fotoforma.pl- Logo - Opinie

fotoforma.pl

Opinie (986) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2316)

Ważny od: 3 lis 2021
fotoforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sty 2024
Jestem ogromnie zadowolony z profesjonalizmu i wiedzy pracowników Fotoformy. Pomogli mi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w ostatnim czasie, czyli w wyborze i zakupie nowego sprzętu foto/wideo. Naprawde dawno nie spotkałem się z tak przyjazną i profesjonalną obsługą. Jestem zachwycony. Cieszę się, że Pani pracująca w Fotoforma potrafiła dokładnie wytłumaczyć różnice, zaproponować testy, odpowiadała na miliardy moich pytań. A zdaje sobie sprawę, że nie byłem łatwym klientem, bo wybór sprzetu, na który dość długo odkładałem, nie był dla mnie łatwym zadaniem. Dlatego też miałem mnóstwo pytań, wątpliwości, na które pani z Fotoformy bardzo cierpliwie odpowiadała. I powtórzę to jeszcze raz, ale jestem po prostu zachwycony. Dodam więcej: ludzie z Fotoformy wiedzieli więcej o sprzęcie Canona, niż ludzie na infolinii Canona. Z całego serca polecam i będę wracał. Fotoforma - dzięki!

25 paź 2023
Złożyłam zamówienie nr 67370 17.10, ale nie dostałam żadnej informacji dotyczącej terminu kiedy je otrzymam. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że dostanę aparat oraz obiektyw 20.10. Tak się nie stało, więc napisałam maila. Dostałam odpowiedź, że zamówienie będzie wysłane na początku następnego tygodnia. Dziś jest już środa, żadnej info nie otrzymałam, zamówienie nie jest wysłane, dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera, napisałam maila ale nie dostałam odpowiedzi. Według mnie to nie jest normalne. Jeśli są jakieś problemy z wysłaniem zamówień w terminie, klient ma być o tym poinformowany. Natomiast zero info ze strony sklepu, a kiedy sama się zwracam albo kłamstwo, że już niedługo towar będzie wysłany, albo ignorowanie.

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

25 lip 2023
Szybka i sprawna obsługa. Produkt zgodny z opisem. Polecam.
25 lip 2023
Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia, towar zapakowany profesjonalnie, polecam
MK
Marek K.
Poznań
25 lip 2023

Wszystko ok. Raty w Santander średnio.

Sklep ok., towar ok., kurier ok. Niestety bank Santander to nadal kombinatorzy (w sumie to nie dziwne jeżeli wziąć pod uwagę, kto był kiedyś dyrektorem...). Raty miały być 20 x 0%. Ale miła pani w telefonie zaczęła od warunków ubezpieczenia i wyższej raty (w sumie zamiast 5900 miałem zapłacić 6400). Na moją uwagę, że są to raty na 0% i że nie zapłacę ani złotówki więcej, uprzejmie poinformowała mnie iż ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i mogę z niego zrezygnować, ale że daje to duże korzyści. W żadnym innym banku nie spotkałem się z tak bezczelną próbą wciskania własnych produktów. Pewnie gdybym nie słuchał uważnie to zgodziłbym się na ich warunki. Najlepiej uważać na Santander a najlepiej omijać. Wiadomo, że ryba psuje się od głowy... Reasumując zakupy w sklepie ok., obsługa ratalna nie. Z to odjąłem 1 gwiazdkę.
24 lip 2023
24 lip 2023
23 lip 2023
MW
Mirek W.
Gdańsk
Szybko i sprawnie.
21 lip 2023
Profesjonalna obsługa, szybka dostawa, dobra cena
21 lip 2023
Obsługa klienta na najwyższym poziomie.
20 lip 2023
Wszystko na 100%
20 lip 2023

Bardzo polecam

Dobry kontakt, duży wybór towarów, mnóstwo promocji, wile opcji finansowania
wszystko super
19 lip 2023
Zamówiłem produkt. Okazało się że go nie ma i nie wiadomo kiedy będzie dostawa. Po co w takim razie możliwość zakupu go na stronie?
18 lip 2023
Pomoc sprzedawcy przy uruchomieniu aplikacji.
15 lip 2023
Sprzedawcy we Wrocławiu z kiepskim podejściem do klienta. Panuje tam atmosfera nieprzyjazna dla klienta. Niezbyt chętnie udzielają informacji, a jak już to z podejściem, że wiedzą lepiej i klient i tak nic nie wie. Czułam się jakbym kupowała pomidory w pobliskim warzywniaku a nie sprzęt za 24 000 zł. Smutne.
14 lip 2023

Polecam, szybka dostawa.