zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4735) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8763)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

9 maj 2023
Rozumiem długi weekend. Zamówienie złożone 2 maja może wyjść z "zielonej esencji" 4go lub nawet 5go maja, ale 8ego maja? Kiepsko!
5 lip 2023

Niezrealizowane

Niestety nie udało mi się opłacić online zamówienia z powodu dziwnej strony do oplat online.zamowienie nie doszło do skutku
11 sie 2023
Paczka zamówiona 2 sierpnia nie została do tej pory dostarczona. Brak informacji co dzieje się z przesyłką.
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością
23 sie 2023
Dziękujemy, że znalazła Pani czas, aby zostawić nam opinię. Jest dla nas bardzo ważna, gdyż dzięki niej możemy stale polepszać świadczone usługi w tym czas i formy dostawy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, abyśmy mogli zweryfikować, co dzieje się z paczką. Zawsze staramy się prokliencko rozwiązywać Państwa zagadnienia i niezwłocznie na nie reagować. Mamy nadzieję, że do tej pory problem został rozwiązany i da nam Pani szansę w przyszłości, gdyż takie sytuacje zazwyczaj się u nas nie pojawiają. Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia, Zielona Esencja.
3 maj 2023
towar okazal sie zwyklym chnskim produktem,do wyrzucenia
Jestem niezawolona z obecnego zamówienia. Ryż moim zdaniem nie jest ryżem który zamówiłam. Zamówiłam ryż jaśminowy a uważam że dostałam zwykły biały. Płatki migdałów były bardzo połamane. Do tej pory nie miałam uwag do zamówień. Tutaj niestety coś się nie udało moim zdaniem.
20 paź 2023
Dzieńdobry. Otrzymałam paczkę za którą dziękuję ale mam uwagę. Zamówiłam herbatę Matche i jest bardzo krótka data ważności dzisiaj jest 20 październik a data ważności jest 24 październik trudno wypić tyle herbatyw ciągu 4 dni !!!!!!!! Dowidzenia. Pozdrawiam.
15 lis 2023
Witam po pierwsze nie otrzymałem tego towaru jakie zamówiłem chodziło mi o Babka Jajowata łupina a otrzymałem Babka Płesznik & Babka Jajowata po drugie zbyt długo czekałem na przesyłkę dlatego taką opinię wystawiłem mam nadzieję ze to się nie powtórzy pozdrawiam
7 lis 2023
Przesyłka z zamówieniem nie dotarła do mnie do dnia dzisiejszego. Opłaciłam dostawę pod wskazany adres, a mam szukać jej pozostawionej gdzieś w Urzędzie pocztowym. Rozmowa telefoniczna z panią z Państwa sklepu była nieprzyjemna.
JJ
15 wrz 2023

Słodzik stewia wilgotny.

Witam. Niestety słodzik że stawia przyszedł do mnie kompletnie wilgotny, przez co nie dało się go wydostać za pomocą aplikatora z opakowania. Musila być źle przechowywany. Cała reszta zakupów była Ok. Proszę zwrócić na to uwagę.
11 lis 2023

Niestesty nie otrzymalam zamowienia…

Niestesty nie otrzymalam jeszcze zamowienie i wnioskuja po mailu i ocene zamowienia powinnam je juz otrzymac. Ocene daje za brak probuktu nie za produkt. Niestety jeszcze nie wiem jak dziala…

brak przesyłki

Pomimo informacji o wysłaniu przesyłki paczka nie dotarła po tygodniu a nawet nie została wysłana. Po kontakcie z infolinią brak konkretnych informacji o przyczynach takiej sytuacji.
21 wrz 2023
Zaleciliscie zwiększenie kwoty zamowienia zachecajac gratisami ale o nich zspomnieliscie . To albo bledy w waszej aplikacji albo cwaniactwo. Chetnie poznam wasze stanowisko.

Termin dostawy

Proszę nie umieszczać informacji pod produktami o dostawie towaru już na drugi dzień po zamówieniu i opłaceniu skoro nie jesteście w stanie tego dotrzymać. Poza tym ok.
28 paź 2023
Towar nie taki jak zamówiony. Reklamacja złożona. Od trzech dni zero odzewu a dzwonić można non stop i prze dwie godziny jest się pierwszym w kolejce. Nie polecam
30 sie 2023
Paczka była słabo zabezpieczona i przyszła dosyć poturbowana. Może warto lepiej posklejać na przyszłość. Na szczęście produkty w paczce nie zostały zniszczone.
17 paź 2023
Lepiej pakować paczki do wysyłki. Dotrzymywać słowa danego klientowi. Poprawić komunikację między biurem obsługi a magazynem.
31 sie 2023

Żle zabezpieczony towar

Witam. Trzy torebki budyniu były przerwane, nie muszę mówić jak reszta wyglądała. Źle zabezpieczony towar. Pozdrawiam
25 cze 2023
nie wkładać towaru w uszkodzonych opakowaniach lub starannej zabezbieczać towary w paczce
6 lip 2023
szybciej realizować zamówienie. To była najdłużej idąca packa od baaardzo dawna.
7 sie 2023
Obsluga totalne dno, trzeba prosic sie o wysylke zaplaconego juz towaru, zenada