tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (3927) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9008)

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Gostynin
18 maj 2024
16 maj 2024
26 maj 2024
obsługa klienta w zasadzie żadna, zgłosiłam problem z przesyłką otrzymałam informację, że muszę poczekać aż paczka wróci do Państwa i to wszystko co możecie Państwo zrobić. W pierwszej kolejności zostałam zapewniona, że paczkę otrzymałam. Skoro otrzymałam to po co zgłaszam problem?
26 maj 2024
Bardzo słaby kontakt, tylko mailowy, więc podawanie telefonu, którego nikt nie odbiera niepotrzebnie wprowadza w błąd. Kontakt mailowy- zgodnie z opisem dopiero po 3 dniach. Pierwsze zamówienie, więc nie wiem czy tak jest zawsze. Brakowało faktury- zdarza się, towar przyszedł- klienci czekają, nie ma jak sprzedać- faktura może będzie za 3 dni, albo nie. Na szczęście przyszła.
Brak efektu wybielania. Po umyciu zęby w odcieniu szarości.
Brak deklarowanego wybranego gratisowego produktu.
22 maj 2024
16 maj 2024
Towar zgodny z zamówieniem, mały minus za czas dostawy, na stronie była informacja, że wysyłacie do 24 godzin, ja zamawiałam w środę rano, przesyłka dotarła w poniedziałek, a zamówione rzeczy potrzebowałam na niedzielę
7 maj 2024
Kosmetyki bardzo dobrej jakości, brakuje kosmetyku rozjaśniającego cienie pod oczami
Liczyłam chociaż na jedną próbkę jakiegoś kosmetyku. Dotąd zawsze otrzymywałam.
12 maj 2024
Przesyłka dostarczona po 7 dniach od zamówienia. Trochę długo.
Szybką dostawą i produkty z których jestem zadowolona.
11 maj 2024
CZAS OCZEKIWANIA JEST DŁUGI I ESTETYKA ZAPAKOWANIA