medycznie.com.pl- Logo - Opinie

medycznie.com.pl

Opinie (778) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1006)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

Wobec coraz powszechniejszych oszustw polegających na przedpłatach zamówionego towaru, a potem ich niedostarczania - zdecydowanie brakuje opcji "płatność gotówką przy odbiorze". Nikt w Polsce nie dokonuje przedpłat za towar, którego fizycznie mu nie dostarczono.

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

10 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za ocenę 5/5! Cieszymy się, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania. W naszej firmie dążymy do doskonałości i jesteśmy dumni z zapewniania jak najlepszej obsługi klienta. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że możemy nadal Ci służyć w przyszłości.
6 sty 2024
9 sty 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie naszej firmy! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i wysoką ocenę. Wspaniale jest wiedzieć, że nasza podstawowa filozofia dostarczania wysokiej jakości produktów i usług trafia do klientów takich jak Ty! Nieustannie dążymy do poprawy jakości obsługi klienta, a Twoja opinia pomoże nam w tym wysiłku. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
9 sty 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Jesteśmy bardzo wdzięczni, że masz tak pozytywne doświadczenia z nami. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i jesteśmy dumni z dostarczania przyjemnych wrażeń. Doceniamy Twoją opinię i wsparcie!
9 sty 2024
Bardzo dziękujemy za fantastyczną recenzję! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenie. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i wspaniale jest wiedzieć, że trafiliśmy w Twój gust. Doceniamy Twój biznes i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
9 sty 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pięciogwiazdkową recenzją naszej firmy! Jesteśmy absolutnie podekscytowani słysząc, że miałeś z nami tak wspaniałe doświadczenie. Staramy się zapewnić naszym klientom najwyższej klasy doświadczenie i naprawdę satysfakcjonujące jest wiedzieć, że udało nam się to zrobić. Twoje opinie są nieocenione i pomagają nam każdego dnia ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy od nas wszystkich w MEDYCZNIE.COM.PL.
9 sty 2024
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz ogólnie świetne doświadczenia z nami. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta i produkty wysokiej jakości. Doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby każdy klient miał pozytywne doświadczenia. Dziękujemy, że nas wybrałeś!
9 sty 2024
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Wspaniale jest słyszeć, że miałeś z nami tak wspaniałe doświadczenie. W MEDYCZNIE.COM.PL dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i wysokiej jakości produktów, a to naprawdę satysfakcjonujące słyszeć, że osiągnęliśmy ten cel. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - to naprawdę wiele dla nas znaczy!
31 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz z nami ogólne doświadczenie 5/5. W naszej firmie staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta i produkty wysokiej jakości. Mamy nadzieję, że Twoje doświadczenia z nami zawsze będą przyjemne!
22 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie naszej firmy! Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia. Z pasją zapewniamy doskonałą obsługę klienta i pomagamy Ci jak najlepiej wykorzystać zakup. Naprawdę doceniamy Twoją opinię i wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie nam pięciogwiazdkowej recenzji! Jesteśmy naprawdę wdzięczni za Twoje miłe słowa i doceniamy Twoje wsparcie. W naszej firmie staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i przyjemne zakupy. Cieszymy się, że mogliśmy Ci to zapewnić i sprawić, że Twoje doświadczenie było wspaniałe. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Twoją opinię!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia i oceniłeś nas 5/5. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Miło słyszeć, że byłeś pod wrażeniem poziomu obsługi. Dziękujemy za wspieranie naszej działalności!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami tak wspaniałe doświadczenia. Naprawdę cenimy opinie naszych klientów i poważnie traktujemy każdy komentarz. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i cieszymy się, że to się opłaciło. Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że będziemy mogli nadal Ci służyć w przyszłości!
16 gru 2023
16 gru 2023