zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4319) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8283)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...
Produkt który dostałam jest świeży i oryginalny.Dostawa odbyła się profesjonalnie . Niestety,nie wszystkie sklepy w i internecie są uczciwe.Wasz, wybiorę na pewno przy kolejnym zamowieniu
Wszystkie produkty ok. Dobre opakowanie. Chętnie skorzystałabym z etykiety gdyby dała się odkleić i ponownie przykleić na słoik. Polecam pod rozwage
IK
Irena K.
Lublin
Szeroka oferta wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach, łatwe wyszukiwanie i zamawianie, sprawny przebieg realizacji zamówienia.
Jak zawsze jakość produktów na wysokim poziomie, dostawa szybka, przesyłka nienaruszona. Mam drobną sugestię co do stopnia zmielonych produktów, tj. len mielony i ostropest mielony. Czy jest szansa, żeby były zmielone drobniej? Ostatnio znajduję sporo ziaren w całości. ;)
17 mar 2024
Bardzo Bardzo dziękuję 🥰 wszystko otrzymałam, idealnie zapakowane. Plus gratis Ebook na święta wielkanocne, który x pewnością wykorzystamy 💚💚. Nooo i Matcha Matchuchna🤭💚💚 uwielbiam i kolejne ogromne podziękowania 🥰 Cudowna obsługa i polecam wszystkim 🔥💪💚🥰

Witam, opinia drugiego zamówienia

Witam, Dziękuję za drugą dobrze zapakowana paczkę 16kg. Warto niekiedy zwrócić uwagę i cieszy te, że ktoś słucha. Dziękuję za reakcję, Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. Gladis Andreas 32 107 Bad Salzuflen Fleerstr 3a Niemcy
Polecam produkt Matcha w proszku,jest rewelacyjna. Piję ja od miesiąca.Daje mi energię,nie usypia jak kawa rozpuszczalna,innej nie lubię. Przez to też przestałam pić kawę.Jezeli chodzi o cenę to jest na plus.Pozdrawiam
Zrobiłam na razie pierwsze zamówienie. Nie mam nic do dodania oprócz tego, że paczka przyszła do rąk własnych i na czas. Nie musiałam dźwigać i organizować czas na zakupy. Jednym palcem zamówienie i zapłata. Dziękuję.
Wszystkie produkty są bardzo dobrej jakości rodzynki migdały mają niepowtarzalny smak a do tego sposób pakowania w torby ekologiczne duży wybór produktów,dwukrotnie robiłam zakupy i będę z chęcią wracać bo warto.
Jestem bardzo zadowolona z otrzymanych produktów. Balsam niedźwiedzi, Balsam z korzeniem z diabelskiego pazura,krem z glukozaminą bardzo pomocne na moje bolące stawy. Polecam.Szybka dostawa.Przystępne ceny.
Świetne produkty, samo zdrowie. Szybko, profesjonalnie i pięknie zapakowane. Po cichu liczyłam na jakiś drobny gratis w postaci przyprawy albo próbki mini, ale nie szkodzi, może innym razem.

Mega

Sprawnie zrealizowane zamówienie, zapakowane ok. Po zgłoszeniu, że w paczce brakuje jednego produktu, w szybkim tempie został on dosłany. Komunikacja i życzliwość na najwyższym poziomie.
Bardzo szybko było realizowane zamówienia. Wszystko dobrze było zapakowane Oraz jest dobra jakość produktów. Na pewno jeszcze będziemy korzystać z usług Zielonej esencji.pl Polecam!
Bardzo ładnie towar zapakowany... Piekne opakowania, i zawartość oczywiście też... Wyprobowany balsam z nagietka...pięknie pachnie Oraz krem z arnki na bolace stawy
BŻ
Bożena Ż.
Czechowice-Dziedzice
Produkty zawsze najwyższej jakości, świetnie zapakowane, możliwość wybrania wielkości opakowania , dostarczone szybko i bez komplikacji. Polecam tego sprzedawcę .
Szeroki asortyment, jeden z nielicznych sklepów, w którym można znaleźć wszystkie potrzebne produkty do wyrobów bezglutenowtch. Dobry kontakt z obsługą. Polecam.

Opinia dla firmy zielonaesencja.pl

Jestem zadowolona z dostarczonych produktów. Wszystko odbyło się sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Dziękuję i napewno w przyszłości jeszcze skorzystam.
Wszystko super. Matcha daje energii na cały dzień. Kawa daje kopa energii i za jakiś czas jest spadek. A w pracy pije termos Matchy i energia na bieżąco
Dziękuje za szybkie zrealizowanie zamówienia , również dostawa bezproblemowa. Produkty są rewelacyjne Polecam ,tą Firme jak najbardziej. Pozdrawiam