sleepart.pl

Opinie (21) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (93)

Ważny od: 22 paź 2021
sleepart.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 paź 2023
Zamówiona piżamka śliczna. Wysyłka, po skontaktowaniu się z firmą ekspresowa. Jednak na uwagę zasługuje sposób zapakowania - nie do końca spełnione zostały moje oczekiwania w stosunku do opakowania, w którym miała się znaleźć piżamka - czyli w dużym pudełku "obrazie". Niestety była spakowana do mniejszego, zwykłego pudełka ... przykro mi bardzo, tym bardziej, że w mailu wspominałam o tym, że potrzebuję ją na prezent. W tym roku zamawiałam już dla siebie piżamkę w SleepART, dlatego też miałam w domu wcześniejsze pudełko i przepakowałam do pudełka "obrazu". Dodatkowy sposób pakowania w "obrazie" podnosi jeszcze wartość prezentu (myślałam, że to standard-przy produkcie jest o tym sposobie pakowania informacja)...

2 wrz 2023
Żona odesłała piżamę, bo za dużo sztucznych włókien.

Opinie nt. sklepu sleepart.pl

Piękna piżama oraz szlafrok, pięknie zapakowe arcydzieło w swojej klasie. Dziękuję wszystkiego dobrego:)
szybkość i sprawność
Towar na najwyższym poziomie. Nietuzinkowy motyw,bardzo estetyczne,profesjonalne wykończenie. Eleganckie opakowanie. Serdecznie polecam.
MP
Maciej P.
5 sty 2024
30 gru 2023
23 gru 2023
22 gru 2023
Piękne rzeczy w opakowaniu beż zbędnego plastiku. Szybka wysyłka!
MP
Maciej P.
28 lis 2023
Towar zgodny z opisem. Jakość bdb. Tak powinno być w każdym sklepie i-netowym.
8 lis 2023
23 paź 2023

Zamówiona piżamka śliczna, jednak nie uwzględniono sposobu pakowania w "obrazie"

12 wrz 2023
Odlot
2 wrz 2023

Żona odesłała piżamę.

Żona odesłała piżamę, bo za dużo sztucznych włókien.
31 sie 2023
Piękny print Doskonały materiał Piękne zapakowanie
5 sie 2023

Świetny kontakt ze sklepem i szybka przesyłka. Towar zgodny ze zdjęciem i opisem. Jestem bardzo zadowolona i chętnie skorzystam ponownie.
30 lip 2023
30 lip 2023
Piękny towar ale brakuje mi komunikacji po zakupie
13 cze 2023
Piękna pidżama, szybka dostawa
13 maj 2023
BW
Bartek W.
Kraków
13 maj 2023

Rewelacjyjny prezent

Sposób pakowania, jakość wykonania - robi wrażenie.