sobuy.pl- Logo - Opinie

sobuy.pl

Opinie (130) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (192)

Meble wysokijej jakości, ładnie wyglądają, bardzo łatwy montaż co jest bardzo ważne oraz rozsądne ceny.

27 maj 2024
Jakość tej szafy jest naprawdę słaba jak na cenę po nad 700 zł. Oceniłem by to max w 150. Pachnę tanim lakierzem. Jak robiłem zakup to nie przydałem uwagi że jest z MDF, a ten materiał okazał się bardzo kruchy i podobny na spresowany papier czy śmieci. Lakier łatwo schodzi, pozostają nieprzydatne dziury koloru kartonu. Siatka na jednej drzwi trochę wygięta. Instrukcja jest łatwa do zrozumienia, ale montaż zajał około 1.5 godzin. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

Wszystko było ok. Ciężko powiedzieć co zmienić na lepsze bo nie napotkałem żadnych problemów.
13 lip 2024
12 lip 2024

Super szafka do niewielkiej łazienki!

Szafka zgodna z opisem, szybka wysyłka, bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu, złożenie szafki banalnie proste dzieki jasnej instrukcji i dokładnym opisaniu części. Szafka pieknie się prezentuje w mojej niewielkiej łazience. Polecam niezdecydowanym :)
9 lip 2024
7 lip 2024
Obsługa klienta, czas wysyłki i dostawy, produkt - wszystko super.
AJ
Artur J.
Raciąż
6 lip 2024
6 lip 2024
5 lip 2024
Super czytelna instrukcja składania, komponenty oznakowane. Szafki bardzo ładne
5 lip 2024
Szybko i bez problemow. Mebelki ladne i dobrze pasuja elementy.
1 lip 2024

Dopiero złożyłam stolik

Dopiero złożyłam. Instrukcja jasna i czytelna. Jakość do ceny nawet dobry. Jeszcze nei użytkowałam ale wygląda dobrze jak na zdjęciach.
29 cze 2024
Godny polecenia
29 cze 2024
28 cze 2024
28 cze 2024
SZYBKOŚĆ REALIZACJI ZAMÓWIENIA, BARDZO DOBRY KONTAKT, PRODUKT ZGODNY Z OPISEM, BARDZO DOKŁADNIE OPISANY I OZNAKOWANY DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU. POLECAM TEN SKEP
27 cze 2024