tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (1609) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6084)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

27 lut 2023
Przyszedł nie ten towar, który zamówiłam. Próbuje się w tej sprawie dodzwonić do firmy, od kilku dni nieskutecznie

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Krem matujący

Krem, który zamówiłam (2 opakowania) zmienił zapach. Niestety. We wcześniejszej wersji był praktycznie bez zapachu i to było super, a teraz pachnie dziecięcą gumą balonową. Cały dzień czuję ten zapach na twarzy. A jako, że jestem bardzo wrażliwa na zapachy to będę musiała poszukać nowego kremu.
29 sty 2024
TOŁPA dermo face 40+ stimular krem przeciwzmarszczkowy jest dobry ( a nie możecie zrobić dla 50+ ? ) ten pod oczy przeciwzmarszczkowy dopiero zaczynam używać , zobaczymy ...
5 lut 2024
Transport , zapakowanie, wszystko ok. Na temat produktów trudno wypowiadać się tak szybko, ponieważ nie zdążyłam jeszcze wyrobić sobie na ich temat zdania.
Polecam zakup kosmetyków tej firmy.Bardzo dobra jakość.Kupuje od jakiegoś czasu i na pewno jeszcze nie raz skorzystam i kupię kosmetyki z Tołpy
Szybka dostawa. Powiadomienie o terminie dostawy zamowionego towaru.Towar nie uszkodzony. Odpowiadającą mi formą płatności. Z poważaniem.
Od lat korzystam z produktów firmy Tołpa. Z ciągle tym samym zadowoleniem i życzę wszystkim innym, podobnych wrażeń!
30 sty 2024

włosy

serum do włosów - to już kolejne opakowanie, teraz na przedwiośniu szczególnie potrzebne aby wzmocnić włosy.
Szybka realizacja zamówienia, profesjonalnie zapakowana przesyłka! Serdecznie polecam zakupy w Tołpa.pl

Szybka dostawa bardzo dobrych produktów

Szybka dostawa, wygodne formy dostawy do wyboru. Produkty bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie.
TC
teresa c.
katowice
26 sty 2024
serum na zwężone pory i szampon chelatujący mogę polecić, w moim przypadku sprawdzają się.Polecam.
Zamawiałam kremy do twarzy są bardzo fajne , szybko się wchłaniają , skóra jest gładka , polecam
Bardzo dobre nawilżenie i odbicie włosów od skóry, bez efektu przetłuszczenia na następny dzień
7 lut 2024
Jestem bardzo zadowolona z oferty linii kosmetyków oraz że sprawnej i rzetelnej obsługi.
26 sty 2024

Dostawa zgodna z zamówieniem, towar dobrze zapakowany i zabezpieczony, szybka wysyłka
szybka dostawa, eko opakowanie. kosmetyki męskie więc nic nie mogę powiedzieć :-)
10 lut 2024
Jakość produktu jest doskonała, dodatkowo bardzo szybka wysyłka i kody rabatowe.
6 lut 2024
Kosmetyki Tołpa są rewelacyjne dla mojej wrażliwej , trądzikowej cery . Polecam

Jak zawsze swietna jakosc

Zamowienie dotarlo do mnie bardzo szybko. Kremy jak zawsze - najwyzszej jakoavi
6 lut 2024
Chwalę sobie te kosmetyki. Pasują mi. Inna kobieta może je inaczej odbierać.
Moje zamówienie zrealizowano błyskawicznie. Jestem zadowolona. Polecam firmę .