mirjan24.pl

Opinie (143) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (756)

6 lis 2023
Szanowni Państwo, dysponują Państwo bardzo ciekawymi meblami, o niespotykanych gabarytach (np. do małych pomieszczeń). Kontakt z Państwem, to czysta przyjemność. Dotrzymane terminy. Zamawiałam u Państwa małą kanapę. Jest śliczna. Mam tylko jedno "ale" - trochę "niefajnie",że kierowca (przemiły człowiek) nie jeździ z pomocnikiem. Bywa często, że zamawiane meble odbierają osoby starsze, samotne, które nie są w stanie poradzić sobie z przetransportowaniem do domu. Czasami bywa, że naprawdę nie ma kto pomóc. A mogłaby być to usługa odpłatna i bardzo oczekiwana. Pozdrawiam cieplutko cały Zespół MIRJAN i serdecznie dziękuję. Iza S - Wrocław

26 kwi 2023
W powiadomieniu nie było informacji jakiego zamówienia dotyczy a były dwa, kierowca pytany o drugie udzielił błędnej odpowiedzi o następnej dostawie za 1,5h co nie było prawdą - trochę zamieszania i procedur do poprawy/usprawnienia.

Opinie nt. sklepu mirjan24.pl

1 kwi 2024
Bardzo miła obsługa telefoniczna, szybka dostawa, towar zamówiony bez uwag, panowie którzy dowieźli bardzo mili, polecam wszystkim którzy szukają mebli sypialni, również ceny dostępne na każdą kieszeń.
Wersalka super, kolor przepiękny. Do małego pokoju idealna. Dostarczenie miało być po świętach, a nadeszła przed, dziękuję bardzo i pozdrawiam
ID
Iwona D.
Jastrzębie-Zdrój
Polecam w 100 %
Meble piękne, łatwe w złożeniu, szybka dostawa, jestem bardzo zadowolona

Narożnik Boston mini

Dobry kontakt ze sprzedającym, narożnik fajny i wygodny, polecam.

Bardzo szybka wysyłka, dobrze zapakowane meble także Polecam!!!
estetyka wykonania na 5 tylko siedzisko kanapy jest zamiękie
Dostawa elastyczna. Szybko i gratis
Polecam na 100%

Ok. Polecam.

Wszystko ok.
1 kwi 2024
Mebel dostarczono w określonym czasie. Podoba mi się wielkość kanapy, jest malutka i pasuje do mojego małego mieszkanka. Plusem jest też możliwość jej rozłożenia i skrzynka na pościel. Ale kanapka ta jest niewygodna. Siedząc na niej (pod sztywnym kątem siedziska do oparcia 90 stopni) czuję „deski”, na siedzisku, oparciu i pod rękami na bokach. Jest w niej po prostu za mało wypełnienia, pianki.
30 mar 2024
Meble, nie pamiętam nazwy - białe 3D ok. Stosunek ceny do jakości - prawidłowy. Szafa 120 biała na stronie jako top, drzwi przesuwne - tył źle spasowany, instrukcja fatalna, dwa odpryski.