mirjan24.pl- Logo - Opinie

mirjan24.pl

Opinie (233) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (858)

6 lis 2023
Szanowni Państwo, dysponują Państwo bardzo ciekawymi meblami, o niespotykanych gabarytach (np. do małych pomieszczeń). Kontakt z Państwem, to czysta przyjemność. Dotrzymane terminy. Zamawiałam u Państwa małą kanapę. Jest śliczna. Mam tylko jedno "ale" - trochę "niefajnie",że kierowca (przemiły człowiek) nie jeździ z pomocnikiem. Bywa często, że zamawiane meble odbierają osoby starsze, samotne, które nie są w stanie poradzić sobie z przetransportowaniem do domu. Czasami bywa, że naprawdę nie ma kto pomóc. A mogłaby być to usługa odpłatna i bardzo oczekiwana. Pozdrawiam cieplutko cały Zespół MIRJAN i serdecznie dziękuję. Iza S - Wrocław

Niestety brak chęci współpracy z klientem, brak elastcznosci lub chęci dogrania dostawy z dostępnością klienta, zamówienie zostało anulowane

Opinie nt. sklepu mirjan24.pl

8 lip 2024
Dzień dobry. Kładę duży nacisk na bezpieczeństwo i zdrowie. Zwracam się do państwa zarządzających firmą Mirjan 24, o zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracy dla osób kierujących i rozładowywujących tak dużych gabarytów, towarów meblowych w jedną osobę.Co najmniej dwie osoby powinny być. Z wyrazami szacunku podziękowanie dla p. Roberta K. Dnia 8 .07.2024r. Przekazywany towar i obsługa bez zastrzeżeń, punktualny. Pomimo tak ogromnego wysiłku z rozładunkiem w jedną osobę towar przez p.Roberta był przekazany w sposób bezpieczny tak, aby nic nie uszkodzić podczas przekazywania mebla.Pan Robert o miłej aparycji wzbudzający zaufanie i pełen profesjonalizm dziękuję .
7 lip 2024
wyrób zamówiony spełnia moje oczekiwania bardzo dobra jakość i wygląd czas dostawy mógł by być krótszy ogólnie super
28 cze 2024
Narożnik super, bardzo dobrze wykonany
Zakupiony stół zgodny z opisem. Bardzo ładny. Solidne wykonanie. Już drugi raz kupuję meble od tego producenta i jestem zadowolona. Polecam z czystym sumieniem

Bardzo miły kontakt telefoniczny. Zamówienie dostarczone w terminie. Sofka piękna. Bardzo dobrze wykonana. Świetnie się na niej śpi. Polecam serdecznie :)
KM
Krystyna M.
Piaseczno
12 lip 2024
Najbardziej zadowolona jestem z bardzo szybkiej dostawy. Wszystko doskonale zapakowane. Miły kierowca. Naprawdę wszystko o,key !!!
Fotele ogrodowe Red są wyjątkowo komfortowe. Polecam - niewątpliwie są wygodniejsze niż fotele okrągłe.
Na razie czekam na towar ale jest bardzo dobry kontakt z sprzedającym.
Bardzo dobra jakość i solidne wykonanie , polecam na 100 %
2 lip 2024

Piotr

Dobry kontakt ze sprzedawcą dostaw na czas i miła obsługa
Szybka dostawa pomoc kierowcy .ogolnie jestem zadowolony
5 lip 2024
Dostawa bez problemu, szybko