zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (3653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7293)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które idealnie wpasowują się w moją dietę i dbałość o zdrowie. Jednym z aspektów, które bardzo mi się podobały, były liczne promocje oferowane przez sklep. Dzięki nim, zakupy w większej ilości okazały się bardziej opłacalne a wysyłka nic mnie nie kosztowała ! Zamówienie złożyłam szybko i łatwo, a dostawa była realizowana terminowo, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku tego typu produktów. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów, które okazały się korzystne nie tylko dla zdrowia ale i portfela :) Gorąco polecam Zieloną Esencję wszystkim osobom dbającym o zdrowe odżywianie!

19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

3 lut 2024
Umieszczać informacje o kraju pochodzenia produktu. !

Reklamacja

Zakupiłam min. spody do pizzy ( keto), jeden był pokryty pleśnią . Tydzień temu złożyłam reklamację, dołączając zdjęcie produktu. Do dzisiaj nie otrzymałam informacji zwrotnej
31 sty 2024
Krotka data ważności produktu, gdy to zgłosiłam oni nie widza problemu
9 lut 2024
W pudełku z napisem Tymianek znajduje się majeranek
1 lut 2024
Nie sprzedawac przeterminowanych produktów
5 lut 2024
Super obsługa
wszystko ok
20 sty 2024
Niestety nie polecam. Paczka przyszła uszkodzona , jeden z produktów miał uszkodzone opakowanie. Jednak najgorsze było znalezienie moli w paczce z suszonymi owocami morwy , a to według mnie całkowicie dyskwalifikuje ten sklep.
14 sty 2024
Jestem bardzo niezadowolona bo moje zamówienie nie dotarło jest mi przykro ☹️
16 sty 2024
Wysyłać komplet produktów, albo odpowiadać na wiadomości z wyjaśnieniem
16 sty 2024
Sytuacja opisana w mailu.
19 sty 2024
14 sty 2024
10 sty 2024
11 gru 2023
Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona
6 gru 2023

Produkty i czas realizacji plus, pakowanie minus

Produkty i czas realizacji bardzo zadowalający. Niemniej jednak sposób pakowania przesadzony. Oczywiście doceniam, że w kartonach, a nie plastiku, ale po co aż takie ilości tego kartonu? Nawet puszka była zawinięta w dwucentymetrową warstwę kartonu - po co aż tak? Słoiki były tak pozawijane,że łącznie na każdy wychodziło ponad 2 metry grubego i cienkiego kartonu. Zamawiam z różnych sklepów i jeszcze nigdy aż takich ilości odpadów nie miałam. I już raczej nie chcę mieć.
18 gru 2023
Olej lniany nie był zapakowany w steropian dla zachowania niskiej temperatury, w innych sklepach w ten sposób wysyłają Bardzo korzystne ceny Ale jakość migdałów bardzo kiepska, wizualnie i smakowo, nie nadają sie aby wystawić na stół. Na szczęście kupiłam tylko 1 paczke na próbę Szybka wysyłka
3 gru 2023

Pleśń w maśle

Proszę o informację zwrotną na reklamację która złożyłam odnośnie pleśni w maśle ghee. I zwrot poniesionych kosztów za wadliwy produkt.
30 lis 2023
Jestem niezawolona z obecnego zamówienia. Ryż moim zdaniem nie jest ryżem który zamówiłam. Zamówiłam ryż jaśminowy a uważam że dostałam zwykły biały. Płatki migdałów były bardzo połamane. Do tej pory nie miałam uwag do zamówień. Tutaj niestety coś się nie udało moim zdaniem.
19 gru 2023

brak przesyłki

Pomimo informacji o wysłaniu przesyłki paczka nie dotarła po tygodniu a nawet nie została wysłana. Po kontakcie z infolinią brak konkretnych informacji o przyczynach takiej sytuacji.