fotoforma.pl- Logo - Opinie

fotoforma.plOpinie

ważny od: 3 lis 2021
data aktualizacji: 3 lut 2023
Sklep fotoforma.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie fotoforma.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 3 lis 2021
data aktualizacji: 3 lut 2023

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

22 sie 2022
Bardzo dobra obsługa klienta, dostałam konkretną odpowiedź na każde zadane pytanie. Początkowo pojawił się problem związany z dostępnością sprzętu (po złożeniu zamówienia okazało się, że lampa błyskowa nie jest dostępna u dostawcy), jednak udało znaleźć się dogodne rozwiązanie. Sprzęt przyszedł dobrze zabezpieczony i nieuszkodzony. Ogólnie polecam, ale można by się zastanowić czy nie ma jakiegoś rozwiązania na to, żeby wyświetlało dostępność produktu u dostawcy i albo nie pozwalało złożyć zamówienia, dopóki nie potwierdzi się tej dostępności.

6 cze 2022
Ceny mają przyzwoite, asortyment duży, realizacja szybka. No, ale dzisiaj to jest standard. Zamawiałem aparta + akcesoria za prawie 13tys. Otwieram paczkomt a tam otwarte pudełko zaklejone taśmą foliową tylko w jedną stronę więc po prostu otworzyło się samo! Miałem szczęście, że zamówienie było kompletne, ale ciepło mi się zrobiło, bo myślę, że miałbym wielotygodniową nawalankę z reklamacją przy takiej kwocie. Jak można pakować w tak prymitywny sposób tak drogie zamówienia?!? Nawet sklepy z Allegro szampony lepiej pakują. Jak dla mnie kierownik magazynu na dywanik natychmiast... Przesyłam zdjęcie jak wygląda pakowanie.

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

20 sty 2023
Zamówienia zawsze wysyłane na czas, W razie problemu z zamówieniem sklep informuje i doradzi w sprawie zamówienia innego przedmiotu
17 sty 2023
Dostawa i jakość klienta na najwyższym poziomie. Zamówienie dotarło w 18h do momentu zamówienia :) Oby więcej takich sprzedawców :)
5 sty 2023
Bardzo sprawna obsługa, poprosiłem o szybką wysyłkę, następnego dnia rano paczka już była u mnie!!!! Express :)
19 sty 2023
Bezproblemowy kontakt z obsługą sklepu, rzeczowe i fachowe doradztwo w dziedzinie jaką byłem zainteresowany.
Świetny sklep, super kontakt mailowy i telefoniczny. Na pewno wrócę. PS otwórzcie swój oddział w Krakowie 🙂
Witam,pierwszy raz skorzystałem z oferty i jak na pierwszy raz jestem zadowolony zakupu ,formy sprzedaży.
7 sty 2023
Dobry i szybki kontakt ze sprzedawca. Foto współpraca z takim sklepem to marzenie 👌
4 sty 2023
Dobra informacja o produktach, dobra komunikacja z klientem, sumienność dostaw.
17 sty 2023
Profesjonalna obsługa, duży wybór produktów, szybka realizacja zamówień.
10 sty 2023
Raty 0% Szybka wysyłka. Atrakcyjne ceny. Dobry opis promocji cashback.
15 sty 2023
Profesjonalna obsługa oraz szybka realizacja zamówienia. Polecam!
Słaba dostępność wielu produktów które są w ofercie. Poza tym ok
wszystko w jak najlepszym porzadku. Szybko i sprawnie. Polecam
18 sty 2023
Realizacja zakupów bardzo szybko i bez problemów. Polecam
10 sty 2023
Dostępność i wybór sprzętu. Szybkość realizacji zamówień
6 sty 2023
Wszystko sprawnie, towar zgodny z zamówieniem
Jestem mocno zadowolony z transakcji
12 sty 2023
Jestem zadowolony z szybkości obsługi
9 sty 2023
Duży wybór towaru art.fotograficznych
Jak zawsze świetna obsługa.