zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4425) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8398)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

11 gru 2023
Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

11 gru 2023
19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA
20 mar 2024

Masakra !!!!!!!!!!!!!

Zlikwidowałem swoje konto u Was. Nie zrobiłem żadnych zakupów, bo płatność kartą nie działała i to wielokrotnie. Dlaczego zatem jestem pytany o zakupy, których z Waszej winy nie mogłem zrobić ? Dlaczego jeszcze korzystacie z moich danych osobowych, skro konto jest zlikwidowane ???
2 cze 2023

Słaba obsługa klienta

W zamówieniu brakowało sera żółtego. Po emailu został on wysłany poczta polską. Listonosz nie próbował dostarczyć przesyłki, tylko zostawił awizo, więc ser czekał w placówce poczty w wysokiej dla niego temperaturze. Po odebraniu nadawał się tylko do kosza. Kolejny email wysłałam z reklamacją i prośbą o zwrot pieniędzy, ale już na niego nie otrzymałam odpowiedzi. Małe pieniądze, bo jakieś 8zl ale nie tak powinna wyglądać obsługa klienta.
6 gru 2023

Produkty i czas realizacji plus, pakowanie minus

Produkty i czas realizacji bardzo zadowalający. Niemniej jednak sposób pakowania przesadzony. Oczywiście doceniam, że w kartonach, a nie plastiku, ale po co aż takie ilości tego kartonu? Nawet puszka była zawinięta w dwucentymetrową warstwę kartonu - po co aż tak? Słoiki były tak pozawijane,że łącznie na każdy wychodziło ponad 2 metry grubego i cienkiego kartonu. Zamawiam z różnych sklepów i jeszcze nigdy aż takich ilości odpadów nie miałam. I już raczej nie chcę mieć.
20 kwi 2023

Ekologiczny olej z zarodków rzepaku PRZETERMINOWANY…

Ekologiczny olej z zarodków rzepaku który otrzymałam przesyłką był przeterminowany- termin ważności upłynął 2 miesiące temu. Z braku czasu nie mam już ochoty na szarpanie się że sprzedawcą ale niewielka wartość produktu tj. 13 zł nie zwalnia od odpowiedzialności za jak się reklamują,, wysokiej jakość produktów ". Skoro już otrzymałam od sprzedawcy prośbę o opinię to nieomieszkalam jej wystawić
18 gru 2023
Olej lniany nie był zapakowany w steropian dla zachowania niskiej temperatury, w innych sklepach w ten sposób wysyłają Bardzo korzystne ceny Ale jakość migdałów bardzo kiepska, wizualnie i smakowo, nie nadają sie aby wystawić na stół. Na szczęście kupiłam tylko 1 paczke na próbę Szybka wysyłka
28 lip 2023

Skandal

To dziwne, że wysyłają mi Państwo maila z prośbą o ocenę zadowolenia z zamówienia, którego nie otrzymałam. Ponadto nie dostałam odpowiedzi na mojego maila ani zwrotu pieniędzy. Brawo! Widać, że nie zależy Państwu na klientach i ich opinii. email: anna.angelika.nawrocka@gmail.com Anna Nawrocka
20 mar 2024

Porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!

20 kwi 2023
Niestety w przypadku tego zamówienia złożyło się wiele nieprzewidzianych sytuacji. Jednakże nie byłam o tych sytuacjach należycie i na bieżąco informowana. Jak bardzo jestem i byłam zadowolona z produktów, tak to zamówienie nie jest szczęśliwe.
26 lip 2023
Zamówiłam ziarno kakaowca. Owszem, przyszło. Nie znając się na przygotowaniu, zadałam pytanie na Fb profilu firmy. Przez tydzień nie dostałam odpowiedzi. Owszem, poszukam w sieci, jak to się je, ale...
16 sie 2023
Nie kupujcie w tym sklepie. Nie piszę o tylko jednym zamówieniu. Problemy z terminem wysyłki. Najczęściej nie mają na magazynie i trzeba czekać, choć oficjalnie towar jest.
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością
23 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za niedogodności związane z czasem wysyłki. Opinie pozwalają nam wciąż się rozwijać i polepszać jakość świadczonych usług. Weźmiemy pod szczególną uwagę niedogodność na którą zwrócił/a Pan/i uwagę. W przyszłości prosimy o wiadomość ze sklepem - na pewno postaramy się zrekompensować takie kwestie. Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia! Zielona Esencja
3 gru 2023

Pleśń w maśle

Proszę o informację zwrotną na reklamację która złożyłam odnośnie pleśni w maśle ghee. I zwrot poniesionych kosztów za wadliwy produkt.
9 maj 2023
Rozumiem długi weekend. Zamówienie złożone 2 maja może wyjść z "zielonej esencji" 4go lub nawet 5go maja, ale 8ego maja? Kiepsko!
5 lip 2023

Niezrealizowane

Niestety nie udało mi się opłacić online zamówienia z powodu dziwnej strony do oplat online.zamowienie nie doszło do skutku
11 sie 2023
Paczka zamówiona 2 sierpnia nie została do tej pory dostarczona. Brak informacji co dzieje się z przesyłką.
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością
23 sie 2023
Dziękujemy, że znalazła Pani czas, aby zostawić nam opinię. Jest dla nas bardzo ważna, gdyż dzięki niej możemy stale polepszać świadczone usługi w tym czas i formy dostawy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, abyśmy mogli zweryfikować, co dzieje się z paczką. Zawsze staramy się prokliencko rozwiązywać Państwa zagadnienia i niezwłocznie na nie reagować. Mamy nadzieję, że do tej pory problem został rozwiązany i da nam Pani szansę w przyszłości, gdyż takie sytuacje zazwyczaj się u nas nie pojawiają. Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia, Zielona Esencja.
3 maj 2023
towar okazal sie zwyklym chnskim produktem,do wyrzucenia
30 lis 2023
Jestem niezawolona z obecnego zamówienia. Ryż moim zdaniem nie jest ryżem który zamówiłam. Zamówiłam ryż jaśminowy a uważam że dostałam zwykły biały. Płatki migdałów były bardzo połamane. Do tej pory nie miałam uwag do zamówień. Tutaj niestety coś się nie udało moim zdaniem.
20 paź 2023
Dzieńdobry. Otrzymałam paczkę za którą dziękuję ale mam uwagę. Zamówiłam herbatę Matche i jest bardzo krótka data ważności dzisiaj jest 20 październik a data ważności jest 24 październik trudno wypić tyle herbatyw ciągu 4 dni !!!!!!!! Dowidzenia. Pozdrawiam.
15 lis 2023
Witam po pierwsze nie otrzymałem tego towaru jakie zamówiłem chodziło mi o Babka Jajowata łupina a otrzymałem Babka Płesznik & Babka Jajowata po drugie zbyt długo czekałem na przesyłkę dlatego taką opinię wystawiłem mam nadzieję ze to się nie powtórzy pozdrawiam