medycznie.com.pl

Opinie (750) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (965)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

22 cze 2023
7 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam cennej opinii. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z dostawy i produktów naszej firmy. Naszą filozofią jest zapewnienie naszym klientom niezmiennie doskonałych doświadczeń w kontaktach z nami. Nieustannie dążymy do wysokiego poziomu obsługi klienta, aby wszyscy klienci mieli dostęp do najlepszych możliwych doświadczeń. Jeszcze raz dziękujemy za szczerą recenzję. Gdybyśmy wiedzieli jak moglibyśmy usprawnić działanie w przyszłości nasz obsługa mogłaby być jeszcze lepsza.
22 cze 2023
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko konkretnie i jeszcze z konsultacją telefoniczną z inicjatywy realizującego zamówienie Bardzo polecam będę systematycznie wracać
7 lip 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Miło nam słyszeć, że zamówienie zostało zrealizowane szybko, profesjonalnie i że otrzymała Pani dodatkowe wsparcie od naszego zespołu. Dążymy do zapewnienia doskonałego doświadczenia klienta i jesteśmy wdzięczni, że doświadczył Pan tego z nami. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z Państwem wkrótce!
21 cze 2023
Szybko i sprawnie
7 lip 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pan swój czas na ocenę naszych usług. Cieszymy się, że uznał Pan naszą obsługę za szybką i skuteczną. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi, dlatego doceniamy Państwa cenne opinie. Cenimy zadowolenie naszych klientów ponad wszystko i nadal ciężko pracujemy, aby zapewnić im najlepszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa miłe słowa!
20 cze 2023
Podejście do klienta, bardzo indywidualne.
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że doświadczyła Pani spersonalizowanego podejścia ze strony naszego zespołu obsługi klienta. Naszym celem jest zapewnienie, że każdy klient jest traktowany z najwyższym szacunkiem i troską. Staramy się zapewnić doskonałą obsługę w każdej interakcji z naszymi klientami. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią, jest ona bardzo cenna.
19 cze 2023
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że Państwa zamówienie dotarło szybko i było kompletne. Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem i staramy się zapewnić doskonałą obsługę w każdym aspekcie naszej działalności. Dziękujemy za miłe słowa!
18 cze 2023
7 lip 2023
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam opinię. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Każdego dnia staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i cieszymy się, że doświadczył Pan tego w kontaktach z nami. Doceniamy Państwa wsparcie i cieszymy się na ponowną współpracę z Państwem w najbliższym czasie.
18 cze 2023
7 lip 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam cennej opinii. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient czuł się ceniony i doceniany od momentu, w którym nas wybrał. To bardzo satysfakcjonujące słyszeć, że spełniamy te oczekiwania i zapewniamy Państwu przyjemne zakupy. Naprawdę doceniamy Państwa miłe słowa i z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Państwa w przyszłości. Z poważaniem, Jakub Kmiecik
16 cze 2023
7 lip 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za miłe słowa i pozytywne opinie na temat naszej dostawy, towarów i obsługi klienta. Naprawdę doceniamy Pana wsparcie i staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia wszystkim naszym klientom. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wyjątkową obsługę klienta i wysokiej jakości produkty, którym nasi klienci mogą zaufać. Cenimy Państwa lojalność i cieszymy się, że będziemy mogli nadal Państwu służyć w przyszłości. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami Państwa pozytywnymi doświadczeniami. Z poważaniem, Jakub Kmiecik
15 cze 2023
Zakup zgodny z zamówieniem, szybka realizacja. Polecam
7 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że była Pani zadowolona z zamówienia i szybkiej dostawy. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy zaspokoić Państwa potrzeby. Doceniamy Państwa miłe słowa i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
14 cze 2023
Wszystko było OK' , ale proszę o wystawienie Faktury WAT dla Danuta Malcherek
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że Pani ogólne doświadczenie było satysfakcjonujące. Bardzo cenimy sobie zadowolenie naszych klientów i rozumiemy znaczenie dostarczania faktur za nasze towary i usługi. Zawsze staramy się, aby nasi klienci opuszczali nasz sklep z przyjemnym doświadczeniem i bierzemy pod uwagę wszystkie opinie w ramach naszego zaangażowania w wysoką jakość usług. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
14 cze 2023
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i cieszymy się, że mieli Państwo tak przyjemne doświadczenia z nami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości. Naszym celem jest zawsze zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa miłe słowa!
7 cze 2023
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa szczegółową recenzję. Cieszymy się, że miał Pan doskonałe doświadczenia z naszą dostawą, towarami i obsługą klienta. Poważnie traktujemy nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, więc miło nam słyszeć, że zostało to zauważone w Państwa doświadczeniu. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami Państwa opinią.
7 cze 2023
7 lip 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy, że znalazła Pani czas, aby zostawić opinię o naszej firmie. Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszej dostawy, towarów i obsługi klienta. Bardzo doceniamy Pani opinię i staramy się stale ulepszać nasze usługi dla wszystkich naszych klientów. Naszą misją jest zapewnienie, że każdy klient otrzyma produkt i usługę najwyższej jakości. Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że każdy klient doświadcza pozytywnej podróży podczas zakupów u nas. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Państwa w przyszłości! Z poważaniem, [Business Manager]
5 cze 2023
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. Państwa opinie są dla nas bezcenne i będziemy nadal dążyć do zapewnienia naszym klientom jak najlepszych doświadczeń. Doceniamy Państwa wsparcie i z niecierpliwością czekamy na dalszą obsługę w przyszłości.
obsługa
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa opinię na temat naszej obsługi klienta. Cenimy opinie naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. W naszej firmie jesteśmy dumni z tworzenia pozytywnych doświadczeń dla wszystkich naszych klientów i staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta w każdej interakcji. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenne opinie.
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Doceniamy Państwa pozytywne opinie i mamy nadzieję, że nadal będą Państwo zadowoleni z zakupów u nas. Cenimy sobie zadowolenie klienta i staramy się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenną opinię!
7 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Miło nam słyszeć, że mieli Państwo wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta! Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej obsługi i wspaniale jest widzieć, że udało nam się to osiągnąć. Państwa miłe słowa wiele dla nas znaczą i doceniamy Państwa wsparcie.
CS
CALAMUS S.
PRUSZKÓW
2 cze 2023
super wszystko zgodne dostawa błyskawiczna polecam
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że Pani zamówienie dotarło szybko i jest Pani zadowolona ze wszystkiego. W naszej firmie koncentrujemy się na zapewnieniu doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów, i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to dla Państwa osiągnąć. Doceniamy Państwa wsparcie!
1 cze 2023
7 lip 2023
Bardzo dziękujemy, że znaleźli Państwo czas, aby zostawić nam tę pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że podobał się Państwu nasz serwis. Państwa miłe słowa wiele dla nas znaczą, a my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie!
31 maj 2023