Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1007) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3924)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Wszystko Ok :)
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z Demar24. Dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Demar24! Doceniamy Państwa pozytywne opinie i cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z dostawy, produktu i ogólnego doświadczenia. Rozumiemy, że Państwa doświadczenie z obsługą klienta mogło być lepsze i nieustannie dążymy do poprawy naszej obsługi klienta, aby zapewnić wszystkim naszym klientom wspaniałe doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na ocenę naszych usług. Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Pana wspaniałym doświadczeniem i że nasz zespół obsługi klienta był w stanie udzielić Panu potrzebnej pomocy. Staramy się zapewnić jak najlepsze wrażenia z zakupów i miło nam słyszeć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia i doceniamy Pana miłe słowa. Wspaniale jest wiedzieć, że spodobał się Państwu nasz produkt i doświadczyli Państwo naszego zaangażowania w doskonałą obsługę klienta. Jeszcze raz dziękujemy, że są Państwo częścią rodziny Demar24!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia, od dostawy po obsługę klienta i jakość produktu. Staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów pod każdym względem, więc opinie takie jak Państwa są dla nas bardzo cenne. Dziękujemy, że są Państwo częścią naszej rodziny Demar24!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa opinię i przyznanie nam oceny 5/5! Miło nam słyszeć, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą firmą i produktami. W Demar24 jesteśmy dumni z doskonałej obsługi klienta i dostarczania wysokiej jakości produktów. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Państwa wkrótce.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się z nami swoją opinią. Doceniamy Państwa pozytywne opinie i cieszymy się, że spodobał się Państwu nasz produkt. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta i miło nam słyszeć, że udało nam się to zrobić dla Pana. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za pozostawienie nam tak niesamowitej recenzji! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni zarówno z naszego produktu, jak i usługi dostawy. Naszym celem jest zawsze zapewnienie wszystkim klientom pozytywnych doświadczeń z nami. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza obsługa klienta była szybka, solidna i profesjonalna. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam recenzję! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu i że miał Pan wspaniałe doświadczenia z Demar24. Naszym celem jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów, więc cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za miłe słowa i za to, że jest Pan naszym lojalnym klientem.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszych butów Demar24. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia i doceniamy Pana ocenę 5/5. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę klienta i produkty najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie!
30 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, produktami i obsługą klienta. W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów i ogólnego doświadczenia zakupowego. Doceniamy Państwa opinie i dziękujemy za wybranie nas.
30 kwi 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję Demar24. Cieszymy się, że miał Pan tak pozytywne doświadczenia z nami i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pana potrzeby. W Demar24 jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom produktów najwyższej jakości i nienagannej obsługi klienta. Dziękujemy, że jest Pan naszym cenionym klientem.
29 kwi 2024
30 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta przez cały czas i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za Państwa opinię - bardzo ją doceniamy!
29 kwi 2024
30 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję i przyznanie nam pięciu gwiazdek na pięć możliwych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Państwa opinia jest dla nas bardzo cenna i zawsze staramy się zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i doskonałą obsługę. Z niecierpliwością czekamy na dalsze oferowanie Państwu najlepszych możliwych doświadczeń zakupowych.
28 kwi 2024
30 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa ocenę 5/5 i za poświęcenie czasu, aby nas zrecenzować. Naprawdę doceniamy Pani opinię i cieszymy się, że miała Pani dobre doświadczenia z naszą dostawą, produktami i obsługą klienta. Dążymy do zapewnienia wyjątkowego doświadczenia wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić. Jeszcze raz dziękuję!
28 kwi 2024
30 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! W Demar24 staramy się zapewnić Państwu najlepszą jakość obuwia i doskonałą obsługę klienta. Cieszymy się, że miała Pani z nami wspaniałe doświadczenia i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Pani służyć.
27 kwi 2024
30 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa ocenę 5/5! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z zakupami w Demar24. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom produkty najlepszej jakości i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją recenzją.
27 kwi 2024
30 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa miłą opinię i 5-gwiazdkową ocenę. Wspaniale jest wiedzieć, że miała Pani wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. W Demar24 staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę każdemu klientowi, więc wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!