zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4735) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8763)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

2 mar 2024
do tej pory nie mam przesyłki
Super obsługa
wszystko ok
20 sty 2024
Niestety nie polecam. Paczka przyszła uszkodzona , jeden z produktów miał uszkodzone opakowanie. Jednak najgorsze było znalezienie moli w paczce z suszonymi owocami morwy , a to według mnie całkowicie dyskwalifikuje ten sklep.
14 sty 2024
Jestem bardzo niezadowolona bo moje zamówienie nie dotarło jest mi przykro ☹️
31 sty 2024
Krotka data ważności produktu, gdy to zgłosiłam oni nie widza problemu
16 sty 2024
Wysyłać komplet produktów, albo odpowiadać na wiadomości z wyjaśnieniem
16 sty 2024
Sytuacja opisana w mailu.
14 sty 2024
10 sty 2024
19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA
2 cze 2023

Słaba obsługa klienta

W zamówieniu brakowało sera żółtego. Po emailu został on wysłany poczta polską. Listonosz nie próbował dostarczyć przesyłki, tylko zostawił awizo, więc ser czekał w placówce poczty w wysokiej dla niego temperaturze. Po odebraniu nadawał się tylko do kosza. Kolejny email wysłałam z reklamacją i prośbą o zwrot pieniędzy, ale już na niego nie otrzymałam odpowiedzi. Małe pieniądze, bo jakieś 8zl ale nie tak powinna wyglądać obsługa klienta.

Produkty i czas realizacji plus, pakowanie minus

Produkty i czas realizacji bardzo zadowalający. Niemniej jednak sposób pakowania przesadzony. Oczywiście doceniam, że w kartonach, a nie plastiku, ale po co aż takie ilości tego kartonu? Nawet puszka była zawinięta w dwucentymetrową warstwę kartonu - po co aż tak? Słoiki były tak pozawijane,że łącznie na każdy wychodziło ponad 2 metry grubego i cienkiego kartonu. Zamawiam z różnych sklepów i jeszcze nigdy aż takich ilości odpadów nie miałam. I już raczej nie chcę mieć.
Olej lniany nie był zapakowany w steropian dla zachowania niskiej temperatury, w innych sklepach w ten sposób wysyłają Bardzo korzystne ceny Ale jakość migdałów bardzo kiepska, wizualnie i smakowo, nie nadają sie aby wystawić na stół. Na szczęście kupiłam tylko 1 paczke na próbę Szybka wysyłka
28 lip 2023

Skandal

To dziwne, że wysyłają mi Państwo maila z prośbą o ocenę zadowolenia z zamówienia, którego nie otrzymałam. Ponadto nie dostałam odpowiedzi na mojego maila ani zwrotu pieniędzy. Brawo! Widać, że nie zależy Państwu na klientach i ich opinii. email: anna.angelika.nawrocka@gmail.com Anna Nawrocka
26 lip 2023
Zamówiłam ziarno kakaowca. Owszem, przyszło. Nie znając się na przygotowaniu, zadałam pytanie na Fb profilu firmy. Przez tydzień nie dostałam odpowiedzi. Owszem, poszukam w sieci, jak to się je, ale...
16 sie 2023
Nie kupujcie w tym sklepie. Nie piszę o tylko jednym zamówieniu. Problemy z terminem wysyłki. Najczęściej nie mają na magazynie i trzeba czekać, choć oficjalnie towar jest.
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością
23 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za niedogodności związane z czasem wysyłki. Opinie pozwalają nam wciąż się rozwijać i polepszać jakość świadczonych usług. Weźmiemy pod szczególną uwagę niedogodność na którą zwrócił/a Pan/i uwagę. W przyszłości prosimy o wiadomość ze sklepem - na pewno postaramy się zrekompensować takie kwestie. Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia! Zielona Esencja

Pleśń w maśle

Proszę o informację zwrotną na reklamację która złożyłam odnośnie pleśni w maśle ghee. I zwrot poniesionych kosztów za wadliwy produkt.