maxtime.plOpinie

maxtime.pl- Logo - Opinie
maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl - zegarki i akcesoria znanych producentów światowych

Firma Max-Time istnieje od 2001 roku, natomiast początki tradycji prowadzenia przez Nas sklepu z zegarkami sięgają 1995 roku. W tym czasie została umocniona pozycja na rynku markowych zegarków, przez co firma stała się wiodącym dystrybutorem i autoryzowanym partnerem ekskluzywnych oraz renomowanych firm i koncernów produkujących zegarki. Podążając drogą innowacyjności i postępu jakim niekwestionowanie stał się internet, w 2005 roku powstał sklep internetowy www.maxtime.pl, który ma na celu skoncentrowanie oraz ujednolicenie całej dotychczas wypracowanej przez Max-Time oferty. Dzięki temu Klienci sklepu na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualne propozycje, które to skrupulatnie są dobierane w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w poszczególnych działach. Max-Time specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze serwisowej zegarków renomowanych szwajcarskich marek: Tissot, Certina, Atlantic, CALVIN KLEIN, ADRIATICA. Są to zegarki, które znane są nie tylko ze względu na ich precyzję i niezawodność, ale fakt, że docenili je sławni i uznani celebryci ugruntowali ich pozycję jako produkty: Premium. Sklep internetowy oprócz szwajcarskich zegarków proponuje Państwu również takie marki jak: TIMEX, CASIO, FOSSIL, SEIKO, DIESEL,MICHAEL KORS, LORUS, BERING, DKNY, ANNE KLEIN, VOSTOK EUROPE,FESTINA,PIERRE RICAUD,CLUSE. Salon sprzedaży, który mieści się w Rzeszowie przy ulicy Lisa Kuli 19, to miejsce gdzie nie tylko mogą Państwo dokonać drobnych napraw, począwszy od wymiany baterii
Max-Time Maciej Pałka
Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów
CEIDG REGON 691557204
Maciej Pałka

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

4.99/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu maxtime.pl

Bardzo dobra i szybrak obałagan Polecam
Wszystko ok. Przesyłka ekspresowa, kontakt natychmiastowy. Pełen profesjonalizm. Polecam... .
Szybko i bezproblemowo. Przesyłka doskonale zabezpieczona!
Super sklep, polecam wszystkim
Szybka dostawa, produkt dobrej jakości w przystępnej cenie
Super. Brawo. Tak działajcie dalej.
realizacja zamowienia bez uwag, szystko szybko i sprawnie, plecam,
Szybko rzetelnie
Super sklep, najniższe ceny, polecam
Bardzo polecam ten sklep. Szybka i profesjonalna przesyłka. Jestem mile zaskoczona obsługą sklepu. Polecam wszystkim. Monika
Super sklep, zegarek dotarł bezpiecznie zapakowany, grawer wykonany bardzo estetycznie, jubilat zaskoczony prezentem. Polecam niezdecydowanym zakupy w Max-Time
Sprawna realizacja, życzliwa pomoc i cierpliwość przy poprawnym sporządzeniu właściwego zamówienia.
Jestem bardzo zadowolony
Jest OK!
Serdecznie polecam. Transakcja przebiegła szybko i pomyślnie:)
Super kontakt ze sprzedajacym gorąco polecam wszystkim sprzedającego
Mila obsługa, szybka wysyłka, towar w 100% zgodnyz ofertą na www. Polecam
Sklep wart polecenia