sobuy.pl- Logo - Opinie

sobuy.pl

Opinie (97) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (157)

Ważny od: 3 sie 2020
sobuy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 mar 2024
Meble wysokijej jakości, ładnie wyglądają, bardzo łatwy montaż co jest bardzo ważne oraz rozsądne ceny.

27 maj 2024
Jakość tej szafy jest naprawdę słaba jak na cenę po nad 700 zł. Oceniłem by to max w 150. Pachnę tanim lakierzem. Jak robiłem zakup to nie przydałem uwagi że jest z MDF, a ten materiał okazał się bardzo kruchy i podobny na spresowany papier czy śmieci. Lakier łatwo schodzi, pozostają nieprzydatne dziury koloru kartonu. Siatka na jednej drzwi trochę wygięta. Instrukcja jest łatwa do zrozumienia, ale montaż zajał około 1.5 godzin. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

16 kwi 2024
14 kwi 2024
14 kwi 2024
25 mar 2024
Szczególnie podobała mi się cena, niższa niż w podobnych ofertach innych sklepów, darmowa dostawa. Powinniście zwracać większą uwagę na treść zamówienia. Zamawiałam mały stolik kawowy w kolorze szarym, a otrzymałam w czarnym.

Szafka pod umywalkę.

B.ładna szafka pod umywalkę. Profesjonalnie opracowana instrukcja montażu.Świetnie zapakowana.Polecam
8 kwi 2024
Bardzo szybka wysyłka, towar taki jak w opisie i super zabezpieczony do wysyłki ,szafka łazienkowa rewelacja ,dzięki czytelnej instrukcji szybki montaż .solidna firma POLECAM.
2 kwi 2024
Świetny zakup, szybka wysyłka i dostawa. Najlepiej oznaczone części do montażu spośród wszystkich składanych przez nas mebli. Bardzo polecamy sklep!