tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2046) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6820)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

opinia jest o produktach czy o sprawnie przeprowadzonej operacji dostarczenia produktów .Jesli o produktach to sorry ale po zaledwie kliku dniach nie można nic powiedzieć , poza tym ,że wygladają spoko a czy działają i jak to musi jakieś 4 tygodnie upłynąć od dnia dostawy . Jesli chodzi o tryb zamówienia i realizacji dostawy - to express , porządnie zapakowane i sprawnie dostarczone .

Super Sklep

Bardzo lubię kupować u Państwa Oferta towarowa jest fajnie przedstawiona. Produkty posiadają krotki opis.Szybki czas wysyłki. Firma informuje mnie o promocjach
Kosmetyki Tołpy są bardzo dobrej jakości i chętnie je kupuję, często odkrywam nowości lub wracam do tych już wcześniej wypróbowanych
Najlepsze kosmetyki jakie kiedykolwiek używałam , od razu zauwazaln efekty, do tego naturalne składniki i przyzwoita cena. Polecam
Artykuły zgodne z opisem , dostępne ceny ,krótki czas oczekiwania na przesyłkę. Zakupione przeze mnie artykuły dopiero będę używać.
Dziękuję, wszystko jest ok- zarówno terminy dostawy, jakość zabezpieczenia wysyłanych produktów. Same produkty są cudowne i godne polecenia i stosowania. Używam od dawna kosmetyki Państwa Firmy i jestem ogromnie zadowolona. Życzę dalszych sukcesów i mnóstwa zadowolonych klientów. Krystyna M.
9 mar 2024
Już od dłuższego czasu stosuję kosmetyki Waszej Firmy... Jestem z nich bardzo zadowolona. Zaspakajają moje potrzeby i są dostosowane do mojej skóry, która niestety na wiele kosmetyków reagowała alergią....Polecam jak najbardziej i wystawiam 5 ..
Kosmetyki zamawiam lub kupuję nie po raz pierwszy są bez zarzutu jak dla mnie. Jestem zawsze zadowolona. Natomiast dostawa mogłaby być szybsza to tylko taki drobny szczegół. Polecam zakupy w Waszym sklepie. Pozdrawiam.
świetne kosmetyki, szybka przesyłka, jestem pod wrażeniem, szczególnie że nie znałam marki a kosmetyki zamówiła przyjaciółka mieszkająca w Portugalii. Szanowni Państwo czas wysłać Tołpę w świat. Zasługuje na to. :-)
Szybko.sprawnie.Usprawniła bym dostawy tak,żeby kurier dostarczał zakupione produkty za pobraniem do domu klienta.Nie wszyscy mogą odebrać paczkę /trudności z chodzeniem\ nawet z pobliskiej Żabki.

Super!!!

Kremy które zamówiłam...nie uczulają mnie.Po dłuższym stosowaniu tak jak jest w opisie widać efekty.Przesyłka szybko do mnie trafiła, solidnie i estetycznie zapakowane.POLECAM na 100%
krem do rąk - pięknie pachnie i cudownie nawilża dłonie. Krem na przebarwienia dopiero zaczęłam używać, więc musi upłynąć trochę czasu aby ocenić jego efekt. Bardzo dziękuję.

Ulubiona marka

Ulubione kosmetyki w promocyjnych cenach. Na szczególną pochwalę zasługują produkty z serii sebio max. Delikatne działanie z efektem wow. Moja cera tego właśnie potrzebuje.
SS
Sabina S.
Czerwionka-Leszczyny
Jestem zadowolona z zakupów. Bardzo szybko przesyłka do mnie dotarła. Nie podobało mi się jednak, że na paczce był podany mój mail dużymi czarnymi pogrubionymi literami.

POLECAM!

Kosmetyki zamawiam i używam od kilku lat! Nie było sytuacji, by paczka była uszkodzona, produkty rozlane. Nie było takich sytuacji. jestem wiernym klientem i fanką Tołpy.
Jestem bardzo zadowolona z zamówionych produktów oraz z szybkiej realizacji zamówienia. Życzę dalszych sukcesów i samych zadowolonych klientów. Serdecznie pozdrawiam.
10 mar 2024
Szybkość realizacji zamówienia, informowanie na bieżąco na jakim etapie realizacji jest zamówienie, doskonała jakość produktów, różnorodność asortymentów, rabaty.
DOBRY TOWAR ZA DOBRE PIENIĄDZE JESTEM FANKĄ TEJ FIRMY OD LAT I ZOSTANĘ TAK DŁUGO JAK BĘDZIE ISTNIAŁA GRATULUJĘ TRZYMANIA DOBREJ MARKI I PROSZĘ TEGO NIE ZMIENIAĆ
EK
Rewelacyjne są kremy do rąk, zwłaszcza regenerujący krem-opatrunek do rąk; świetny jest również krem modelujący kontur oczu - działa skutecznie, nie alergizuje.

Pełne zadowolenie

Szybka dostawa, ładnie zapakowane (jednak nie jestem fanką tych piankowych wypełniaczy), ceny lepsze niż w sklepach stacjonarnych czy nawet innych online.