sklep.arkana.pl- Logo - Opinie

sklep.arkana.pl

Opinie (560) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1636)

Ważny od: 4 paź 2021
sklep.arkana.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 lut 2024
Jakościowo wszystko świetnie, dodatkowo plus za super zabezpieczenia - żadne pudełko nie było nawet draśnięte, a paczka wyglądała jakby kurierzy grali nią w rugby. Jedyny minus to różnorakie terminy przydatności, krem starcza mi na niecały rok i część jest z terminem na następny rok ale jeden ma termin bliższy o pół roku. Wiem jednak że kolejny zakup także będzie w Arkana, kremy naprawdę poprawiają moją cerę

18 maj 2023
Kosmetyki są świetne jak i również obsługa niestety na stałego klienta zbyt mała możliwość próbowania innych kosmetyków ponieważ 2 próbki kremu który jest wysyłany co paczka to jakiś śmiech na sali . Nie dbacie o swoich klientów. Tymbardziej że otrzymałam kiedys próbkę kremu do twarzy z konopi i dzięki tej możliwości przetestowania zakupiłam produkt pełnowartościowy.

Opinie nt. sklepu sklep.arkana.pl

27 mar 2024

Zamówienia zawsze są realizowane szybko i z najwyższą starannością. Paczki są dobrze zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie internetowym Arkana:)
4 kwi 2024
Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów kosmetyki na wysokim poziomie bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka I to co lubię to że można płacić za pobraniem Polecam
28 mar 2024

Szybka i sprawna realizacja oraz wysyłka zamówienia. Dobre zabezpieczenie przesyłki przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie
21 mar 2024
Szybkie realizowanie zamowieni, swietnie kosmetyki, polecone przez kosmetyczke jestem bardzo zadowolona polec z czystym sumieniem
21 mar 2024
Pianka do demakijażu kanabisowa to hit.Kosmetyki dobrej jakości.Wiele możliwości łączenia terapii. Szybcy w wprowadzaniu nowości.
Jak zwykle zamówienie zrealizowane w ekspresowym tempie, jak zwykle wszystko się zgadza :)
23 mar 2024
Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Kosmetyki rewelacja a efekty WOW! Dziękuję.
Produkty super. Do tego sporo "próbek" w paczce. Termin szybciutki. Polecam
27 mar 2024
Świetna firma. Bardzo dobre kosmetyki. Błyskawiczna wysyłka i dostawa.
2 kwi 2024

Serum z egzosomami

Zakupiłam serum z egzosomami jest świetny super. Tylko cena wysoka.
29 mar 2024
Wszystko w najlepszym porządku. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Szybkość realizacji, dobrze zapakowane produkty:)
23 mar 2024
Sprawne zakupy, paczka ładnie zapakowana Polecam
Szybka realizacja.Wspanialy kontakt z firmą 🙂
Szybka realizacja. Wspaniały kontakt z firmą.
6 kwi 2024
dobra jakość produktu, szybka dostawa.
Produkty rewelacja. Gorąco polecam
jeden krem miał otwarte wieczko
Całkowice spełnił oczekiwania
25 mar 2024