tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (3217) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8200)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Profesjonalizm i kultura

Jasny i precyzyjny opis produktów. Prawdziwe informacje o skuteczności działania kosmetyków. Szybki i doskonale zorganizowany proces wysyłki.
AO
Anna O.
Płock
24 kwi 2024
Szybka dostawa, ekspresowa odpowiedź na reklamację i fajna rekompensata w postaci gratisowych próbek . Z pewnością ponownie dokonam zakupów.
Zgodnie z opisem serum wypełniające plus 2 kremy… aczkolwiek wolałabym żeby ta ankieta przyszła po kilku tyg żebym lepiej widziała efekt
Bardzo na plus to przeslanie informacji o opoznieniu wysylki i dodaniu gratisu z tego powodu. Kosmetyki jak zwykle najwyzszej jakosci

Polecam!!!

Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z zamówieniem. Ładnie zapakowany. Miłym zaskoczeniem były próbki innych produktów. Dziękuję :)
29 kwi 2024
Obsluga i wysylka b.szybka.Zakupione produkty, szampony i plyny do mycia spelnily moje oczekiwania.jestem zadowolona.Polecam.
3 maj 2024
Bardzo lubię kosmetyki Tołpa. Lekka konsystencja, piekny owocowy zapach oczarowały mnie jakiś czas temu i jestem im wierna.
Szybka i sprawna wysyłka. Produkty rewelacyjne, po dwóch lub trzech użyciach widać efekty. Świetna cena dla dobrej jakości.
Jestem bardzo zadowolona z wybranych kosmetyków. Odpowiada mi konsystencja,zapach. Widać efekty, spełniają swoje zadanie.
1 maj 2024

Maciej Tolpa immuno complex powinien trafić do…

Tolpa immuno complex powinien trafić do sklepow i aptek,tak jak kiedyś bywalo. Jest świetny i kupuję go od ponad 20 lat.

Pełen profesjonalizm.

Wszystko było w porządku. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i fachowo. Widać pełen profesjonalizm w tym co robią.
20 kwi 2024
Korzystam od wielu lat czasem kupując w sklepach stacjonarnych całokształt oceniam jako profesjonalny pozdrawiam
krem sos rewelacja super nawilża od zaraz, pozostałe na tłuszczyk w trakcie testowania ale dobrze się zapowiadają

Dobra paczuszka

Miła niespodzianka to pasta wybielająca w prezencie dziękuję. Polecam zamawianie za pośrednictwem tej strony.

Jestem zachwycona!

Widzę efekty. Ciągle poszerzam swój zestaw o kolejne kosmetyki tej marki. Polecam znajomym. Kupuję na prezenty.
jestem zadowolona z czarnej serii, na razie krótko używam więc trudno mówić ale chyba widać pierwsze efekty
Czas realizacji. Dostępnośc produktów hypoalergicznych, w drogeriach, nie wszystko jest dostępne. Polecam
Nie wiem co mi się podobało gdy prosi się mnie o opinię przed użyciem zaraz po otrzymaniu przesyłki.
20 kwi 2024
Jakość produktów- świetna. Zapakowanie paczuszki też na poziomie plus kilka próbek na wypróbowanie.

zamówienie

Zadowolona jestem z produktów , takie jak chciałam , tylko spodziewałam się szybszej dostawy .