zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4425) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8398)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

11 gru 2023
Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

7 lis 2023
Przesyłka z zamówieniem nie dotarła do mnie do dnia dzisiejszego. Opłaciłam dostawę pod wskazany adres, a mam szukać jej pozostawionej gdzieś w Urzędzie pocztowym. Rozmowa telefoniczna z panią z Państwa sklepu była nieprzyjemna.
JJ
15 wrz 2023

Słodzik stewia wilgotny.

Witam. Niestety słodzik że stawia przyszedł do mnie kompletnie wilgotny, przez co nie dało się go wydostać za pomocą aplikatora z opakowania. Musila być źle przechowywany. Cała reszta zakupów była Ok. Proszę zwrócić na to uwagę.
11 lis 2023

Niestesty nie otrzymalam zamowienia…

Niestesty nie otrzymalam jeszcze zamowienie i wnioskuja po mailu i ocene zamowienia powinnam je juz otrzymac. Ocene daje za brak probuktu nie za produkt. Niestety jeszcze nie wiem jak dziala…
19 gru 2023

brak przesyłki

Pomimo informacji o wysłaniu przesyłki paczka nie dotarła po tygodniu a nawet nie została wysłana. Po kontakcie z infolinią brak konkretnych informacji o przyczynach takiej sytuacji.
21 wrz 2023
Zaleciliscie zwiększenie kwoty zamowienia zachecajac gratisami ale o nich zspomnieliscie . To albo bledy w waszej aplikacji albo cwaniactwo. Chetnie poznam wasze stanowisko.
13 lis 2023

Termin dostawy

Proszę nie umieszczać informacji pod produktami o dostawie towaru już na drugi dzień po zamówieniu i opłaceniu skoro nie jesteście w stanie tego dotrzymać. Poza tym ok.
28 paź 2023
Towar nie taki jak zamówiony. Reklamacja złożona. Od trzech dni zero odzewu a dzwonić można non stop i prze dwie godziny jest się pierwszym w kolejce. Nie polecam
30 sie 2023
Paczka była słabo zabezpieczona i przyszła dosyć poturbowana. Może warto lepiej posklejać na przyszłość. Na szczęście produkty w paczce nie zostały zniszczone.
17 paź 2023
Lepiej pakować paczki do wysyłki. Dotrzymywać słowa danego klientowi. Poprawić komunikację między biurem obsługi a magazynem.
31 sie 2023

Żle zabezpieczony towar

Witam. Trzy torebki budyniu były przerwane, nie muszę mówić jak reszta wyglądała. Źle zabezpieczony towar. Pozdrawiam
25 cze 2023
nie wkładać towaru w uszkodzonych opakowaniach lub starannej zabezbieczać towary w paczce
6 lip 2023
szybciej realizować zamówienie. To była najdłużej idąca packa od baaardzo dawna.
7 sie 2023
Obsluga totalne dno, trzeba prosic sie o wysylke zaplaconego juz towaru, zenada
19 mar 2024
nie wiadomo czy jest to żywność ekologiczna
26 lip 2023
Minął tydzień, a przesyłki wciąż nie mam.
RP
9 sie 2023
Nie otrzymalam jeszcze zamówienia.
10 sie 2023
Opakowanie produktu było pęknięte.
2 gru 2023
Kamienne zanieczyszczenia w owocach morwy. W każdej dostawie jest kilka kamyków w każdej paczce.
17 paź 2023
Nieprzyjemny zapach wewnątrz kartonu, wilgoć. Bardzo niestarannie zapakowane.
5 gru 2023
Nie dostarczono żadnego zamówienia , w tym nie poinformowano Mnie o Tym