1240.design

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (98)

Ważny od: 22 gru 2023
1240.design spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu 1240.design

Ulubiony sklep niejednej ceramiczki!

Wspaniały sklep, niezwykle szeroki asortyment, bardzo dobry kontakt z obsługą, w razie jakichkolwiek pytań związanych z ceramiką robią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc, no rewelacja :) Jedyne na co mogę narzekać to to, że wydaję tam za dużo pieniędzy, bo wybór jest tak ogromny i zawsze znajduję nowe rzeczy! hahah :D Więc ode mnie zdecydowane 5/5, ulubione miejsce do zakupów produktów ceramicznych zarówno online jak i z wysyłką!
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy! Zawsze można do nas wpaść tylko na kawę ;)
14 kwi 2024

Uwielbiam Wasz sklep ☺

Szczególnie: wysyłka tego samego dnia 🤗🤗🤗, niższe ceny niż u konkurencji, powiadamianie o pojawieniu się brakującej "rzeczy". Co może być lepiej? (Niestety, wiem że tego akurat się nie da zmienić z przyczyn obiektywnych 🤷‍♀️): - krótszy czas oczekiwania na brakujące szkliwa. A tak w ogóle, to bardzo lubię odwiedzać Waszą stronę i cieszyć oczy tymi pięknymi kolorami szkliw. Pozdrawiam ciepło.
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy! Robimy co możemy, żeby braki w naszym sklepie były jak najmniejsze i najkrótsze. I zawsze doradzimy jeśli chodzi o zamienniki :)

Doskonale :)

To nie pierwszy mój zakup w sklepie i zawsze jest perfekcyjnie. Przesyłka sprawnie i szybko realizowana a kontakt telefoniczny - jeśli jest konieczny - bardzo dobry. Panie przemiłe i pomocne. Zdecydowanie polecam
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy! Staramy się :)
Absolutnie najlepsza obsługa i realizacja zamówień, głównie tych na wczoraj i z tych niemożliwych. Kontakt świetny i praktycznie natychmiastowy. Każde zakupy to czysta przyjemność.
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy! Cieszymy się, że nasze starania są doceniane, taka praca to przyjemność :)
Bardzo szybka realizacja zamówienia, pomoc w trakcie składania zamówienia i bardzo fajna promocja - gąbka jest super! Jesteście najlepsi!!!
Dziękujemy!
To już moje kolejne zamówienie, lubię przejrzystość strony www, szybką dostawę i znakomitą jakość produktów. Polecam 😊
Dziękujemy!
Bardzo dokładnie zapakowany towar, szybko dostarczony, zawsze informacja o stanie przesyłki. Polecam!
Wszystko szybko i sprawnie przebiegło. Zadowolenie klienta 100%
Dziękujemy!
Szybka wysyłka, dobrze zabezpieczone szkliwa.
Dziękujemy!
Szybka dostawa, dobrze zapakowany towar.
Świetna obsługa, super asortyment
Polecam!