ledigo.pl- Logo - Opinie

ledigo.pl

Opinie (48) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (142)

Ważny od: 9 maj 2022
ledigo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 paź 2023
Podoba mi się strona internetowa sklepu ponieważ towary są posegregowane kategoriami,a do tego przy każdej z lamp jest info jaka żarówka pasuje! Sam przebieg zamowienia jest intuicyjny. Zamówiona lampa jest REWELACYJNA! Syn jest mega szczęśliwy,bo ma to co chciał czyli zloto- niebieska lampkę nocna :)

19 sie 2023
Mimo dokonania płatności w dniu zakupu 3 dni temu na dał nie otrzymałem żadnej informacji dotyczącej realizacji zakupu.

Opinie nt. sklepu ledigo.pl

Przedłużacz do girlandy

Szybkie i łatwe zamówienie, szybka dostawa. Laikom warto wyjaśnić bardziej wprost, który przedłużacz pasuje do którego typu girlandy. Przedłużacz jest sprawia wrażenie jakby był wyprodukowany przez inną firmę niż oryginalny przewód zasilający girlandę. Mniej dokładnie wykonany. Gwint jednego gniazdka uległ lekkiemu odkształceniu w transporcie.
19 sie 2023
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
14 wrz 2023
Dziękujemy za pozostawiony głos i jednocześnie najmocniej przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania. Cieszymy się że mimo incydentu towar już dotarł. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z tzw. szybkich płatności typu PayU, skraca się wtedy czas na zaksięgowanie środków.