
Wojciech J.
Szybką,sprawna dostawa,stolik świetny!
Super obsługa,kierowca i oczywiście meble.Polecam.
Rzetelna firma,drobna reklamacja załatwiona od ręki.
Sprawnie i o czasie,pan kierowca bardzo miły. Tak trzymać 😉
Biurko gamingowe extra. Instrukcja bardzo czytelna. Bardzo dobrze zapakowane i dostawa mega pozytywna. Bardzo dziękuję za szybką realizację.
Szafa ładna, masywna, system przesuwny bardzo fajny.. Lustra piękne.. Dostawca bardzo miły i pomocny..
Narożnik bardzo ładny, wygodny Polecam