medycznie.com.pl

Opinie (750) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (965)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

MR
Maris R.
Szamotuły
21 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Miło nam słyszeć, że miałeś z nami przyjemne doświadczenia. W naszej firmie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszy możliwy produkt i usługę. Doceniamy Twoje miłe słowa - znaczą dla nas wszystko!
20 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i produktów. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość i obsługę klienta i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią, to naprawdę wiele dla nas znaczy.
Współpraca z tą firmą, jest na najwyższym poziomie, kontakt telefoniczny bezproblemowy, wszyscy pomocni i rzetelni, przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona i błyskawiczna.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i miło nam słyszeć, że masz pozytywne doświadczenia ze współpracy z nami. Nasz zespół ciężko pracuje każdego dnia, aby zapewnić naszym klientom bezproblemową współpracę z nami. Cieszymy się, że Twój proces przebiegł sprawnie i że otrzymałeś zamówienie na czas. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
JŁ
Szybka dostawa, szeroki asortyment sklepu.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy, że zostawiłeś nam tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że doceniasz nasz szeroki wybór produktów i szybką dostawę. Staramy się konsekwentnie oferować najlepsze możliwe doświadczenia zakupowe wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia wkrótce!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenie i doceniamy Twoje miłe słowa. Zawsze staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta, która jest zgodna z filozofią naszej firmy. Mamy nadzieję, że będziesz o nas pamiętać w przypadku przyszłych potrzeb i będziemy zachwyceni, mogąc ponownie Ci służyć!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji i przyznanie nam 5 na 5 gwiazdek! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą firmą. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i poważnie traktujemy opinie takie jak Twoja. Zawsze szukamy sposobów na poprawę, więc jeszcze raz dziękujemy za bycie niesamowitym klientem!
Wszystko super, towar ok jak również kontakt ze sprzedającym Polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy twoje miłe słowa i wsparcie, którego nam udzielasz. Zawsze staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości i dobrą obsługę klienta, więc cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za twoją lojalność. Dzięki!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia i dajesz nam 5 na 5. Dążymy do zapewnienia jakości i doskonałości we wszystkim, co robimy, a Twoja opinia pomaga nam nadal osiągać te cele. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją przemyślaną recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami. W naszej firmie dążymy do zapewnienia wyjątkowej obsługi klienta, a czytanie, że wywarliśmy tak pozytywny wpływ, rozgrzewa nasze serca. Z niecierpliwością czekamy na dalszą obsługę w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że masz z nami doświadczenie 5/5 i naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa. W MEDYCZNIE.COM.PL wierzymy w zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej obsługi i satysfakcji. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto nas odwiedza lub z nami współpracuje, miał niesamowite doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i jakość. Doceniamy Twoją opinię i traktujemy ją poważnie. Ciężko pracujemy, aby nasze produkty i usługi spełniały najwyższe standardy doskonałości i cieszymy się, że jesteś zadowolony z tego, co mamy do zaoferowania. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję. Cieszymy się, że podobał Ci się nasz produkt i usługa i doceniamy Twoją opinię. W MEDYCZNIE.COM.PL zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia i produkty, więc Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy. Mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się byciem częścią naszej społeczności!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam cennej opinii! Doceniamy Twoją szczerą opinię i cieszymy się, że ogólnie podobają Ci się nasze produkty. Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości towarów i usług, które spełniają standardy naszych klientów. Staramy się wyprzedzać konkurencję, jeśli chodzi o obsługę klienta i jego zadowolenie. Jeszcze raz dziękujemy, że dałeś nam możliwość zademonstrowania naszego zaangażowania w doskonałość!
szybkość realizacji,
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za pozostawienie tej recenzji! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni ze swoich zamówień. Cenimy sobie szybkość realizacji zamówień i zawsze staramy się, aby była ona jak najszybsza. Dziękujemy, że jesteś lojalnym klientem!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Wierzymy, że obsługa klienta jest najwyższym priorytetem i zawsze staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą recenzję! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Jesteśmy dumni z doskonałej obsługi klienta i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Twoja opinia jest nieoceniona i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Jeszcze raz dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie naszej firmy! Cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów i cieszymy się, że były one widoczne w Twoim doświadczeniu. Dziękujemy za Twoją opinię; jest ona dla nas bezcenna!

Paczka dotarła szybko i sprawnie jakość towaru też w pełni spełnia oczekiwania

Paczka dotarła szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że otrzymałeś przedmiot szybko i sprawnie. W Paczce staramy się zapewnić szybką i skuteczną obsługę, która spełnia potrzeby naszych klientów. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że zasłużyliśmy na Twoje zadowolenie.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za pięciogwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że miałeś tak wspaniałe doświadczenia z naszą firmą i doceniamy, że poświęciłeś czas na pozostawienie swojej opinii. W MEDYCZNIE.COM.PL jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości produktów i usług oraz staramy się zawsze zapewniać obsługę klienta na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal przekraczać Twoje oczekiwania!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że podobało Ci się Twoje doświadczenie. Staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta i cieszymy się, że to zauważyłeś. W naszej firmie wierzymy w zapewnienie wzorowej obsługi klienta, więc Twoja opinia jest nieoceniona! Jeszcze raz dziękujemy!