medycznie.com.pl

Opinie (688) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (889)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

JN
Jola N.

Swietny zespół i wspaniała obsługa

Jestem stałą klientka tej firmy. Przede wszystkim bardzo dziękuję za błyskawiczna wysyłkę. To dla mnie bardzo ważne, bo czasami sytuacja jest wyjątkowa i szybka realizacja zamówionych produktów to dla mnie priorytet. Bardzo duża gama produktów, w dobrych cenach. Obsługa fantastyczna. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie:-)
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy, że jesteś lojalnym klientem! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką wysyłkę. Naszym priorytetem nr 1 jest upewnienie się, że Twoje zamówienia dotrą do Ciebie na czas, więc cieszymy się, że mogliśmy spełnić to oczekiwanie. Doceniamy również opinie na temat naszej szerokiej gamy produktów w atrakcyjnych cenach - to jeden z powodów, dla których robimy to, co robimy. Dziękujemy za Twoje wsparcie i za to, że jesteś częścią naszej rodziny!

ot życie

zasadniczo nie mam zastrzeżeń, ale jeden produkt który kupiłam ma b.krótki termin ważności; ponieważ zamówiłam kilka sztuk - to na pewno nie zdążę go zużyć przed jego upływem. No cóż moje gapiostwo, gdyż mogłam się dopytać jakie są terminy ważności produktów .... (a może przydałaby się informacja w opisie)?
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że generalnie nie masz żadnych skarg i doceniamy Twoją opinię na temat daty ważności naszego produktu. Staramy się zawsze być transparentni wobec klientów w kwestii naszych produktów i ich dat ważności. Niemniej jednak, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące przedmiotu, nie wahaj się skontaktować - nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy do pomocy. Jeszcze raz dziękujemy za szczerą ocenę i mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się naszymi produktami!
Współpraca z tą firmą, jest na najwyższym poziomie, kontakt telefoniczny bezproblemowy, wszyscy pomocni i rzetelni, przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona i błyskawiczna.
Błyskawiczna przesyłka, strona przejrzysta i intuicyjna, składanie zamówienia to czysta przyjemność, kontakt z firmą wzorowy. Polecam z czystym sumieniem.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Wspaniale jest słyszeć, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W MEDYCZNIE.COM.PL] jesteśmy dumni z szybkiej dostawy, łatwej w nawigacji strony internetowej i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy Twoje wsparcie i jesteśmy zaszczyceni, że jesteś jednym z naszych klientów. Jeszcze raz dzięki!
Duża oferta środków opatrunkowych, bardzo przejrzysta i łatwa do obslugi, teraz czekam od 5 dni na dostawę. Mam nadzieję, ze to wkrótce nastąpi.
Że otrzymałem od Was ten towar i bardzo szybko. Potrzebuję ten lek ale widzę że już brakuje. Postarajcie się o więcej. Pozdrawiam serdecznie.
Wszystko ok. Przesyłka dotarła, wszystko zgodne z opisem. Nie mam zastrzeżeń.

Strzykawki

Szybko , solidnie, zgodnie opisem, solidnie zapakowane i na czas. Pozdrawiam.
Wszystko super, towar ok jak również kontakt ze sprzedającym Polecam
Bardzo dobra hurtownia, super zaopatrzenie. Wracam chętnie .
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękuję bardzo za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenie i czekamy na ponowne spotkanie z Tobą wkrótce. W Bardzo naszym zobowiązaniem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej obsługi i wyboru za każdym razem, gdy robią u nas zakupy. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy spełniać Twoje oczekiwania!
Szybka realizacja zamówienia, zapakowany towar starannie.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane, a produkt został starannie zapakowany. W MEDYCZNIE.COM.PL wierzymy w zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i staramy się, aby każdy klient miał z nami wspaniałe doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii.
Super ceny,wysyłka szybka i zgodna z zamówieniem.Polecam
7 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko na 5+
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Naszym celem jest zawsze jak najszybsza realizacja Twoich zamówień i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoją opinią - to dla nas wiele znaczy!

Szybka dostawa płatność bez problemu. Polecam
30 mar 2024
Szybka dostawa zamówienia w przystępnej cenie.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Zawsze z dumą oferujemy naszym klientom szybką dostawę w doskonałej cenie. Naszym celem jest upewnienie się, że nasi klienci zawsze mają najlepsze możliwe doświadczenia z nami, od zamówienia do dostawy. Doceniamy Twój biznes i wsparcie!
JŁ
Szybka dostawa, szeroki asortyment sklepu.
Bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm..
SZYBKA WYSYŁKA TOWAR ZGODNY Z OPISEM

super

towar zgodny z opisem + szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że produkt jest zgodny z opisem i że nasza wysyłka była szybka. Wierzymy w dostarczanie doskonałej obsługi klienta we wszystkich naszych produktach i usługach i doceniamy Twoją opinię, która pomaga nam to osiągnąć!
Szybka ,sprawna wysyłka, wszystko ok!