tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2969) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7887)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Od 27.04 moje zamówienie nadal ma status "przetwarzam", a jestem proszona o wyrażenie opinii 😆😆😆 nadal cierpliwie czekam, aczkolwiek popracujcie nad automatycznym wysyłaniem wiadomości bo w obecnej sytuacji to trochę żenujące 😉

Przesyłka nie dotarła.

Pomylono adres i przesyłki nie mam to tej pory czyli czas dostawy znacznie się wydłużył a kosmetyki nie pojadą na majówkę.
Zamówiłam w święta i nie mam paczki do tej pory. Miałam kod rabatowy, który również się nie uaktualnił. Nie polecam….
Moje zamówienie jest na etapie przygotowania więc trudno się wypowiada na jego temat
Jestem bardzo zła. Pomylono moje zamówienie i otrzymałam zupełnie inne produkty!
6 kwi 2024
Nie otrzymałam jeszcze zamówienia. Czekam 4 ty dzień roboczy.
Zamówienie zostało anulowane a wy je wysłaliście!
Proszę dotrzymywać deklarowanych terminów dostaw.
6 kwi 2024
30.03 zamówiłam i nadal czeka.
zamówienie dotarło po 9 dniach
7 kwi 2024
Gdzie jest moje zamówienie?
7 kwi 2024
1 kwi 2024

uszkodzone opakowania produktów na prezenty wielkanocne

po otrzymaniu zamówienia miało one w środku luzy wszystko latało mało pianek , dwa produkty miały znacznie uszkodzone opakowanie a zamówione były na prezenty wielkanocne wstyd, pisałam o tym lecz odpowiedz była poniżej krytyki.
Nie otrzymałam zamówienia. Zostałam poinformowana, że paczka została nadana i na tym koniec. Nie miałam wiadomości z InPost o odbiorze paczki i nie wiem gdzie ona aktualnie jest.
Dwa wgniecione opakowania płynu do płukania ust. Żałuję że zamówiłam
1 kwi 2024
Towar źle zakręcony cała zawartość wyleciała