primabiotic.pl- Logo - Opinie

primabiotic.pl

Opinie (505) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1032)

19 paź 2023
Zamówione 2 opakowania dotarły z tym że z jednego z fiolek wyciekła zawartość ale nie mam sił i czasu to udowadniać. Sam produkt ocenię za 2-3 tygodnie jak zacznie działać. Pozdrawiam

27 cze 2023
Jak dla mnie niepotrzebny cukier, mam cukrzycę typu

Opinie nt. sklepu primabiotic.pl

Póki co nie mam zastrzeżeń ani do…

Pąty miesiąc pije ten collagen i póki co nie mam zastrzeżeń ani do przesyłki ani do samego collagenu. To mój drugi zakup 2 opakowań z promocji. Może za krótko go pije by mieć jakieś rezultaty. :)
Bardzo szybko otrzymałam paczkę. O skuteczności kolagenu trudno mi powiedzieć, bo po 3 miesiącach stosowania nie widzę żadnych zmian .

Collagen sport

Strona internetowa jest czasami dla kogoś , kto pierwszy raz zamawia trochę skomplikowania. Przy naciskaniu na niektóre buttons szybko znika to czego się szuka.. poza tym szybka dostawa i bezproblemowa zapłata z zagranicy. Dlatego kupuję to tylko u was…Również jakikolwiek kontakt , jest naprawdę super.
Złoto w buteleczce.Cztery lata walczyłam z włosami i paznokciami.Po trzymiesięcznej kuracji efekt jest niesamowity.Znowu mam piękne, twarde paznokcie i brak włosów na szczotce. Zrobiłam miesiąc przerwy i znowu kupiłam bo mega warto.Polecam z czystym sumieniem.
Szybka dostawa do Niemiec,super collagen.Super by było jakby firma primabiotic dodawała do zamòwienia jakieś drobne prezenty w formie batonika proteinowego lub jakaś herbatka:)
Zamówienie bez problemów.Dostawa błyskawiczna.Towar bardzo dobrze zabezpieczony. Dziękuję i pozdrawiam Klientka z Łodzi
23 godziny temu

Collagen pięknie zapakowany. Bardzo szybka wysyłka. Smakuje bardzo dobrze. Teraz tylko czekać na efekty 😉
AK
Agata K.

Super forma przyjmowania preparatu. Przyjemny orzeźwiający smak. Na efekty muszę jeszcze trochę poczekać.

dopiero zaczynam

Dostawa szybka, produkty dopiero testuję kilka dni. Zapowiada się dobrze ale na efekty trzeba poczekać.
odkąd zażywam kolagen sport bardzo poprawiły się stawy t.j biodra i kolana stosuję od roku regularnie
Zauważalny spadek wypadania włosów. Kupiłam primabiotic w związku z tym. Jestem pozytywnie zaskoczona.
BS
Barbara S.
Amstelveen
Szybka wysyłka paczka w 3 dni dostarczona za granicę 😊polecam
Jestem bardzo zadowolona.Towar super zabezpieczony.Oczywiscie szybka wysyłka 💞 Polecam tą firmę.
po 2 miesiącach zauważyłam mniej wypadających włosów co do skóry na razie nie widzę efektów.

Zachecam

Bez problemu z zamowieniami. Wszelkie prosby odnosnie produktow sa spelniane.
Stosuje od niedawna kolagen jest pyszny w smaku i jest wygodny w użyciu.
Szybka realizacja przesyłki I wszystko super zapakowane.
9 mar 2024

To był żart

Wszystko ok tylko nie dostałam krówki a są bardzo dobre
Polecam z całego serca. Cała rodzinka pije ❤️❤️❤️
szybka przesyłka, produkt pierwsza klasa.polecam