sklep.arkana.pl- Logo - Opinie

sklep.arkana.pl

Opinie (729) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1941)

Jakościowo wszystko świetnie, dodatkowo plus za super zabezpieczenia - żadne pudełko nie było nawet draśnięte, a paczka wyglądała jakby kurierzy grali nią w rugby. Jedyny minus to różnorakie terminy przydatności, krem starcza mi na niecały rok i część jest z terminem na następny rok ale jeden ma termin bliższy o pół roku. Wiem jednak że kolejny zakup także będzie w Arkana, kremy naprawdę poprawiają moją cerę

6 lis 2023
Produkty nie były bezpośrednio zabezpieczone. Nakrętka leżała obok butelki. Porównując z poprzednimi zamówieniami gdzie był katalog, firmowy papier i ogólnie staranniej i bezpieczniej spakowany produkt ta paczka to niemiłe zaskoczenie.

Opinie nt. sklepu sklep.arkana.pl

3 lip 2024
Bardzo podobało mi się moje zamówienie w Waszym sklepie. Szybka dostawa, opakowanie wysokiej jakości. Byłem bardzo zadowolony z próbek i ulotek z promocjami! Wielkie dzięki! Zamówię ponownie i polecę znajomym!
Lubię kosmetyki arkana ale bardzo irytuje mnie to że moja paczka od Was zawsze ląduje w innym paczkomacie. Nie rozumiem tej sytuacji, z żadnym innym sklepem nie mam takich problemów.
Szybka wysyłka i dobry kontakt z klientem. Często brakuje produktów w magazynie których akurat potrzebuje w wyniku czego mam ograniczone możliwości wykorzystania zabiegów .
Bardzo dobra jakość produktów. Zamówienia zawsze są realizowane szybko i sprawnie. Przesyłki są dobrze zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami.
Szybko realizowane zamówienie, miły dodatek w formie próbek innych kosmetyków. Proszę o rabaty na kolejne zamówienia.
11 lip 2024
Jakość kremu jak zawsze rewelacyjna. Dostawa ekspresowa, kremy pięknie i luksusowo zapakowane. Polecam 🙂

Zwroty.

Niestety jeżeli zamówimy przez pomyłkę inny kosmetyk to już nie można go zwrócić. To się nie podoba.
Wszystko super, bardzo szybka dostawa, ładnie zapakowane, zestaw darmowych próbek. Polecam:)
29 cze 2024
Kosmetyki zamówione jednego dnia i już na drugi dzień u mnie. Ekspresowa przesyłka
1 lip 2024
Bardzo dobre kosmetyki, szybka wysyłka, fajnie że dodawane są próbki kosmetyków
1 lip 2024
Produkty spełniają moje oczekiwania. Firma błyskawicznie realizuje zamówienie.
Dzień dobry, wspaniałe skuteczne kosmetyki, dostawa błyskawiczna, dziękuję

Szybka, dobrze zapakowana

Szybka, świetnie zapakowana przesyłka. Kilka gratisów do testowania:)
11 lip 2024
Opakowanie, darmowe próbki i świetna jakość kosmetyków
Bardzo szybka dostawa, paczuszka dobrze zapakowana :)
Dobrze zapakowane oraz dostarczone zgodnie z planem.
Polecam, wysyłka expresowa , kosmetyki rewelacyjne.
Uwielbiam kosmetyki tej marki, są rewelacyjne.
Bardzo dobra jakość kosmetyków. Szybka wysyłka.
Uwielbiam wasze kosmetyki ,naprawdę petarda