maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl

Opinie (103) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (753)

Indywidualne podejście do klienta, miła i profesjonalna obsługa, pomoc i fachowa porada , to i wiele innych rzeczy sprawia że zamawianie w tej firmie nie jest stratą czasu. Pozdrawiam personel i wszystkich którzy tworzą tą firmę.

18 lip 2024
W korespondencji potwierdzono mi, iż zegarek jest fabrycznie zapakowany (na czym mi zależało). Po odbiorze przesyłki okazało się, że zegarek był na ekspozycji, ponieważ folia na szkiełku zawierała niezliczoną ilość bąbelków, co świadczy o tym, że była ponownie naklejana i nie była fabryczna (mam już jeden model Vostok Europe). Po drugie data i godzina praktycznie się pokrywały, a to świadczy, o tym, że zegarek/akumulator pracował. Pozostał spory niesmak.

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

4 sie 2024
18 lip 2024

Naginanie rzeczywistości przez Sprzedawcę

Podoba mi sie -marka zegarka .Firma kurierska nie odpowiada na tel i nie podaje przybliżonej godz dostawy
Towar zgodny z zamówieniem, przesyłka dostarczona na czas. Niestety małe uszkodzenie pudełka , to jest prezent- myślę, że to nie będzie miało znaczenia