zielonaesencja.pl- Logo - Opinie

zielonaesencja.plOpinie

ważny od: 4 maj 2016
data aktualizacji: 6 paź 2022
Sklep zielonaesencja.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie zielonaesencja.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 maj 2016
data aktualizacji: 6 paź 2022

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl

29 mar 2022
Przed zakupem powinno się móc ustalić z jaką data ważności otrzyma się towar spożywczy. Ta informacja jest konieczna aby podjąć właściwą decyzję o ilości zamawianego towaru.

12 lis 2021
Moja opinia nie będzie miła. Zamówiłam 11 kg soli kłodawskiej, opłaciłam kuriera...za pobraniem - z dostawą do domu, właśnie ze względu na ciężar przesyłki. Kurier się nie zgłosił, w zamian za to dostałam informację,że moja przesyłka oczekuje na odbiór w urzędzie pocztowym. Musiałam osobiście odebrać z poczty i przynieść do domu na 3 piętro. Nikt nie przyjmuje reklamacji, ani poczta, ani rozdzielnia paczek, do kuriera też nie mam żadnego kontaktu. Bardzo mi przykro, takie są fakty. M.

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl

14 wrz 2022
Jestem bardzo zadowolona z jakości zakupionych produktów a także z profesjonalnej, szybkiej realizacji zamówienia.
13 wrz 2022
Witam, jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupu, szybkości dostawy oraz miłego doręczenia. Polecam.
Duży wybór produktów w dobrej cenie, duże opakowania, szybka wysyłka. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest wybór rodzaju diety np. KETO i pokazują się wszystkie produkty zgodną z tą dietą. Polecam z czystym sumieniem, kupuję tu i będę kupować nadal.
Doceniam natychmiastową reakcję na moje (jak się okazało - niesłuszne) wątpliwości. Co można zrobić lepiej? Nie pakować żywności w plastik.
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl
Dziękujemy pięknie za miłe słowa! Za sugestię dotyczącą opakowań również! Właśnie testujemy nowe opakowania, więc niebawem powinny się pojawić Nasze produkty w zupełnie nowej, bardziej EKO odsłonie 💚
23 wrz 2022
Cześć, Jestem stałym klientem. Szkoda, że nie ma punktów lojalnościowych zachęcających do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl
Dziękujemy za miłe słowa 💚 Oczywiście zapraszamy do Naszego programu lojalnościowego! Tutaj szczegóły: https://zielonaesencja.pl/Program-lojalnosciowy-cinfo-pol-22.html
Zrealizowane zamówienie bardzo szybko. Wszystkie produkty zgodne z zamówieniem. Szybka wysyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl
Dziękujemy za miłe słowa i oczywiście nie spoczywamy na laurach - dążymy do perfekcji 💚 Zapraszamy ponownie na udane zakupy
16 wrz 2022
Wszystko ok. Bieżące informacje i statusie realizacji. Ceny bardzo korzystne
22 wrz 2022
Szybka wysyłka ale produkt masło orzechowe o smaku piernika za twarde jak na mój gust :)
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl
Dziękujemy za opinie i przekażemy sugestie do producenta 💚 Zapraszamy do spróbowania innych past i maseł!
Przesyłka dotarła zgodnie z umową.Towar B.dobrej jakości.Polecam zakupy w tym sklepie.
Korzystam z firmy juz od dawna,polecam wszystkim którzy lubią zdrowe odżywianie.
Nic lepiej nie można zrobić. Usługa bez zarzutu. Duża tolerancja dla nieuważnych.
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl
Dziękujemy za miłe słowa i zawsze służymy pomocą 💚
Jestem zadowolona z zamówienia. Produkty w szkle bardzo dobrze zabezpieczone.
Produkty dobrej jakości, w dobrej cenie i szybka obsługa/przesyłka . Super
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl
💚 Dziękujemy i życzmy dobrego dnia
8 wrz 2022
Duży wybór, dobra centa tego co potrzebowałem no i szybka dostawa, polecam
8 wrz 2022
Produkty wysokiej jakości Przesyłka dostarczona zgodnie z umową.Polecam
23 wrz 2022
Konkurencyjne ceny, szeroki wybór towarów, duże gramatury przypraw :)
wszystko ok i zgodne z zamówieniem ale wysyłka trwała zbyt długo.
22 wrz 2022
Jak zwykle ekspresowa wysyłka, produkty dobrze zapakowane. Polecam
Pakowanie produktów i szybkość realizacji zamówienia bez zarzutu.
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, WSZYSTKO ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM I TANIO