sobuy.pl

Opinie (81) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (138)

Ważny od: 3 sie 2020
sobuy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Meble wysokijej jakości, ładnie wyglądają, bardzo łatwy montaż co jest bardzo ważne oraz rozsądne ceny.

Doręczono mi tylko część zamówienia, czyli część komponentów, które same z siebie są bezużyteczne.

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

Produkt wykonany starannie. Montaż łatwy. W opakowaniu za mała ilość zaślepek miejsc z otworami.

Szafka na buty

Mebel bardzo dobrze wykonany dobrze spasowane wszystko pasuje i łatwy do skręcenia. Wysyłka szybka
Profesjonalnie
wszystko w prządku
Wysyłka szybko i bez problemu. Co do metody składania biurka, to rozwiązanie łączenia półek dolnych nietrafione, zaproponowane wkręty rozwarstwiają dolne krótkie poprzeczki, na szczęście są zasłonięte i tego nie widać. Sprawdziłoby się łączenie na kołek drewniany. Ogólnie jestem zadowolony. ADAM.
Meble świetnie zapakowane, w czasie transportu nic się nie uszkodzi. Bardzo dobra jakość. Instrukcja czytelna i dokładna. Wszystkie elelemty mebli starannie wykonane i dopasowane.
4 maj 2024
Dostawa szybka, kompletna. Instrukcja montażu szafki przejrzysta.
4 maj 2024
UB
Urszula B.
3 maj 2024
3 maj 2024
2 maj 2024
1 maj 2024

Profesjonalna firma

Dostarczenie zamówionego wózka kuchennego przez SoBuy od momentu złożenia zamówienia nastąpiło szybko , był bardzo dobrze zapakowany.Instrukcja złożenia bardzo czytelna. Specjalne podziękowania dla kuriera UPS, który, wniósł ciężką paczkę z zamówieniem na 2 piętro w bloku bez windy z uśmiechem na twarzy,bez gromadzenia, że jest mu ciężko to zrobić. Polecam tę firmę, zarówno SoBuy, jak i ZUPS.
30 kwi 2024
Szybka dostawa,produkt dobrej jakości zgodny z opisem
30 kwi 2024

Szafka na buty

Bardzo ładny i solidny mebelek .Dobrze zapakowany i rozpisana instrukcja skręcania szafki ( krok po kroku) jestem zadowolona polecam