tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (4756) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9996)

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Rozczarowanie…

Przy zamówieniu czterech produktów spodziewałam się próbek na kolejne z grupy. Zero inicjatywy sklepu. Krem do twarzy i serum ok. Jednak balsam do ciała Energia to nieporozumienie. Słaby zapach, lepka konsystencja i niezadowalające wchłanianie. Nie można go porównać z balsamem Spokój, który wspaniale pachnie i cudownie się wchłania.
7 lip 2024
Szybka przesyłka , dobry kontakt . Jesli chodzi o sam produkt Tołpa to kupiłam krem na zmarszczki męski który jest dobry jakościowo. Dobrze się wchłania ma delikatny zapach . Działanie na zmarszczki wymaga dłuższego stosowania to się nie wypowiem
9 lip 2024
Szampon przeciw wypadaniu jest łagodny dla skóry głowy. Nie wymaga odżywki. Nie wiem czy wpłynął na samo wypadanie raczej nie ale jest ok. Preparat do mycia twarzy „autentic” jest delikatny i spełnia oczekiwania, ma super skład
Kremy mają świetną konsystencję, zwłaszcza ten przenczony do porannej pielęgnacji, łatwo się rozprowadzają nie pozostawia tłustego filmu. Krem do rak rewelacyjny! Cudnie pachnie i szybko się wchlania.
Przesyłka dotarła szybko. Kosmetyki dobrze zabezpieczone. Krem pod oczy i na powieki zaskoczył mnie na plus.Delikatny , bardzo dobrze się wchłania i liczę na dobre efekty. Dziękuję i polecam
28 cze 2024
Zamówiłem 2 produkty otrzymałem w bonusie dodatkowo paste do zębów i próbki, opakowanie bezpiecznie zapakowane i przede wszystkim produkt najwyżej jakości. Jedyna opcja która serio mi pomogla
Brak informacji o skompletowaniu i wysyłce zamówienia .Poza tym wszystko było super, opakowanie zamówienia dobrze zabezpieczone, jestem bardzo zadowolona. Polecam innym klientom .
30 cze 2024
Od jakiegoś czasu zaczęłam, za namową przyjaciółki, korzystać z kosmetyków Tołpa. Co jakiś czas próbuję coś nowego dla siebie i swej rodziny i jeszcze się nie zawiodłam.😉 Polecam
MG
Ma G.
8 lip 2024

Lubię ten sklep

Produkty z których korzystam są zawsze w ofercie. Szybka realicja zamówienia i dobra jakość idą w parze. Wolałabym tylko, żeby kremy do twarzy były w słoiczkach
Produkty Waszej firmy nie uczulają mnie.To dla mnie najważniejsze.Kosmetyki które zakupiłam są rewelacyjne i spełniają swoje zadanie na 100%👍DZIĘKUJĘ!
9 lip 2024
Bardzo szybka dostawa, ładnie zapakowana paczka. Pomimo braku 1 produktu od razu został wysłany z dodatkowymi próbkami. Zadowolona i polecam
1 lip 2024

Zamówienia zawsze są realizowane szybko, bez problemów, rzetelnie.

Zamówienia zawsze są realizowane rzetelnie, szybko. Nigdy nie było problemów z dostawą, informacją. Bardzo ładne sa reklamy kosmetyków.
Kosmetyki nie uczulają mnie. Jestem na wiele kosmetyków uczulona (zapalenie spojówek), a te kosmetyki moge spokojnie stosować. Brawo
27 cze 2024
Szybka dostawa balsam użyłam raz więc ciężko jeszcze coś powiedzieć ale włosy fajne odżywione skręt loków lepszy także na plus
3 lip 2024
Tolpa znakomity jak zawsze . Polecam wszystkim kosmetyki do ciała a do twarzy dopiero będę testowała.Firma godna pochwał.
10 lip 2024

Dobra jakosc, duzy wybor produktow

Szeroka gama oferowanych artykulow pielegnacyjnych; specjalnie dla kazdego wieku! Bardzo dobra jakosc produktow.
28 cze 2024
koyztałem z ich produjtów na bazie borowiny. niestety aktualnie ich nie znajdujęw ofercie może wrócą? czekam
MK
Maria K.
Oława
4 lip 2024
Błyskawiczna realizacja, super kosmetyki, jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych uwag, życzę powodzenia
12 lip 2024
Duża wybór no I promocje. Do mojej cery nareszcie udało mi się dobrać odpowiednie kosmetyki. Polecam.

Super produkty

Bardzo dobre kremy na noc, świetnie nawilżają, niwelują drobne zmarszczki, super, bardzo polecam.