tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2920) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7823)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Pełen profesjonalizm.

Wszystko było w porządku. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i fachowo. Widać pełen profesjonalizm w tym co robią.

Ocena produktu

Mam wątpliwości co do wartości żelu modelującego. Stosuję ok 7 dni i nie bardzo widzę efekty. Pozostałe produkty niezłe
13 kwi 2024

Polecam!

Bardzo dobre, naturalne kosmetyki za przystępną cenę. Szczególnie polecam szampony i maskę do włosów efekt laminacji
Korzystam od wielu lat czasem kupując w sklepach stacjonarnych całokształt oceniam jako profesjonalny pozdrawiam
6 kwi 2024
Dostawa zamówienia została zrealizowana bardzo sprawnie. zamówione kosmetyki spełniły wszystkie moje oczekiwania.
Kosmetyki z dobrym składem po bardzo atrakcyjnej cenie (promocja). Sądzę, że jeszcze zamówię w tym sklepie.
Szybkość realizacji zamówienia błyskawiczna, nie mam żadnych uwag, wszystko w jak najlepszym porządku.
7 kwi 2024
Super produkt szybka wysyłka. Produkt szybko się wchłania zapach jest przyjemny nie pozostawia filmu.
Nie wiem co mi się podobało gdy prosi się mnie o opinię przed użyciem zaraz po otrzymaniu przesyłki.
Kosmetyków używam od niedawna więc trudno ocenić ich działanie. Poręczne opakowania i ładny zapach.
Jakość produktów- świetna. Zapakowanie paczuszki też na poziomie plus kilka próbek na wypróbowanie.

Polecam.

Polecam sklep. Szybkie zamówienie i realizacja. Produkty dobrze zabezpieczone na czas transportu.
Zamówienie dotarło kompletne, porządnie zapakowane więc towar nie był uszkodzony. Polecam firmę.
Czasem trudno jest znaleźć produkt np mleczko do demakijażu Podoba mi się sprawność realizacji

super polecam

jakość zapakowania produktów oraz przede wszystkim jakość samych produktów tylko i wyłacznie
Szybka wysyłka. Bardzo dobrze zapakowane zamówienie i miła niespodzianka w środku. Polecam 👍
Szybka przesyłka. Fajna niespodzianka w formie próbki. I co najważniejsze świetne produkty.
Szybko zrealizowane zamówienie, produkty rzetelnie zapakowane, szeroki asortyment, polecam:)
Bardzo szybka wysyłka i pięknie zapakowana. Wszystko jest super. Pozdrawiam serdecznie.
Kosmetyki bardzo dobrej jakości Jestem zadowolona zarówno z szamponu, odżywki oraz balsamu