sobuy.pl- Logo - Opinie

sobuy.pl

Opinie (105) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (166)

Najistotniejsza pozytywna opinia

25 mar 2024
Meble wysokijej jakości, ładnie wyglądają, bardzo łatwy montaż co jest bardzo ważne oraz rozsądne ceny.

Najistotniejsza negatywna opinia

27 maj 2024
Jakość tej szafy jest naprawdę słaba jak na cenę po nad 700 zł. Oceniłem by to max w 150. Pachnę tanim lakierzem. Jak robiłem zakup to nie przydałem uwagi że jest z MDF, a ten materiał okazał się bardzo kruchy i podobny na spresowany papier czy śmieci. Lakier łatwo schodzi, pozostają nieprzydatne dziury koloru kartonu. Siatka na jednej drzwi trochę wygięta. Instrukcja jest łatwa do zrozumienia, ale montaż zajał około 1.5 godzin. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

8 cze 2024

Szybka realizacja zlecenia i dostawa, sprzęt bardzo dobrej jakości, a do tego cieszy wizualnie.
Szafka łazienkowa ładna, szybka do złożenia. Idealnie pasuje do łazienki. Polecam
8 cze 2024
Szybka realizacja, towar dobrze zabezpieczony na czas transportu.
27 maj 2024
Wszystko ok,wygląd, ,czytelna instrukcja montażu,dostawa na czas
26 maj 2024
Solidne wykonanie szybka dostawa,polecam
29 maj 2024
OK, buona azienda!!!!
28 maj 2024
9 cze 2024
27 maj 2024

Chińska jakość za duże pieniądze

28 maj 2024
Szanowny Kliencie Przykro nam, jeśli produkt nie jest w idealnym stanie, oferujemy wszystkim naszym klientom 30-dniowy bezpłatny zwrot i 1 rok gwarancji na produkt. nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą, a my dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć Twoją satysfakcję Z wyrazami szacunku SoBuy Team
27 maj 2024
Dzień dobry . Wysłaliście nie ten produkt w zamówieniu był wieszak a dostałem regał który odesłałem i musiałem zapłacić 100zł za wysyłkę , do teraz nie dostałem zwrotu za towar. Kiedy odeślecie pieniądze na konto.
27 maj 2024
Szanowny Kliencie Przepraszamy, jeśli wysłaliśmy do Ciebie niewłaściwy przedmiot. Oferujemy naszym klientom 30-dniową gwarancję bezpłatnego zwrotu. Zwrot lub wymiana są dla Ciebie bezpłatne. Nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą, a my dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć Twoją satysfakcję, Z wyrazami szacunku SoBuy Team
Jakość materiałów jest tragiczna
Odpowiedź ze sklepu sobuy.pl
Szanowny Kliencie, Dzień dobry, Bardzo nam przykro, że sprawiliśmy Państwu nieprzyjemne wrażenia z zakupów. Dziękujemy za terminową informację zwrotną. Zgłosimy problem do fabryki w celu poprawy jakości produktu. Dołożymy wszelkich starań, aby poprawić jakość naszych produktów. Z wyrazami szacunku Zespół SoBuy-Shop
1 maj 2024

Profesjonalna firma

Dostarczenie zamówionego wózka kuchennego przez SoBuy od momentu złożenia zamówienia nastąpiło szybko , był bardzo dobrze zapakowany.Instrukcja złożenia bardzo czytelna. Specjalne podziękowania dla kuriera UPS, który, wniósł ciężką paczkę z zamówieniem na 2 piętro w bloku bez windy z uśmiechem na twarzy,bez gromadzenia, że jest mu ciężko to zrobić. Polecam tę firmę, zarówno SoBuy, jak i ZUPS.