zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (5479) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9755)

3 kwi 2024
Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

11 gru 2023
Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

27 maj 2024
Zmienić firmę kurierską - zamówione tydzień temu przesyłka utkneła / zaginęła. 100% do zwrotu bo w środku było masło klarowane co na tym cieple nie wiadomo gdzie leżało.
Niestety brak komunikacji i nadzoru nad dostarczaniem przesyłki i rzetelnością wynajętego kuriera ten okazał kiepski nawet bardzo.WN
19 maj 2024
Nie otrzymałam jeszcze zamówienia
17 maj 2024
zmniejszyc terminy dostawy
Nie dostałam do tej pory. Nie rozumiem jak można czekać na dostawę tak długo.
18 maj 2024
Niestety jedna paczka chrupek przyszła z jednodniowym terminem do spożycia.
Paczka nie przyszła kompletna. Nie polecam zakupów w tym sklepie.
Za długi czas realizacji zamówienia.
ZS
Zofia S.
Warszawa
29 maj 2024
22 maj 2024
18 maj 2024
24 kwi 2024
Odradzam jakiekokolwiek zakupu z tej strony, w moim zamówieniu produkty spożywcze były widocznie spleśniałe nie nadawały się do spożycia. Gdy napisałam e-mail do firmy otrzymałam wiadomość ze nie dostanę zwrotu gotówki mimo zdjęć na których gołym okiem widać że produkty są nie świeże. Mam wątpliwości co do jakości oraz świeżości sprzedawanych produktów na stronie. Firma nie ponosi się do odpowiedzialności za jakoś sprzedawanego towaru. NIE POLECAM!
DB
Danuta B.
Sosnowiec
27 kwi 2024
Jeśli chodzi o zamówienia i płatność to strona jest OK. Produkty są słabe. Imbir ekologiczny świeży chiński, zeń - szeń syberyjski wstrętny chiński, kardamon brązowo-zielony, popękany. Brak informacji o pochodzeniu produktów, jest to podstawą szanującej się firmy. Realizacja zamówień jest szybka ale nie to jest najważniejsze. WAŻNA JEST JAKOŚĆ PRODUKTÓW a one są słabe.
19 kwi 2024
Tym razem firma nie do końca sprostała naszym wymaganiom, wśród ziół otrzymaliśmy nasiona ostropestu, które za względu na stęchliznę są nie do spożycia, a termin gwarancji mija dopiero w styczniu. Pozostałe produkty są w porządku.
22 kwi 2024
Wysyłać paczki jak w regulaminie w ciągu 24 godzin a nie po tygodniu paczka nadal w oczekiwaniu. Nie wiem jak to zrobicie ponieważ ja już jestem w Niemczech i nie potrzeby wysyłać jej do paczkomatu. A Pan który odpisuje na maile powinien je czytać a nie tylko robić kopiuj wklej i olewać klientów!
11 maj 2024
otrzymałem 1kg daktyli suszonych , 1kg śliwek suszonych z terminem przydatności do spożycia około 1 roku natomiast 1kg żurawiny suszonej z terminem 1 miesiąc, nie do akceptaji
9 maj 2024
Zamówiony produkt nie spełnia moich oczekiwan .Nie jest tym a raczej udaje, to co powinno byc w opakowaniua-Mielona skórka dzikej rozy
2 maj 2024
Dałem 2 gwiazdki za szybką wysyłkę.Niestety w aromacie słodka jagoda 50ml (koncentrat) zabrakło jagód , czuć tylko slodycz😞
20 kwi 2024
Przesyłka powyżej 50 zł miała być darmowa.