ledigo.pl- Logo - Opinie

ledigo.pl

Opinie (49) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (137)

Ważny od: 9 maj 2022
ledigo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 paź 2023
Podoba mi się strona internetowa sklepu ponieważ towary są posegregowane kategoriami,a do tego przy każdej z lamp jest info jaka żarówka pasuje! Sam przebieg zamowienia jest intuicyjny. Zamówiona lampa jest REWELACYJNA! Syn jest mega szczęśliwy,bo ma to co chciał czyli zloto- niebieska lampkę nocna :)

19 sie 2023
Mimo dokonania płatności w dniu zakupu 3 dni temu na dał nie otrzymałem żadnej informacji dotyczącej realizacji zakupu.

Opinie nt. sklepu ledigo.pl

Super cena, piękne lampy.

Super cena, super prędkość wysyłki, lampy pięknie. Zdrzyły się ekkie pęknięcia w aluminum sprawiają, że wtglądają jak lekko używane, a dla mnie to tylko na plus. Jeszcze bardziej to mi pasuje. Kszał boski. Piękne i tyle. Ledigo będę Was polecać, choć favebooka nawt nie mam. ♥️🫶👍🏿
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Bardzo dziękujemy za ten ogrom miłych słów. Cieszymy się że lampy dotarły terminowo a ich jakość spełniła wszelkie oczekiwania! Obiecujemy działać tak dalej i koniecznie zapraszamy do naszego działu nowości. Ps. A polecanie nas dalej traktujemy jako największe wyróżnienie :))
Wykonanie produktu na wysokim poziomie. Blyskawiczna wysylka, informacja przez sms to swietny pomysl.
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Takie słowa budują w nas poczucie dobrze wykonanej pracy - dziękujemy! Cieszymy się że wysoka jakość lamp spełniła oczekiwania a informacja przed wysyłką okazała się przydatna:) Pozdrawiamy ciepło i koniecznie zapraszamy w przyszłości wpadają wspaniałe nowości!
Żarówkę odebrałem. Obsługa bardzo miła. Żarówka świeci. Wszystko ok.
24 mar 2024
KRÓTKI TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Dziękujemy za ten komentarz! Staramy się aby nasze zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się że jest pani zadowolona z krótkiego terminu realizacji!
24 lut 2024
Szybka i miła obsługa. Designerski wygląd lampek. Super strona internetowa.
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Dziękujemy za tą opinię. Cieszymy się że tak dobrze robiło Ci się u nas zakupy. Koniecznie zapraszamy w przyszłości!
Piękna lampa. Bardzo dobrze wykonana.
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Wspaniale się czyta tak miłą opinię. Dokładamy starań aby nasze produkty były dobrze wykonane. Zapraszamy w przyszłości - wpada wiele nowości:)
Klosze sa bardzo ładne
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Dziękujemy za przyznanie 5 gwiazdek. Planujemy jeszcze większy wybór produktów. Zapraszamy w przyszłości!
3 mar 2024
27 sty 2024
Szybkosc realizacji zamowienia i dostawy via Poczta Polska
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Dziękujemy za przyznanie nam 5 gwiazdek. Koniecznie zapraszamy w przyszłości!
21 sty 2024

Towar zgodny z opisem a wysyłka… w…

Towar zgodny z opisem a wysyłka… w mgnieniu oka!
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Dziękujemy za wystawienie nam tej pozytywnej opinii. Cieszymy się że produkty spełniły wszelkie oczekiwania. Bardzo dbamy żeby wysyłka była ekspresowa. Będzie nam bardzo miło gościć panią w naszym sklepie także w przyszłości!
4 lut 2024

Polecam!

Kolejne zakupy. Jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie! 5!
Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Dziękujemy za zaufanie. Powrót Klienta do naszego sklepu traktujemy jako wyróżnienie i bardzo się staramy aby jakość obsługi była na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy w przyszłości!
30 paź 2023

Podoba mi się tu wszystko :)

Odpowiedź ze sklepu ledigo.pl
Wspaniale bardzo się cieszymy pani Justyno. Dziękujemy raz jeszcze za ten komentarz i przyznanie nam 5 gwiazdek czujemy się wyróżnieni:)
22 paź 2023
Jestem bardzo zadowolona, lampa jest piękna i cudownie prezentuje się w pokoju córek.
22 paź 2023
Wspaniale pani Moniko. Bambusowa lampa do pokoju dziecięcego była strzałem w dziesiątkę :)
23 paź 2023
Wszystko zgodne z opisem, lampka staranie wykonana! Szybka dostawa
Dziękujemy za przesłanie zdjęcia i przyznanie nam 5 gwiazdek Pozdrawiamy ciepło
7 sie 2023
Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Towar zgodny z opisem. Polecam.
14 wrz 2023
Dziękujemy:) Staramy się maxymalnie aby nasi Klienci byli zadowoleni i chcieli do nas wracać! Pozdrawiamy serdecznie