molton.pl- Logo - Opinie

molton.pl

Opinie (229) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1466)

3 mar 2023
Bardzo dobra jakość towarów, sprawna obsługa. Proponuję dodanie, zwłaszcza dla stałych klientów, usługi bezpłatnego zwrotu towarów. Anna

13 kwi 2023
Witam. Szybka i sprawna dostawa godna polecenia.Apaszka którą otrzymałam bardzo ładnie pasuje do oliwkowego trencza który wczesniej zakupiłam. Jednak nie była idealna, niestetycznie zostało przyszyte logo firmy MOLTON. Ponieważ miałam pilny wyjazd zrezygnowałam z wymiany towaru. POZDRAWIAM

Opinie nt. sklepu molton.pl

13 kwi 2023
19 sie 2023
Można poprawić sposób zwrotu, aby była możliwość oddania towaru w sklepie stacjonarnym albo przez inpost. Teraz trzeba iść na pocztę i stać w kolejkach.
30 maj 2023

Sukienki ładne ale dla pań średniego wzrostu

Sukienki starannie uszyte. Ale tylko pojedyncze egzemplarze dla osób wysokich. Szkoda że nie ma informacji na jakiej wysokości jest pas danej sukienki