tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2905) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7807)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

17 mar 2024

Krem matujący

Krem, który zamówiłam (2 opakowania) zmienił zapach. Niestety. We wcześniejszej wersji był praktycznie bez zapachu i to było super, a teraz pachnie dziecięcą gumą balonową. Cały dzień czuję ten zapach na twarzy. A jako, że jestem bardzo wrażliwa na zapachy to będę musiała poszukać nowego kremu.
Transport , zapakowanie, wszystko ok. Na temat produktów trudno wypowiadać się tak szybko, ponieważ nie zdążyłam jeszcze wyrobić sobie na ich temat zdania.

OPINIA

JEST OK NIE PRÓBOWAŁAM JESZCZE ZWROTU
Kilkudniowy czas oczekiwania
ok
TOŁPA dermo face 40+ stimular krem przeciwzmarszczkowy jest dobry ( a nie możecie zrobić dla 50+ ? ) ten pod oczy przeciwzmarszczkowy dopiero zaczynam używać , zobaczymy ...
Dzień dobry. Uważam, że na ocenę jakości produktów jest za wcześnie. Stosuję kremy do rak dopiero kilka dni a serum do twarzy jeszcze nie zaczęłam. Pozdrawiam
Krem na noc świetnie się wchłania, na końcową ocenę za wcześnie, bo za krótko uzywam

Polecam.

Świetne produkty, częste, ciekawe promocje. Jestem zadowolona i gorąco polecam.
PG
Szybka realizacja zamówienia