mirjan24.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (750)

6 lis 2023
Szanowni Państwo, dysponują Państwo bardzo ciekawymi meblami, o niespotykanych gabarytach (np. do małych pomieszczeń). Kontakt z Państwem, to czysta przyjemność. Dotrzymane terminy. Zamawiałam u Państwa małą kanapę. Jest śliczna. Mam tylko jedno "ale" - trochę "niefajnie",że kierowca (przemiły człowiek) nie jeździ z pomocnikiem. Bywa często, że zamawiane meble odbierają osoby starsze, samotne, które nie są w stanie poradzić sobie z przetransportowaniem do domu. Czasami bywa, że naprawdę nie ma kto pomóc. A mogłaby być to usługa odpłatna i bardzo oczekiwana. Pozdrawiam cieplutko cały Zespół MIRJAN i serdecznie dziękuję. Iza S - Wrocław

26 kwi 2023
W powiadomieniu nie było informacji jakiego zamówienia dotyczy a były dwa, kierowca pytany o drugie udzielił błędnej odpowiedzi o następnej dostawie za 1,5h co nie było prawdą - trochę zamieszania i procedur do poprawy/usprawnienia.

Opinie nt. sklepu mirjan24.pl

1 kwi 2024
Bardzo miła obsługa telefoniczna, szybka dostawa, towar zamówiony bez uwag, panowie którzy dowieźli bardzo mili, polecam wszystkim którzy szukają mebli sypialni, również ceny dostępne na każdą kieszeń.
4 kwi 2024
Wersalka super, kolor przepiękny. Do małego pokoju idealna. Dostarczenie miało być po świętach, a nadeszła przed, dziękuję bardzo i pozdrawiam
25 mar 2024

Plus za ogólny wygląd

Plus za ogólny wygląd, ale drzwiczki mogłyby być w całości już połączone z szybą
3 kwi 2024
Meble piękne, łatwe w złożeniu, szybka dostawa, jestem bardzo zadowolona
25 mar 2024
Szybka i sprawna realizacja, mili panowie którzy dostarczyli towar :)
4 kwi 2024

Narożnik Boston mini

Dobry kontakt ze sprzedającym, narożnik fajny i wygodny, polecam.

Bardzo szybka wysyłka, dobrze zapakowane meble także Polecam!!!
ID
29 mar 2024
1 kwi 2024
24 mar 2024
20 mar 2024
Brak możliwości zamówienia towaru z wniesieniem.
Mebel dostarczono w określonym czasie. Podoba mi się wielkość kanapy, jest malutka i pasuje do mojego małego mieszkanka. Plusem jest też możliwość jej rozłożenia i skrzynka na pościel. Ale kanapka ta jest niewygodna. Siedząc na niej (pod sztywnym kątem siedziska do oparcia 90 stopni) czuję „deski”, na siedzisku, oparciu i pod rękami na bokach. Jest w niej po prostu za mało wypełnienia, pianki.
30 mar 2024
Meble, nie pamiętam nazwy - białe 3D ok. Stosunek ceny do jakości - prawidłowy. Szafa 120 biała na stronie jako top, drzwi przesuwne - tył źle spasowany, instrukcja fatalna, dwa odpryski.
26 mar 2024
Meble ladne na zdjeciu okropna tandeta i złe wykonanie. Nie wart tej ceny.