tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (3903) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8981)

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

MW
Maria W.
Wrocław
3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
5 sie 2023
Zakupione produkty rewelacja. Nie znam się na zielarstwie, więc trudno mi ocenić, ale jak dla mnie dobrze dobrany skład, szybko się wchłania, piękny zapach i czuć reakcję w organizmie. Stosuję trzy dni, więc na skórze nie ma widocznych efektów, ale są odczuwalne. Jestem pewna, że działa ale o końcowym efekcie mogę dać znać po jakimś czasie. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Dziękuję
15 paź 2023
Pierwszy raz kosmetyki topy są w moim używaniu jestem bardzo z nich zadowolony. Konsystencja zapach jeżeli chodzi o działanie trudno cośkolwiek powiedzieć dopiero zacząłem używać. Ale myślę że zdadzą egzamin.
12 paź 2023
Serum 50+ modelar bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, nie zatyka porów, skóra jest napięta.Jedyny duży minus (dla mnie) to zapach.
8 sty 2024
Próbowałam wielu preparatów ale Tołpa świetnie radzi sobie z problemem łojotokowego zapalenia skóry głowy i przetłuszczającymi się włosami.
22 sie 2023
Serum dobrze napina skórę, nawilża, skóra jest wygładzona szczególnie w okolicach oczu, nie wysusza, rozprasowuje kurze łapki
25 sie 2023
Zakupiłam od tołpa.® dwa produkty, mianowicie enzymatyczny żel-peeling pod prysznic oraz dermo body cellulite. Od pewnego czasu walczę z cellulitem i te dwa produkty naprawdę świetnie dają radę! Po tygodniu stosowania (co prawda dodaję do żelu jeszcze trochę wytłoczyn z kawy z ekspresu, żeby wzmocnić peeling) efekty są baaardzo widoczne. Dodam, że mam cerę ze skłonnością do pękających naczynek i dodatkowo ze skłonnością do alergii, a te produkty nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Jestem mega zadowolona, już dzisiaj wiem, że ta marka zostanie że mną na dłużej!
Jeśli chodzi o zamówienia produktów to za każdym razem jestem zadowolona z każdego elementu czyli sposób zamówienia, płatność blikiem, dostawa inPost, szybkość dostawy i sposób jej zapakowania. Produkty świetne, sprawdzają się przy różnych rodzajach cery. W ostatnim czasie stosują Państwo również Politykę cenowa nastawiona na obniżki cen co z jednej strony jest super dla klienta bo ma produkty w atrakcyjnych cenach ale z drugiej może warto pomyśleć o obniżce cen na stałe - zacząć od wybranych produktów? Generalnie jestem bardzo zadowolona z tołpy :)
13 paź 2023
Bardzo dobre pasty do zębów wybielające, bardzo dobre kremy na dzień takich używam .Był kiedyś taki mały szampon do włosów cienkich i delikatnych szkoda ,że go nie ma bo był wręcz doskonały .Wspaniale sprawiał ,ze włosów robiło się o wiele więcej .podnosił włosy u nasady głowy. Natomiast szampon ,który kupuję też do włosów cienkich i delikatnych jakoś mi się nie sprawdza .A poza tym cieszę się ,że istnieje taki sklep Tołpy bo przynajmniej nie biegam po sklepach i nie szukam kosmetyków,które potem się nie sprawdzają