tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2935) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7842)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Wszystko transparentnie przeprowadzone-wiadomo jaki jest status paczki i kiedy przyjedzie
7 kwi 2024
Kosmetyki są super. Wchłaniają się na skórę bez problemu. Zapach serum do rąk przepiękny.
podoba mi się wszystko: bogata oferta, przyjazne ceny i profesjonalna, szybka dostawa...
13 kwi 2024
Kosmetyki bardzo przyjemne dla skóry,polecam zwłaszcza linię z komórkami macierzystymi
Super sklep,obsługa i bardzo dobre kosmetyki Zawsze z przyjemnością tu wracam-polecam
Gorąco polecam, jestem bardzo zadowolona z każdego produktu i efektu po stosowaniu:)
Wszystkie produkty rewelacja. Dobra jakość za niską cenę. Metalowe tubki są super.
GS
Gabriela S.
Mysłakowice

Bardzo dobre nawilżenie

Krem rozjaśniający przebarwienia świetnie również nawilża,jestem bardzo zadowolona.
Szampon i odżywka rewelacyjne. Włosy są mięciutkie, nawilżone. Cóż więcej trzeba.
Szybka dostawa a przede wszystkim kosmetyki są rewelacyjne .Świetnie nawilżające
dla mnie najważniejsze, że mnie kosmetyki Tołpa nie uczulają. I naprawdę dzialają
Witam. Rewelacyjna jest Państwa błyskawiczna dostawa. Zawsze można na to liczyć.
Zwraca uwagę bezpieczne opakowanie przesyłki,informacja o przesyłce bez zarzutu.
Szeroki wybór kosmetyków, ceny średnie, jakość dobra, dużo promocji. Ogólnie 4+.
Liczyłam chociaż na jedną próbkę jakiegoś kosmetyku. Dotąd zawsze otrzymywałam.

Zadowolony klient

Plusy: Szybkość wysyłki, jakość produktów, kody promocyjne, dbałość o ekologię.
Bardzo dobre kremy. Pod oczy super. O taki mi chodziło. Ładny zapach. Polecam
Jestem mile zaskoczona jakością produktów i ich ceną:) Polecam z całego serca
Produkty TOP, Szybki czas realizacji, Chętnie wrócę z kolejnym zamówieniem
Kremy zamawiam już kolejny raz i jestem bardzo zadowolona, szybka fostawa.