konik.com.pl- Logo - Opinie

konik.com.pl

Opinie (292) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (894)

Ważny od: 4 paź 2023
konik.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 maj 2023
Fachowa, miła obsługa (Panie ze sklepu stacjonarnego w Milanówku), która zawsze doradzi i pomoże w rozwiązaniu jakieś kwestii. Spory asortyment produktów. Bylibyśmy zachwyceni, gdyby wprowadzono jakieś karty lojalnościowe lub częstsze promocje. Generalnie polecam.

31 paź 2023
Nigdy więcej nie kupię w tym sklepie (sklep internetowy) obsługa klienta na najniższym poziomie , terminy i dostępność towaru mija się z podanym na stronie , obsługa żyjąca w swoim świecie fantazji i bajek myśląc ,że klient jest tak naiwny by wierzyć w to co mówią żenada pracownik sklepu internetowego nie ogarnia niczego bezradny w swej wypowiedzi , produkt który trafił do mnie był bez daty ważności do tej pory ani zwrotu pieniędzy,ani nowego produktu same kłamliwe informacje dotyczące sprawy od zamówienia mijają kolejne dni i cisza i ten kurier co miał już być nadany też zaginął w misji jeszcze raz żenada!!! Jak wam nie wstyd? Dorośli ludzie zachowujący się jak dzieci.Nikt z obsługi sprawy nie załatwił widać za trudne.
KG

Opinie nt. sklepu konik.com.pl

Bardzo dobra współpraca. Widać zaangażowanie firmy. Pan do mnie zadzwonił. Poinformował o brakującym produkcie i dzięki temu zamówiłam dodatkowo inny produkt. Czytelna informacja o nadaniu przesyłki i dzięki temu znam przewidywaną datę odbioru. Paczka dotarła na czas, profesjonalnie zapakowana. Kurier sympatyczny. Firma godna polecenia.
Mega szybka przesyłka, nie spodziewałam się, zwłaszcza, że podany był dłuższy termin realizacji zamówienia. Sam towar zgodny z opisem
1 kwi 2024
Bardzo miła obsługa telefoniczna. Fachowość i uprzejmość na bardzo wysokim poziomie.
Połączyć bony podarunkowe zakupione online z zakupami stacjonarnymi ...
7 kwi 2024

Kontakt

Duży wybór, szybka realizacja, bezpośredni kontakt z klientem
7 kwi 2024
Paczka dostarczona w terminie, zapakowana profesjonalnie.
MD
Marzena D.
Szczecinek
Super kontakt, szybka wysyłka, jak zwykle świetna obsługa
Super polecam!! Szybką wysyłka dobry kontakt
realizacja zamowienia sprawna, jak zawsze
Szybka realizacja Towar super
Ekspresowa przesyłka