tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2905) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7807)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

21 sty 2024
12 paź 2023
Serum 50+ modelar bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, nie zatyka porów, skóra jest napięta.Jedyny duży minus (dla mnie) to zapach.
3 paź 2023
Ok, ale pomyłka w dostawie, otrzymałam zupełnie inny kosmetyk niż zamawiałam. Szkoda mi czasu na odsyłanie itd, podarowałam komus coś na trądzik, czego nie zamawialam i nie potrzebuję w moim wieku. Jakas nieuwaga, szkoda. Jeszcze raz sprobuję znowu ale już jestem nieco rozczarowana, na 5 kosmetykow 1 błędny. Nie jestem zachwycona.
ER
Elżbieta R.
Nowy Targ
4 cze 2023

Daję 4 gwiazdki za trudności w zamówieniu

Daję 4 gwiazdki za trudność w zamówieniu kosmetyków, że nie wspomnę o zapłacie blikiem. Po 10-ciu próbach zapłaciłam w końcu przelewem tradycyjnym. Mam nadzieję, że programiści to naprawią. Reszta bez zarzutu. Elżbieta
4 sie 2023
Duże opakowanie, dobra konsystencja, zapach na początku trochę drażnił, ale już się przyzwyczailam🙂. A jeśli chodzi o efekt to muszę jeszcze trochę poużywać, za krótki czas.
16 sie 2023
Niestety źle zabezpieczone kosmetyki w paczce , opakowanie z balsamem uległo zniszczeniu. Jeżeli chodzi o kosmetyki które zamówiłam to jestem z nich zadowolona.
22 cze 2023
Krem bb nie jest dobry. Źle rozsmarowuje się na twarzy i brzydko wygląda na skórze. Pozostałe kosmetyki są bardzo dobre i mają piękny delikatny zapach
2 lis 2023
KK
Karolina K.
16 lip 2023
Kiepsko działa strona, wyszukiwarka i koszyk, czyli sam proces zakupu. Ale produkty bardzo dobre.
15 cze 2023

Polecam wszyskim palaczom

Pasta do zębów "deep stains, dla palaczy i kawoszy" rzeczywiście działa! Spróbujcie sami.
16 maj 2023
Kosmetyki mają lekką konsystencje, ładny zapach i dobrze się wchłaniają.
14 wrz 2023
To dopiero początek z przygodą " z Tołpa. Jednak wrażenie pozytywne.
1 cze 2023
szkoda że do zamówienia nie ma próbek gratis.
19 cze 2023
Zamawiam po raz drugi. Nie mam zastrzeżeń.
21 sie 2023
wszystko ok, zgodnie z rekomendacjami
14 cze 2023
mniejsze pojemności kremów czy serum
8 maj 2023
Szybka dostawa. Dobrze zapakowane.
1 wrz 2023
zapachy i konsystencja wyrobów
1 sie 2023
szybka dostawa , dobre wyroby