zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4717) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8742)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Gratis !???

przy składaniu zamówienia za ponad 200 zł pojawił się komunikat że zamówienie przekracza 99 zł i mogę wybrać darmową nagrodę. po wyborze i dodatkowo napisaniu w wiadomosci dla sklepu. Nie otrzymałem nic, nawet wiadomosci dlaczego nie wysyłają.Ogolnie dziękuję za taki gratis lepiej zeby je zlikwidowali niz zachęcali do większych zakupów
Towar dobrej jakości otrzymałem zgodnie z zamówieniem. Tym razem rozczarował czas dostawy: od zarejestrowania sobotniego zamówienia w poniedziałek 15 kwietnia minęło 8 dni, z czego przygotowanie i nadanie paczki - 2. Pocztex jest nieprzewidywalny, bo czasem działa sprawnie i szybko.
13 kwi 2024
Jak zawsze jakość produktów na wysokim poziomie, dostawa szybka, przesyłka nienaruszona. Mam drobną sugestię co do stopnia zmielonych produktów, tj. len mielony i ostropest mielony. Czy jest szansa, żeby były zmielone drobniej? Ostatnio znajduję sporo ziaren w całości. ;)
6 kwi 2024
Polecam produkt Matcha w proszku,jest rewelacyjna. Piję ja od miesiąca.Daje mi energię,nie usypia jak kawa rozpuszczalna,innej nie lubię. Przez to też przestałam pić kawę.Jezeli chodzi o cenę to jest na plus.Pozdrawiam
Zrobiłam na razie pierwsze zamówienie. Nie mam nic do dodania oprócz tego, że paczka przyszła do rąk własnych i na czas. Nie musiałam dźwigać i organizować czas na zakupy. Jednym palcem zamówienie i zapłata. Dziękuję.
Jestem bardzo zadowolona z otrzymanych produktów. Balsam niedźwiedzi, Balsam z korzeniem z diabelskiego pazura,krem z glukozaminą bardzo pomocne na moje bolące stawy. Polecam.Szybka dostawa.Przystępne ceny.

Melasa trzcinowa i cukier

Posmakowała mi melasa trzcinowa i dodaję ją do napojów, zup. Przydatna jest do fermentacji. Oczekuję większej ilości w kolejnych zamówieniach. Cukier trzcinowy nierafinowany też potrzebuję do fermentacji.
Bardzo szybko było realizowane zamówienia. Wszystko dobrze było zapakowane Oraz jest dobra jakość produktów. Na pewno jeszcze będziemy korzystać z usług Zielonej esencji.pl Polecam!
Bardzo podoba mi się sklep zielonaesencja.pl. Towar jest super. Jest jeden mały minus, a jest to czas oczekiwania na przesyłkę. Myślę jednak, że będzie lepiej.
Jeszcze jest za krótki okres aby się wypowiedzieć ostatecznie o wszystkich zamówionych produktach. Na obecną chwilę oceniam Was w skali 1-10 na 10pkt. Rewelacja!!

Opinia dla firmy zielonaesencja.pl

Jestem zadowolona z dostarczonych produktów. Wszystko odbyło się sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Dziękuję i napewno w przyszłości jeszcze skorzystam.
Wszystko super. Matcha daje energii na cały dzień. Kawa daje kopa energii i za jakiś czas jest spadek. A w pracy pije termos Matchy i energia na bieżąco
Zakup produktów nie stwarza problemów szybka dostawa .dobrze by było gdyby produkty miały widoczny kraj pochodzenia Ogólnie jestem zadowolona polecam
Podoba mi się, że używacie papierowych opakowań, a produkty są bardzo dobrej jakości. Artykuły przyszły do mnie bardzo szybko. Dziękuję
Świetne produkty,uczciwa realizacja(zwrot za brak produktu),dobrze zapakowane.Duży wybór produktów,jestem zakochana w tym sklepie.

Dobre zakupy za przystępną cenę

Zakupy zapakowane bezpiecznie. Opakowania estetyczne. Zawartość dobrej jakości w dobrej cenie w stosunku do innych sklepów online.
WP

Lubię robić zakupy w sklepie zielonaesencja.pl

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie zielonaesencja.pl. Duża oferta, dobrej jakości produkty, bardzo szybka dostawa.
Zamowilam produkty kolejny raz i nie zawiodlam sie , Przesylka dostarczona bez uszkodzeń ze smaczną zawartością Mniam

Dobrze, niedrogo i szybko

Szybka dostawa, przystępne ceny, produkty zgodne z zamówieniem. Zostaję na dłużej i zamierzam korzystać z oferty sklepu