horseway.pl

Opinie (119) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (147)

Ważny od: 23 cze 2022
horseway.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lis 2023
Doskonały kontakt ze sklepem i wsparcie zakupowe, terminowa wysyłka i sprawny zwrot środków, kiedy (niestety) okazało się, że zakupiony przedmiot nie pasuje tak jak oczekiwałam. Zdecydowana polecajka!

20 kwi 2024
Oszustwo czasu dostawy Pisze 24h dostawa a doszło klasycznie w 3 dni proszę klientów nie oszukiwać bo paczka nie doszła na dzień w którym ja potrzebowałem

Opinie nt. sklepu horseway.pl

Polecam. Kamizelka bez porównania z tym co jest dostępne na rynku. Jeszcze nie testowałam na psie,bo póki co upałów nie ma,ale jakoś materiału i wykonania godna polecenia:)
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Super. Komfort naszych czworonogów jest dla nas bardzo istotny.. Dziękujemy Ci za wyrażoną opinię. Zawsze u nas znajdziesz ciekawe rzeczy dla psa i dla konia. Pozdrawiamy.

Polecam!

Serdecznie polecam, bardzo dobra jakość otrzymanych bryczesów, błyskawiczna przesyłka.
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Dziękujemy za Twoją opinię. To nas motywuje do pracy. Lubimy jeździć konno i doceniamy również jakość bryczesów. Tylko najlepsze jakościowo produkty, sprawdzone przez nas chcemy oferować naszym Klientom. Miłej jazdy.
Szybka realizacja, produkt całkowicie zgodny z oczekiwaniami
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
To miłe, że znalazłaś czas i chciałaś podzielić się swoją opinią. Cieszą nas gwiazdki otrzymane od Ciebie. To nam dodaje skrzydeł. Pozdrawiamy z Horseway'a

Szybko, sprawnie, produkt zgodny z opisem - POLECAM!
Bardzo dobry produkt , szybka dostawa
Polecam - udana transakcja

Towar zgodny z opisem.

Towar zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Dziękujemy za poświęconą nam uwagę. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Dzięki temu rozwijamy się. Zapraszamy do Horseway'a.
13 kwi 2024
13 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Dziękujemy za Twoja opinię. Doceniamy poświęcony na to czas. Dla nas jest to motywacja do dalszej pracy. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Dziękujemy Ci za wyrażenie opinii. Każdy głos Klienta jest dla nas ważny. Pozdrawiamy.
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Dziękuję Ci, że zechciałaś odpowiedzieć na ankietę. Gwiazdki od Ciebie dają nam motywację do dalszej pracy. Miłego dnia. Anna z www.horseway.pl