tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (3217) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8200)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Szybka wysyłka. Bardzo dobrze zapakowane zamówienie i miła niespodzianka w środku. Polecam 👍
28 kwi 2024
podoba mi się wszystko: bogata oferta, przyjazne ceny i profesjonalna, szybka dostawa...
ML
3 maj 2024
Przyjemny zapach i konsystencja. Dobrze się wchłania i nie czuję że twarz jest klejąca.
Super sklep,obsługa i bardzo dobre kosmetyki Zawsze z przyjemnością tu wracam-polecam
Kosmetyki bardzo dobrej jakości, brakuje kosmetyku rozjaśniającego cienie pod oczami
30 kwi 2024
Gorąco polecam, jestem bardzo zadowolona z każdego produktu i efektu po stosowaniu:)
Wszystkie produkty rewelacja. Dobra jakość za niską cenę. Metalowe tubki są super.

Super sklep :)

Super sklep :) Jak zwykle sprawnie, szybko! I próbki w środku do przetestowania :)
3 maj 2024

Produktów jeszcze nie próbowałam, ale kontakt ze sklepem i dostawa beż zastrzeżeń.
GS
Gabriela S.
Mysłakowice

Bardzo dobre nawilżenie

Krem rozjaśniający przebarwienia świetnie również nawilża,jestem bardzo zadowolona.
25 kwi 2024
Szampon i odżywka rewelacyjne. Włosy są mięciutkie, nawilżone. Cóż więcej trzeba.
24 kwi 2024
Szybka dostawa a przede wszystkim kosmetyki są rewelacyjne .Świetnie nawilżające
24 kwi 2024
dla mnie najważniejsze, że mnie kosmetyki Tołpa nie uczulają. I naprawdę dzialają
Liczyłam chociaż na jedną próbkę jakiegoś kosmetyku. Dotąd zawsze otrzymywałam.
Szybka wysyłka, zawsze to co zamawiam jest w pudełku, świetnie zabezpieczone.
Produkty TOP, Szybki czas realizacji, Chętnie wrócę z kolejnym zamówieniem
Kremy zamawiam już kolejny raz i jestem bardzo zadowolona, szybka fostawa.
ID
Ilona D.
Strzyżewice
30 kwi 2024
Bardzo lubię kosmetyki Tolpa za ich skład zapach i działanie. Pozdrawiam
Produkty i obsługa realizacji zamówienia jest zawsze na wysokim poziomie.
bardzo polecam,super promocje,szybka dostawa, wszystko pięknie zapakowane