maxtime.pl

zegarki i akcesoria znanych producentów światowych

Opis
Firma Max-Time istnieje od 2001 roku, natomiast początki tradycji prowadzenia przez Nas sklepu z zegarkami sięgają 1995 roku. W tym czasie została umocniona pozycja na rynku markowych zegarków, przez co firma stała się wiodącym dystrybutorem i autoryzowanym partnerem ekskluzywnych oraz renomowanych firm i koncernów produkujących zegarki. Podążając drogą innowacyjności i postępu jakim niekwestionowanie stał się internet, w 2005 roku powstał sklep internetowy www.maxtime.pl, który ma na celu skoncentrowanie oraz ujednolicenie całej dotychczas wypracowanej przez Max-Time oferty. Dzięki temu Klienci sklepu na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualne propozycje, które to skrupulatnie są dobierane w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w poszczególnych działach. Max-Time specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze serwisowej zegarków renomowanych szwajcarskich marek: Tissot, Certina, Atlantic, CALVIN KLEIN, ADRIATICA. Są to zegarki, które znane są nie tylko ze względu na ich precyzję i niezawodność, ale fakt, że docenili je sławni i uznani celebryci ugruntowali ich pozycję jako produkty: Premium. Sklep internetowy oprócz szwajcarskich zegarków proponuje Państwu również takie marki jak: TIMEX, CASIO, FOSSIL, SEIKO, DIESEL,MICHAEL KORS, LORUS, BERING, DKNY, ANNE KLEIN, VOSTOK EUROPE,FESTINA,PIERRE RICAUD,CLUSE. Salon sprzedaży, który mieści się w Rzeszowie przy ulicy Lisa Kuli 19, to miejsce gdzie nie tylko mogą Państwo dokonać drobnych napraw, począwszy od wymiany baterii
Max-Time Maciej Pałka

4.97 / 5.00

Gwiazdki: 3
Gwiazdki: 2
Gwiazdki: 1

Doświadczenia innych klientów sklepu maxtime.pl

Zegarek śliczny. Ekspresowa przesyłka. Zdecydowanie polecam Maxtime

polecam

Towar jak w opisie. Miła obsługa

Ekspresowa wysyłka, szybka odpowiedź na każde pytanie Dobry zakup Polecam

Wszystko zgodnie z opisem. Polecam

Wszystko super

Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim

1 tydzień temu
Wszystko o.k towar zgodny z opisem

Tak trzymać

Wszystko gra

2 tygodni(e) temu
To mój kolejny zakup w tym sklepie, oczywiście wszystko w porządku

2 tygodni(e) temu
Szybka i sprawna realizacja zmówienia,szybka dostawa zegarek zapakowany bezpiecznie.

2 tygodni(e) temu
Wszystko przebiegło sprawnie i bez zarzutów, polecam.

2 tygodni(e) temu
Polecam serdecznie, towar zgodny z zamówieniem, bardzo szybka przesyłka. Solidna firma godna polecenia.

3 tygodni(e) temu
Szczerze polecam sklep maxtime. Fachowe doradztwo i szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

3 tygodni(e) temu
Bardzo szybka dostawa,zegarek zgodny z opisem,miła obsługa.Polecam.

3 tygodni(e) temu
Nie mogę wypowiedzieć się na temat serwisu, nie korzystałem

4 tygodni(e) temu
Bordzo dobry kontakt i szybka wysyłka mimo okresu przedświątecznego. Towar zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam